Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Egzamin na detektywa 2011

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672464 postów

Napisano 14 listopad 2011 - 19:05

Komentarz do artykułu: Egzamin na detektywa 2011

#2 Guest_Celina

Guest_Celina
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 19:05

Polecam ebook Licencja detektywa, zarys wykładu G.Gozdóra, tanio i na temat http://adwokaci-kanc...,132,144,0.html

#3 Guest_Alina tel:575-054-026

Guest_Alina tel:575-054-026
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2021 - 01:13

Witam serdecznie, mam pytamie, czy kurs ekstrernistyczny pozwolil by.mi miec uprawnienia detektywa. Uczeszczalam do.L O systemwm przyspieszonym eksternistycznie, lecz nie posiadam matury. Bardzo interesujenie praca detektywa, jestem bystra w pojeciu slow , szybko sie koncetruje, intuicyjnie wyczowam rozne sytuacje. Interesuje mnie licencja dla zdobywania wiedzy. Jestem.na emeryturze, ciekawa jestem.wiedzy na ten temat I uprawnien Czy jest to.mozliwe.exstrnistycznie zdawanie I nauka

#4 Guest_Alina tel:575-054-026

Guest_Alina tel:575-054-026
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2021 - 01:14

Witam serdecznie, mam pytamie, czy kurs ekstrernistyczny pozwolil by.mi miec uprawnienia detektywa. Uczeszczalam do.L O systemwm przyspieszonym eksternistycznie, lecz nie posiadam matury. Bardzo interesujenie praca detektywa, jestem bystra w pojeciu slow , szybko sie koncetruje, intuicyjnie wyczowam rozne sytuacje. Interesuje mnie licencja dla zdobywania wiedzy. Jestem.na emeryturze, ciekawa jestem.wiedzy na ten temat I uprawnien Czy jest to.mozliwe.exstrnistycznie zdawanie I nauka

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych