Skocz do zawartości

Zdjęcie

Środki przymusu bezpośredniego stosowane przez Policję

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671587 postów

Napisano 14 sierpień 2011 - 23:47

Komentarz do artykułu: Środki przymusu bezpośredniego stosowane przez Policję

#2 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2011 - 23:47

Przydałoby się zweryfikować artykuł i dodać pozostałe środki przymusu bezpośredniego. ;)

#3 Guest_gin

Guest_gin
  • Goście

Napisano 21 marzec 2012 - 22:30

jeśli w mieszkaniu byłby zwierzak, zabili by na miejscu.

#4 Guest_antyforumowicz

Guest_antyforumowicz
  • Goście

Napisano 21 marzec 2012 - 22:44

Przydałoby się zweryfikować artykuł i dodać pozostałe środki przymusu bezpośredniego. ;)

Przydałoby się zweryfikować wiedzę na temat tego czy rozporządzeniem można było regulować tą kwestię.

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2012 - 15:48

Skoro ustawa sama wskazuje na rozporządzenie w ustępie 4, to niby dlaczego nie? Zresztą po to właśnie istnieją rozporządzenia, by wykonywały ustawę.

#6 Guest_ojciec pobitego syna na komisariacie

Guest_ojciec pobitego syna na komisariacie
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 20:18

syn mój został zabrany z domu byl po wpływem alkocholu zona zadwonila po policjie kiedy w spodenkach kład sie spac zostal w mieszkaiu w obecnosci dzieci skuty i siła wyciagniety przez trzech mocno zbudowanych fizycznie policantow uzyto gazu pieprzwego .na komisariacie został pobity boi sie zglaszac tego aby nie bylo pozniejszych konsekwencji zdzwonil do mnie i opowiedział mi o calym zajsciu jestem wciekły na nasz system i dzialania policji oraz strazy miejskiej czy maja bronic obywateli czy bic w imie praw bez konsekwencji

#7 Guest_krzysztof olkiewicz z kmp w jeleniej górze

Guest_krzysztof olkiewicz z kmp w jeleniej górze
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 16:51

ja powiem w ten sposób pracuje w policji 2 lata ale nikt nie będzie obrażał funkcionariuszy na swojej słurzbie kapujesz czy nie

#8 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 09:20

Mam nadzieje ze jestes juz po "słurzbie" baranie i masz chwile wolnego zeby poczytac slownik j.polskiego. Slowo "słurzba" pisze sie troszke inaczej.

#9 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 20:46

Widać, nie używasz wielkich znaków, znaków interpunkcyjnych!

#10 Guest_IV LO Gdańsk

Guest_IV LO Gdańsk
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 21:46

Powinni dodać, że nie można stosować kajdanek ani prowadnic u małoletniego poniżej 15 roku życia :)

#11 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 22:07

O dziwo to będzie dobre dla zwykłych obywateli. Bo jeżeli obywatel będzie wiedział, że może dostać mandat to będzie spokojny. Jak będzie spokojny to interwencja przebiegnie szybko bez używania siły itp. Wiadomo, ze znajdą się prostaki, które nie potrafią się porządnie zachowywać i ci zamiast pałą dostaną mandat. SUPER!!!

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2017 - 01:50

Czy policjanci mogą wyciągnąć pijanego z mieszkania i zakuc w kajdanki

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2017 - 13:11

Czy policjanci mogą wyciągnąć pijanego z mieszkania i zakuc w kajdanki

Jeśli popełnił przestępstwo, to oczywiście, że mogą.

#14 Guest_Wiktor

Guest_Wiktor
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2018 - 03:18

Nie wiem jak Wy ale mnie osobiście policjant pomimo uprzedzeń o przebytych chorobach górnych dróg oddechowych dusił i groził mi w arogancki sposób, chcąc się wydostać z uścisku by zaczerpnąć powietrza oczywiście się szarpalem bo pamiętałem z dzieciństwa i lat młodzieńczych jak bardzo okropne jest to uczucie. Kajdanki założono mi z tyłu z tej okazji walki o powietrze, oczywiście najciasniej jak fabryka dała chcąc nie chcąc na dodatek wracałem z fabryki z pracy by udać się na grilla z kolegami no ale najwyraźniej nie zasłużyłem na odpoczynek. Nie wiem jak dla Was ale dla mnie gdzieniegdzie to jest jak w filmie gdzie policjanci atakują ludzi zanim Ci zdążą cokolwiek zrobić jak na przyklad zahamować rowerem czego nie mogłem dokonać. Jesteśmy niewolnikami chorego systemu gdzie tyramy na takich właśnie ludzi, oczywiście nie wszyscy są źli drugi był sympatyczny ale miał za mało odwagi by swojego kolegę powstrzymać. Żaden nie przedstawił powodu zatrzymania albo nie zdążyłem go usłyszeć rzuciłem parę bluzgow przedstawiłem parę faktów i tak oto wróciłem do domu z siniakami na szyi i nabnadgarstach pozdrawiam Pana policjanta najzimniej jak się da

#15 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 01:26

Witam, w dniu dzisiejszym zostałem zatrzymany do kontroli drogowej okazało się że nie uiściłem o czasie grzywny za mandat i widnieję jako osoba poszukiwana, mimo to że wykonywałem wszystkie polecenia zostałem skuty w kajdanki i posadzone w radiowozie z tyłu, najciekawsze jest to, że od 10 lat jestem diabetykem na insulinie a policjant zabrał mi glukometr do pomiaru i zatrzymał, poprosiłem policjanta o zezwolenie wykonania pomiaru cukru, zgodził się ale nie rozpioł mi kajdanek tylko kazał mi dokonywać sprawdzenia w kajdankach udała mi się ta sztuka. Apeluję do polskiej policji sami sobie sprawdzajcie cukier w kajdankach może i wam kiedyś życie zafunduje to straszną chorobę, to urągające godności chorego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych