Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komu przysługuje wcześniejsza emerytura z tytułu pracy o szczególnym charakterze

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672287 postów

Napisano 21 listopad 2011 - 17:58

Komentarz do artykułu: Komu przysługuje wcześniejsza emerytura z tytułu pracy o szczególnym charakterze

#2 Guest_kot

Guest_kot
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 17:58

premier za żądza emerytury od 100l życia 100 tyś zł młodzi 80 latki do pracy a całkiem młodzi niech odpoczywają bo jeszcze się narobią a siłe do grobu szkoda zakopać tak trzymać a będzie dobrze

#3 Guest_edmund

Guest_edmund
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 19:09

Dz.U.nr 8dział8 prace kierowców sam.cięż.o dopuszczalnym ciężarze całkowitym powyżej 3.5 tony /???????????

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 21:22

38 lat pracy na zmiany powinno się bez względu na wiek otrzymać emeryturę tak jak jest na zachodzie lub w turcji a w polsce trzyma się starych pracowników a młodzi są bez pracy

#5 Guest_zbyszek

Guest_zbyszek
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 20:59

mam 65 lat jestem kierowca zawodowym i do 67 roku zycia chce wozic tuska z cala rodzina na narty w alpy i nie tylko nie ma sie czego bac bo wedlug tuska i jego ferajny jestem sprawny.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 15:04

Ciekawe,czym się różni prowadzenie np.karetki pogotowia od prowadzenia 40 tonowego zestawu.Kierowca karetki pogotowia,straży pożarnej(24 godz.służby,48 godz.wolne,wyjazdy na akcję 3-4 razy w tygodniu)może odejść na wcześniejszą emeryturę,bo on po osiągnięciu 60 roku życia jest potencjalnym zagrożeniem na drodze.Jak jest na emeryturze,to przestaje być zagrożeniem.Kierowca ciężarówki po 60 jest jak 30 latek.Proponuję p.Tuskowi,żeby przejechał się nawet jako pasażer w ciężarówce z Gdańska do Katowic.Miłych wrażeń.

#7 Guest_kierowca tzw

Guest_kierowca tzw
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 22:29

Patrząc na to jak jeżdża kierowcy tirów to oni nawet w wieku 20-60 są bardzo niebezpieczni na drodze. Wiem, że to nie ich wina, tylko spedytorów, pracodawców. A największa wina w naszych służbach- Policji, ITD. Gdyby wykonywały swe obowiązki i karali kierowców 40 tonowych pocisków za przekraczanie predkosci to możeby ten bajzel się skończył.

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2020 - 16:25

przepracowałam 22 lata w oddziale ostrych zatruć obecna nazwa toksykologia po przepracowaniu 38 lat przeszłam na wcześniejszą emeryturę czy za okres pracy w szczeulnych ,uciąrzliwych i stycznością z materiałem zakażnym należy mi się rekompensata przeszłam na wcześniejszą emeryturę

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2020 - 16:26

przepracowałam 22 lata w oddziale ostrych zatruć obecna nazwa toksykologia po przepracowaniu 38 lat przeszłam na wcześniejszą emeryturę czy za okres pracy w szczeulnych ,uciąrzliwych i stycznością z materiałem zakażnym należy mi się rekompensata przeszłam na wcześniejszą emeryturę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy