Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co to jest Ewidencja Działalności Gospodarczej

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670915 postów

Napisano 28 styczeń 2011 - 17:49

Komentarz do artykułu: Co to jest Ewidencja Działalności Gospodarczej

#2 Guest_hahaha

Guest_hahaha
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2011 - 20:22

ostatnio na zaliczeniu miałam o edg i bez kitu zapomniałam kto podlega wpisowi i wymyślałam różne niestworzone rzeczy a odpowiedź była prozaiczna: Wpisowi do rejestru podlegają wszystkie osoby fizyczne chcące rozpocząć działalność gospodarczą oraz spółki kapitałowe w organizacji.

#3 Guest_co?

Guest_co?
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 08:36

jakie spółki kapitałowe w organizacji?

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 00:20

Witam,
chcialabym dowiedziec sie czy Pan X prowadzil dzialalnosc gospodarcza w latach 2005-2008.Czy takie informacje sa jawne i gdzie moge je uzyskac?
Czy moge np.zwrocic sie z prosba do Wydzialu Ewidencji przy UMiG z takim zapytaniem?

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 23:52

artykule jest błąd. Wpisowi podlegają wszystkie osoby fizyczne chcące rozpocząć działalność oraz SPÓŁKI CYWILNE, a nie jak w tekście napisano spółki kapitałowe w organizacji (czyli spółki z o.o. oraz spółki akcyjne)

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 22:43

Zupełnie nie rozumiem dlaczego przy państwa artykułach nie ma dat ich publikacji.. chyba że tylko ja ich nie dostrzegam. Nie chcę nic mówić, ale pisząc o prawie to w sumie dość istotna kwestia, żeby nie powiedzieć kluczowa.. + bądźmy skrupulatni - nie to że jest błąd, artykuł jest nieaktualny. W błędzie i to ogromnym mogą być jedynie nieuświadomieni DATĄ czytelnicy.

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 17:50

artykuł z niepełnymi i błędnymi danymi. no i jak zauważono wcześniej bez daty dodania. Skoro utrzymujecie ten indeks to go przynajmniej poprawcie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych