Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jak ubiegać sie o odszkodowanie za błąd lekarza?

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 08 październik 2016 - 17:19

Wiem z własnego doświadczenia (na szczęście sprawa nie dotyczyła mnie osobiście) że takie postępowania ciągną się latami.

news.jpg

#22 Guest_mirianna564

Guest_mirianna564
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 11:14

Ja proponuję zgłosić się do stowarzyszenia Wokanda ( nr tel508 339 495). Pomogli uzyskać mojej mamie zaświadczenie o błędzie lekarski. Mają naprawdę dużą wiedzę i warto im zaufać .  

#23 Guest_tom1234

Guest_tom1234
  • Goście

Napisano 01 maj 2017 - 12:04

Uzyskanie odszkodowania za błąd lekarza jest bardzo trudne. Trzeba liczyć się z tym, że nie zawsze od razu szpital będzie chciał dojść do porozumienia. Wybierając kancelaria prawną trzeba kierować się ich doświadczeniem. Podobno jedni z najlepszych prawników od tych spraw w Polsce- www.odszkodowaniedlapacjenta.pl . Warto zapytać.

#24 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 14:41

błąd lekarski przy operacji przepukliny pachwinowej jakie kroki powinienem podjąć?

#25 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 09:43

błąd lekarski przy operacji przepukliny pachwinowej jakie kroki powinienem podjąć?

Przede wszystkim przeczytaj artykuł zawarty na pierwszej stronie tego wątku.

#26 Guest_Nadia

Guest_Nadia
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 14:18

Każdy, kto miał do czynienia z błędem lekarskim powinien wiedzieć o tym, że ma prawo do zadośćuczynienia. Firmy ubezpieczeniowe wzbraniają się jak mogą, jednak na szczęście istnieją kancelarie odszkodowawcze. Sztab zdolnych, doświadczonych prawników, konsultanci, czyli najlepiej wykwalifikowani lekarze, a ponadto cała sprawa prowadzona od początku do końca, włącznie z reprezentowaniem poszkodowanego w sądzie. Tak wyglądała moja sprawa - za jej wygranie dziękuję Bogu i kancelarii Advoco.

#27 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 625 postów

Napisano 25 maj 2018 - 08:16

Samodzielnie dość ciężko jest poradzić sobie z natłokiem spraw, dokumentów opłaceniem sprawy sądowej itd. Dlatego sam skorzystałem z kancelarii odszkodowawczej Auxilia.pl jest to profesjonalna uczciwa firma, która pomogła mi uporać się z formalnościami związanymi z procedurą odszkodowawczą. Fajnie, że nie obarczają klientów dodatkowymi kosztami czy koniecznością opłacenia ich usług przed ostatecznym zwycięstwem sprawy.  

#28 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 15:05

Odszkodowania tego typu to spory problem, bo trudno jest odzyskać wszystkie pieniądze bez odpowiedniej pomocy. Euco może w tym jednak znacząco pomóc, więc warto się z nimi skontaktować, jeśli mamy do czynienia z taką sytuacją.

#29 jarosz34

jarosz34

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 11 kwiecień 2021 - 21:31

Podstawą to jest dobry prawnik według mnie. I wtedy na pewno będzie sprawa szła szybciej lub po prosto korzystniej. Choć jak widzimy na tym przykładzie https://www.mzdrowie...-doznala-udaru/ to takie sprawy toczą się latami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych