Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czym jest stalking?

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670988 postów

Napisano 12 czerwiec 2011 - 15:59

Komentarz do artykułu: Czym jest stalking?

#2 Guest_rudy

Guest_rudy
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 15:59

Stalking moim zdaniem jest w Polsce jeszcze mało popularny a dotyka coraz większej liczby ludzi. Po kilku miesiącach karania za stalking okaże się że to dotyczy bardzo dużego grona osób. Chociaz tlumaczenie jako uporczywe nękanie jest słabe to miejmy nadzieje że karanie za stalking bedzie skuteczne.

#3 Guest_bonzo

Guest_bonzo
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 00:49

ściganie za stalking czy uporczywe nękanie, jak kto woli w Polsce dopiero sie rozkreci, potrzeba czasu.

#4 Guest_???

Guest_???
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 10:46

Jestem właśnie ofiarą stalkingu mam nadzieje że wszystkie te chore psychicznie osoby zostaną surowo ukarane za niszczenie drógim ich prywatnego życia iwolności

#5 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2012 - 18:28

a MNIE SLEDZI i jezdzi za mną osoba z mediow..to aktor z ameryki JD..Mieszka w Polsce i co? zachowuje sie dziecinnie i nie chce z nim byc. Jak dac mu do zrozumienia, ze łamie moja prywatnosc?

#6 Guest_;;;

Guest_;;;
  • Goście

Napisano 14 listopad 2012 - 10:41

Czy mogę zgłosić stalking teściowej?
Nęka mnie od kilku lat, obraża, nie może znieść, że jej syn jedynak ma zonę i dzieci, nagrywa się na pocztę głosową, poza tym nadużywa alkoholu i wtedy tak się zachowuje. Mam tego dość.

#7 Guest_mrok

Guest_mrok
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 17:24

stalkerem moze byc kazdy nawet gwiazda -bo to tez czlowiek
a w ogole to bym poucinala lapy tym zalosnikom ktorzy swoim zyciem nie zyja tylko cudzym

#8 Guest_osho

Guest_osho
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 17:25

zwykly wampiryzm energetyczny

#9 Guest_muza

Guest_muza
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 18:57

Moj partner zyciowy potrzebowal pomocy psychologa. Pani psycholo(mezatka z dwojka nastoletnich dzieci)zakochala sie w swoim pacjecie, a moim partnerze.Zaczela pisac do mnie na fb wiadomosci, uzywajac nie ciekawego slownictwa.Odczytalam takze kilka wiadomosci wyslanych mojemu przyjacielowi,wtych wiadomosciach wyzywala mnie np:polacca di merda(gowniana polka).Jest o wiele wiecej tych nie cenzuralnych slow. Nawiasem mowiac mieszkam we Wloszech.Czy to jest STALKING?

#10 Guest_GP

Guest_GP
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 13:07

Czy możliwe jest ściganie pracodawcy za uporczywe, długotrwałe nękanie, zastraszanie w tym bezpodstawne (stwierdzone przez sąd)wszczęcie postępowania dyscyplinarnego i ukaranie funkcjonariusza,skutkujące m.in. depresją, gdy odpowiedzialność za mobbing w tych warunkach nie jest penalizowana?
Dziękuję za podpowiedzi.

#11 Guest_munio

Guest_munio
  • Goście

Napisano 17 listopad 2013 - 14:53

czy Stalkierem może być żona,która nęka,sprawdza kieszenie,czyta korespondecje użndowe,zabrania wychodzenia na miasto,do znajomych,do rodziny,czyta smsy,podsłuchuje rozmowy,dyktuje o której wrucić

#12 Guest_xx

Guest_xx
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 17:07

zrób mu loda...

#13 Guest_bezradna

Guest_bezradna
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 04:10

niestety, to pozostaje wszystko tylko na papierze...w art., w rzeczywistości nie jest tak pięknie... 6lat mnie i moją rodzinę prześladuje jedna osoba i było zgłaszane na policji i w prokuraturze, niestety sprawy były umarzane ze względu na NISKĄ SZKODLIWOŚĆ SPOŁECZNĄ... brak słów, ta osoba za każdym razem rośnie przez to w siłę i czuje się coraz bardziej bezkarna! czuję się zastraszona, poniżona, jestem więźniem we własnym domu i zupełnie pozostawiona samej sobie bez możliwości jakiejkolwiek pomocy ze strony polskiego prawa...

#14 Guest_skarga.com

Guest_skarga.com
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 10:58

Do "bezradna". Proszę
o kontakt z portalem prawnym www.skarga.com.

#15 Guest_...

Guest_...
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 22:21

633 492.  lila 2011-12-03 (23:37) NASA
tRZYMAJCIE SIĘ LUDZIKI I POWODZONKA W GRACH,.tRZYMAM KCIUKASKI ZA WAS A TĄ SZM...ATĘ GNĘBCIE DO BÓLU
to jest prawdziwy trolling

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 09:30

zrób mu loda...

O, i to jest właśnie stalking. Tego typu komentarze. życzę Ci, byś poniosł konsekwencje swego wpisu.

#17 Guest_zaklopotana

Guest_zaklopotana
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:32

Co mozna zrobic gdy ktos logos neka wydzwanianiem na jego koszt notorycznie albo esemesami codziennie jak temu zaradzic prosze o pimoc

#18 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:55

Co mozna zrobic gdy ktos logos neka wydzwanianiem na jego koszt notorycznie albo esemesami codziennie jak temu zaradzic prosze o pimoc

Co to znaczy wydzwanianiem na jego koszt, możesz to wyjaśnić?

#19 Guest_aneta

Guest_aneta
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 09:18

Była żona nęka mojego brata. On jest strasznie zaszczuty i wystraszony. Czy ja jako siostra m

#20 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 12:31

Coraz częściej sądy i strony decydują się na ekspertyzy dotyczące stalkingu i cyberstalkingu. Jedną (jesli nie jedyną) biegłą sądową językoznawcą i lingwistą kryminalistycznym jest prof. zw. dr hab. Jadwiga Stawnicka. Ekspertyza Pani Profesor, spowodowała, że kobieta, która mnię nękała na swoim blogu, przegrała w sądzie i musiała mi wypłacic odszkodowanie za naruszenie dóbr osobistych! Profesor Stawnicka wspólpracuje z Instytutem Ekspertyz Kryminalistycznych w Poznaniu. P O L E C A M!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych