Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co napisać w reklamacji butów?

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Istra

Guest_Istra
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 23:16

Jak długo trwa sklejenie buta takim klejem? po jakim czasie można już spokojnie chodzić?

#22 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 10:13

Zastanawiam się czy to trudne skleić samemu takie buty. Trzeba jakichś specjalnych umiejętności?

#23 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 23:41

Skleiłam, kupiłam klej w markecie, póki co wszystko dobrze trzyma, w ogóle nie widać, żeby coś było naprawiane. Olek, to nie jest trudne, czyścisz, smarujesz klejem, chwile dociskach i po sprawie

#24 Guest_oetadam

Guest_oetadam
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 12:08

Jak długo trwa sklejenie buta takim klejem? po jakim czasie można już spokojnie chodzić?

Istra, klej TADAM® charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia, a jego ostateczna siła wiązania zostaje osiągnięta po 3-6 godzinach schnięcia. Po tym czasie można założyć buty i korzystać z nich.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

#25 Guest_MariannaMaria

Guest_MariannaMaria
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 10:21

Jaka cena kleju i gdzie go znaleźć? Pytałam w osiedlowym sklepie, ale nie mieli.

#26 Guest_oetadam

Guest_oetadam
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 16:25

Jaka cena kleju i gdzie go znaleźć? Pytałam w osiedlowym sklepie, ale nie mieli.

Witam! MariannaMaria, klej TADAM® kupisz już za 9-10 zł. Kupisz go m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Prowadzimy obecnie bardzo intensywną dystrybucję, więc powinien być coraz powszechniej dostępny także w pozostałych sklepach.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

#27 Guest_marni

Guest_marni
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 12:57

A jeśli po klejeniu zostało mi jeszcze sporo kleju, to on nada się jeszcze do użycia za jakiś czas? Jak go ewentualnie przechować?

#28 Guest_oetadam

Guest_oetadam
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 17:05

A jeśli po klejeniu zostało mi jeszcze sporo kleju, to on nada się jeszcze do użycia za jakiś czas? Jak go ewentualnie przechować?

Witam! Marni, aby klej TADAM® mógł posłużyć ponownie, należy oczyścić jego dozownik po użyciu. W tym celu zalecamy użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zaleca się przechowywać produkt w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych