Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile czasu powinna trwać reklamacja?

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_toja

Guest_toja
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 15:41

Zdecydowanie ODRADZAM zakupy w Sklepie Internetowym MALL.Pl. Wszelkie reklamacje z tytułu rękojmi są przez Dział Reklamacji Zuzannę Mielczarek odrzucane bez wyjaśnienia; z tytułu gwarancji podobnie - na zasadzie "nie, bo nie". Pani Z. Mielczarek żąda uzasadnienia reklamacji np. co się w czajniku popsuło szanowny kliencie. Na Sąd Konsumencki w/w dział nie wyraża zgody, pozostaje droga cywilno-prawna, a że nie wszystkim pokrzywdzonym chce się drogi przez mękę , pozostaje ...... omijać tego sprzedawcę szerokim łukiem.

#22 Guest_Janusz Sz.

Guest_Janusz Sz.
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 00:20

23 listopada oddałem zakupiony w Auchan Marki zepsuty mp 4 ,,Manta" . Dziś 30 grudnia i nie mam żadnej reakcji tzn. była jedna ,dział reklamacji Auchan Marki zadzwonił do mnie w ciągu pierwszych 2 tygodni że reklamacja była zasadna ,a towar już jest naprawiony i rzekomo czeka na transport do nich.

#23 Guest_ala

Guest_ala
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 19:25

lasocki beznadziejna firma , uznana reklamacja, poinformowano o uznaniu reklamacji po 2 tygodniach ( urwany dzyndzelek od suwaka ) buty w naprawie 3 miesiac od miesiaca jest informacja ze przekazane do wysyłki . Juz miesiac jada ....

#24 Guest_Anna N

Guest_Anna N
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 17:53

Odradzam zakupy w firmie Wojas. Pokusiłam się na torebkę za 400zł, po dwóch miesiącach skóra przy zamku tak się pofałdowała że zamek do wymiany.. Torebka wróciła z reklamacji z uszkodzoną skórą, ktoś chamsko zdrapał ozdobny pasek czarnej farby dookoła zewnętrznej kieszeni, więc znów reklamowałam - odmowa. Teraz czekam 3 tydzień aż torebka wróci z centrali i idę do Inspekcji handlowej. Coś czuję że bez sądu się nie obejdzie.

#25 Guest_arti

Guest_arti
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 20:32

OPOLTRANS - nie dość że szajs!! to na wysprzęglik czekam 8 miesięcy i nadal nie mam, cały czas czekają na odpowiedz producenta Konsberg...

#26 Guest_jaaa

Guest_jaaa
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 10:10

po 3 msc od zakupu przepalil mi sie zarnik Producenta OPTIMA,zdalem do reklamacji,czekam juz miesiac...zero odpowiedzi

#27 Guest_uczciwy klient

Guest_uczciwy klient
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 23:33

OPOLTRANS - zgadzam się z opinią wcześniejsza ignorują i nic sobie z tego nie robią-nigdy więcej u nich nic nie kupię i wszystkich przestrzegam nie kupujcie.

#28 Guest_Klient

Guest_Klient
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 15:38

Agata meble - reklamację uznali, ale czekam na części od mebli ponad miesiąc, nową dają w 2 tygodnie. Więc odpowiedź jest odpowiedzią, a co później z realizacją reklamacji!!

#29 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 21 maj 2017 - 13:57

Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej została uchylona 25/12/2014r.! Artykuł jest napisany w opraciu o nieaktualną podstawę prawną!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy