Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jaki sposób kurator sądowy przeprowadza wywiad środowiskowy?

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_sebek

Guest_sebek
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 15:36

czy ktos mi powie czy kurator ma prawo zagladac do lodówki i grzebac w zyciu prywaynym małzeństwa

#22 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2017 - 10:08

czy ktos mi powie czy kurator ma prawo zagladac do lodówki i grzebac w zyciu prywaynym małzeństwa

Ma prawo, od tego właśnie jest.

#23 Guest_Ale

Guest_Ale
  • Goście

Napisano 17 listopad 2017 - 14:36

Co zrobić jezeli kurator zawodowy rozmawia na temat swoich podopiecznych z innymi podopiecznymi.Gdzie zgłosić jego nadużycie władzy

#24 Makxxx

Makxxx

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 listopad 2017 - 16:36

Do przełożonego kuratora. 

#25 Guest_Agnieszka Orunia

Guest_Agnieszka Orunia
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 15:43

Hmm a ile razy ma prawo przyjsc kurator do domu ?? Bo moja przychodzi co3miesiace do mnie dzis byla i byla dla chamska bardzo i wyprosilam ja z domu powiedzialam ze ma wyjsc i przyjsc innym razem

#26 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 20:16

jesli nie była prowadzona sprawa rozwodowa ani separacja ani nie było rozprawy w sadzie dla nie letnich to kto przyznaje kuratora była tylko sprawa o alimenta ale nikt nie mówił o kuratorze nagle przychodzi na wywiad i kazuje dziecko oddac na kilka dni ojcu że niby dziecko samo chce po odwiezieniu dziecka do ojca ojciec nie oddaje dziecka matce kuratorka nie chce rozmawiac z matką co w takiej sytuacjinie wiec czy kierowniczka kuratorow działała w zmowie z ojcem czy jest stronnicza do kogo wtej sprawie sie zwrocic prosze opodpowiedz

#27 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 20:20

a kto jest przełozonym dla kierowniczki kuratorów dla nieletnich

#28 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 09:58

Ja mam problem z teściową. Zaczęło się jak z narzeczonym od niej się wyprowadzilismy... mieliśmy wtedy jedno dziecko, córkę. Miala niecały rok. Ucieklismy do moich rodziców. Zostal złożony wniosek ze dziecku zle sie dzieje, że zarzywamy środki odurzające alkohol. Była pani kurator u moich rodziców-mieszkaja w innym mieście niż tesciowa. Zostal przeprowadzony wywiad w którym uczestnikiem był mój narzeczony ja i mój rodzice. Pani kurator zrobiła notatkę nic nie pokojacego nie zauważyła i wyszla. Był spokój. W czerwcu 2018 roku urodził nam się syn... do tego czasu mieszkaliśmy razem narzeczony miał kontakty z matka często tez zabierał tam i nasza córkę. Niestety tesciowej znów coś w główce sie przestawilo i złożyła wniosek z tymi samymi podejrzeniami. Podkreślę ze od wizyty wcześniejszej byly tez od teściowej sms i telefony z wyzwiskami w moja stronę,w stronę mojej rodziny, groźby ze zabiorą nam dzieci. Teściowa wgl nie pyta o syna tylko ciagle o córkę, wysyła nam jej zdjęcia z wizyt wcześniejszych,bo teraz zerwalismy wszelaki z nia kontakt... wydaje nam się że ona wlasnie by chciała nam córkę odebrac. Była pani kurator z miasta e którym tesciowa mieszka bo się przeprowadziliśmy bliżej pracy narzeczonego... wizyta byla bo znów tesciowa wniosek złożyła o to samo, ja z tego wszystkiego wpadłam w taki stan ze Wyladowalam w szpitalu psychiatrycznym,wyszlam z niego po jednym dniu obserwacji w wypisie widnieje problem z adaptacją i zła reakcja na stresa żadnej choroby psychicznej nie stwierdzono... Pani kurator zrobiła notatkę,sprawdziła czy mleko jest dla małego,czy pieluchy. Pokazaliśmy tyle ile chciala widzieć, oboje byliśmy trzeźwi. Powiedziałam o szpitalu dalam wypis. Notatka i wyszla. Czy będzie jeszcze jakaś wizyta ? Czy dostanę teraz jakieś pismo, czy echem sie teraz to też odbije? Ile na to maja czasu... powiem,że z każdym dniem niepewności myślę, myślę co dalej.

#29 Guest_sylwunia

Guest_sylwunia
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 21:12

Witam maj pytanie czy kurator moze bez zgody sadu organizowac spotkanie jak jestesmy po rozwodzie w moim mieszkaniu ktore otrzymalam w podziale majatku jak ja nie wyrazam na spotkanie zgody

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych