Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak napisać pozew o zadośćuczynienie z tytułu mobbingu?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671022 postów

Napisano 21 styczeń 2012 - 00:48

Komentarz do artykułu: Jak napisać pozew o zadośćuczynienie z tytułu mobbingu?

#2 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2012 - 00:48

doznałam mobbingu w firmie Getex.Z tego powodu korzystałam też z pomocy specjalisty psychologa.Lekarz wielokrotnie sugerował bym skorzystała w tej sytuacji z pomocy Sądu,nie miałam wtedy na to siły dziś już tam nie pracuje odzyskuje powoli równowage ale żałuje ze winna przełożona dreczycielka nie poniosła kary

#3 Guest_master1234

Guest_master1234
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 13:26

Myślę, że pozew o mobbing można sporządzić bez korzystania z pomocy prawnika. W przypadku wątpliwości zawsze można skorzystać z konsultacji telefonicznych. Ja korzystałem z usług Pogotowia prawniczego - Hotlex. Jestem pozytywnie zaskoczony jakością świadczonych usług oraz profesjonalizmem. Szybko uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Nr telefonu: 703 802 822.

#4 Guest_jurek

Guest_jurek
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 14:36

byłem mobingowany w firmie guderjey isie sondzilem iprzegralem bo firmy pieniondzami wygrywajom

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 19:08

w moim regionie nie ma pracy dla ludzi bez wykształcenia więc pracowałam tz. na czarno w jednym zakładzie przez 3 lata 4.50 zł za godz. aż dostałam umowe na rok pod warunkiem że sobie wyrobie grupe inwalidzką więc się zgodziłam na to umowie podpisałam pracownik fizyczny na najniższą krajową a dalej mam 4.50 na godz. co zrobić nie dość tego ciągle mnie poniża i krzyczy a dziś posądziła mnie o kradzież ale to paranoja w dzień kradzieży mnie w pracy nie było NIE WIEM CZY MAM SIĘ ŚMIAĆ CZY PŁAKAĆ

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 11:42

potrzebuje pomocy musze napisac pozem do sadu pracy pracowadca oszykiwal urzad skarbowy i zabral z wynagrodzenia pieniadze niby za manka ktorych niebylo

#7 Guest_,,,

Guest_,,,
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 19:16

Może zgłoś do prokuratury - tam ci pomogą ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych