Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak udowodnić winę przy rozwodzie?

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670969 postów

Napisano 18 luty 2012 - 23:16

Komentarz do artykułu: Jak udowodnić winę przy rozwodzie?

#2 Guest_-praw-basik

Guest_-praw-basik
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 23:16

Witam
Mąż wniósł pozew o rozwód z wyłącznym orzeczeniem mojej winy z powodu zdrady. Dowody jakie przedstawił to wydruki moich rozmów na czacie, gg, skypie, mailu, uzyskane poprzez podstępne zainstalowanie mi w komputerze programu szpiegującego typu keylogger.
Czy sąd dopuszcza takie dowody, pozyskane w sposób niezgodny z prawem?
Mąż ok 5 lat temu odsunął mnie od siebie nie podając żadnych powodów. Kilka miesięcy później oskarżył mnie o zdradę, której nie było. Od tego momentu wszystko między nami, w każdej dziedzinie życia, się posypało. Nastąpił tzw trwały rozkład pożycia i wtedy doszło z mojej strony do zdrady, po ponad 4 latach życia w pustce. (dowodem zdrady są rozmowy na skypie i sądzę, że do dotarł do tej osoby :( )
Czy mam jakieś szanse na uzyskanie rozwodu z orzeczeniem obopólnej winy?

#3 Guest_molka33

Guest_molka33
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 19:15

witam. pytanie moje brzmi,jesli przyznam sie do winy i zgodze sie na rozwod z mojej winy. jak sad to roztrzygnie? maz chce zebym przyznala sie przed sadem z iloma go zdradzilam.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 17:09

Witam mam podobny lecz bardziej rozległy problem. Ja zylam w podobnej agoni przez 6 lat. PO czym maz stwrdzil ze go zdradzam. chce rozowdu o orzeczeniu mojej winy czy mam jakies szANSE?

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 20:37

Tak, ma Pani szanse na rozwód z jej winy, oczywiście jeśli mąż tę winę udowodni przed sądem.

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 22:54

Witam mam podobny problem tylko bardziej skąplikowany
jestem z żoną 6 lat i czasem się kłócimy teraz chce rozwodu i wziąśc dziecko latka nadmieniam że jest osobą o dużych nerwach - za coś co się jej nie spodoba to zaraz afery obrażanie wygadywanie na początku to olewałem i się w ogóle nieodzywałem ale ostatnio stwierdziłem i powiedziałem jej że będę robił tak jak ona i też obrażał teraz chce rozwodu bo ją obraża.chciałem ją zaciągnąć do poradni małżeńskiej ale nie chce iść Chciałbym nadmienić że jakiś czas temu była podobna afera tylko że miała kogoś na boku ale w 100% nie mogę jej tego udowodnić co zrobić żeby wygrać sprawę o rozwód i o dziecko
Błagam pomocy

#7 Guest_zniecierpliwiony

Guest_zniecierpliwiony
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 00:02

Witam mam podobny problem tylko bardziej skąplikowany
jestem z żoną 6 lat i czasem się kłócimy teraz chce rozwodu i wziąśc dziecko latka nadmieniam że jest osobą o dużych nerwach - za coś co się jej nie spodoba to zaraz afery obrażanie wygadywanie na początku to olewałem i się w ogóle nieodzywałem ale ostatnio stwierdziłem i powiedziałem jej że będę robił tak jak ona i też obrażał teraz chce rozwodu bo ją obraża.chciałem ją zaciągnąć do poradni małżeńskiej ale nie chce iść Chciałbym nadmienić że jakiś czas temu była podobna afera tylko że miała kogoś na boku ale w 100% nie mogę jej tego udowodnić co zrobić żeby wygrać sprawę o rozwód i o dziecko
Błagam pomocy

Ja myślę ,że najpierw trzeba wziąć ślub . Później ewentualnie można brać rozwód. Ale najpierw samemu sobie wyjaśnić o co chodzi. Ja z tego bełkotu , nic nie rozumie. A dziecko tym bardziej.

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 00:16

napisałem że jest moją żoną od 6 lat

#9 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 00:21

ja w sumie też tego nie rozumie ona się kłuci wyzywa i obraża ja siedze cicho jestem ten najgorszy jak ja zaczynam robić tak jak ona jestem najgorszy wiecznie źle nie mówie że ja jestem święty i dlatego chciałem z nią iść do poradni ale ona twierdzi że chcę z niej zrobić wariatkę i nie pójdzie

#10 Guest_Marti334

Guest_Marti334
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 19:27

polecam wpis www.blog-adwokatpawelborowski.pl/jak-udowodnic-wine-w-postepowaniu-rozwodowym/

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 14:57

Bez dobrego adwokata nie ma co się bawić w rozwody z orzekaniem o winie. mnie prowadził cale szczęscie świetny adwokat pan gubański z olsztyna. Tu macie adres do niego www.adwokatgubanski.pl. bez kogoś kto ma prawo rozwodowe w małym paluszku lepiej nie zaczynac wojny

#12 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14640 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 06 marzec 2015 - 15:16

Alka w jednym wpisie w drugim Gość a reklamę wrzucasz na nieaktualny wątek i po co?

#13 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 15:08

Dokładnie, tylko dobry adwokat może winę udowodnić. ja korzystałam z kancelarii kazus ze strony dobryadwokat.eu, bardzo jestem zadowolona.

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 listopad 2016 - 22:13

www.migas-adwokat.pl

#15 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 22:28

Trzeba mieć twarde dowody i to nie tylko ze świadków, ale również zdjęcia, nagrania czy też dokumenty. Niewątpliwie udowodnienie winy jest ogromnie trudne, dlatego też warto zadbać o to, aby podczas sprawy reprezentował nas dobry prawnik. Adwokat Wojciech Podgórski jest ekspertem do prawa rodzinnego. Warto się na pewno do niego zgłosić. Jego kancelaria jest we Wrocławiu. Tutaj http://adwokat-podgorski.pl jest jego strona. Nie znam nikogo innego z taką widzą.

#16 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 20:49

Trzeba mieć konkretne dowody na zdradę męża albo żony, żeby sąd mógł orzec rozwód z winy jednego współmałżonka. Takie dowody najlepiej zbierają detektywi. We Wrocławiu bardzo dobrą opinią cieszy się detektyw Skrzypek.

#17 JakubWysocki

JakubWysocki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 13:19

Tak, jak napisał poprzednik - warto zwrócić się o pomoc do detektywa. Ja polecam usługi tego biura: http://detektyw-slowinska.com/ Skorzystałem z ich usług, kiedy potrzebowałem pomocy w sprawie o kradzież w mojej firmie. Ale słyszałem, że są też niezwykle skuteczni w zdobywaniu dowodów na zdradę

#18 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2017 - 10:08

Witam,

z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog względnie do artykułów na Tymże Portalu.

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#19 Inters

Inters

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 12:40

Ja korzystam z adwokata rodzinnego - http://www.adwokat-rodzinny.com/ Od czasu problemu w małżeństwie zaczałem korzystać i przy rozwodzie mi się to opłaciło bo był w temacie na bieżąco i udało mi się ugrać wszystko, sprawę wygrasz jak będziesz miał dobrego adwokata. 

#20 Cybek

Cybek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 10:54

Mi przy rozwodzie pomogła ta kancelaria http://gabrielawieck...prawo-rodzinne/. Mają największy procent wygranych spraw rozwodowych. Tak mi pomogli w rozwodzie z żoną że po jednym posiedzeniu było po sprawie. Praktycznie rozłożyli moją już byłą żonę na łopatki. Nie było co zbierać :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych