Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak uzyskać odpis aktu notarialnego

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671290 postów

Napisano 13 maj 2011 - 16:05

Komentarz do artykułu: Jak uzyskać odpis aktu notarialnego?

#2 Guest_obserwator

Guest_obserwator
  • Goście

Napisano 13 maj 2011 - 16:05

Mam drobną uwagę do autora odnośnie odpisów aktów notarialnych. Prosiłbym o wyjaśnienie wszystkim osobom, które przecztają ten tekst o wyjaśnienie różnicy między odpisem a wypisem. Piszę dlatego, że mój znajomy zadł mi to pytanie i powiedział, że przeczytał o odpisach w Pana artykule. Więc może dla przyszłych czytających warto byłoby wyjaśnić tą kwestię, w końcu to Państwo są profesjonalistami;)
Pozdrawiam

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 26 maj 2011 - 19:05

Ja mam pytanie. Mianowicie mój Tata dostał spadek którego się zrzekł na mnie z tego co mi wiadomo w sprawie spadkowej nie ma takiej informacji jednak ja widziałem owy akt notarialny w którym było napisane że zrzeka się na mnie swojego spadku znam numer rep. aktu jak go mogę uzyskać gdzie szukać. Kontaktowałem się z kancelarią która dokonywała sporządzenia owego aktu ale odpowiedz była taka iż mam szukać w sądzie. Wie ktoś może gdzie i jakie dokumenty muszę złożyć by uzyskać taki akt. Proszę o informacje na daniel.przybylski@wp.pl

#4 Guest_piwkko

Guest_piwkko
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 22:17

moje wszystkie odpisy spoczywają sobie w bezpiecznym miejscu- internetowym banku danych bank na wypadek- mam do nich dostęp z każdego komputera z przyłączem internetowym

#5 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 18:57

witam ja mam taki problem podjełam sie budowy domu z moim narzeczonym ale taki jest bul ze na działke on brał kredyt i wszystko jest na niego a tez sie dokładam do budowy domu juz 15tys wydałam i sie boje ze jak sie wybudujemy to mnie zostawi jak bym mogła sie zabezpieczyc?? ktos mi poradzi czy mozna działke tez na mnie przepisac jak on spłaca kredyt? nie wiem co robic wiem ze powinnam to wczesniej załatwic przed zakupem działki ale miłosc jest slepa.....czekam na szybka odpowiedz

#6 Guest_prawnik

Guest_prawnik
  • Goście

Napisano 21 październik 2011 - 16:04

nie odpis aktu notarialnego a wypis !!!

#7 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:35

Ja chodzę tylko do jednej kancelarii notarialnej w Tczewie (tu mieszkam) i wiem że jakby był jakiś problem to zawsze mogę się do nich zwrócić. www.cejrowska.pl świetna kobieta. Choć nie powiem, że takie rzeczy jak akty notarialne należy przechowywać w "bezpiecznych" miejscach.

#8 Guest_Witek

Guest_Witek
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 09:03

I jak? Zostawił narzeczony/?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych