Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czym jest "Niebieska Karta"

174 odpowiedzi w tym temacie

#161 Guest_gaj

Guest_gaj
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 10:43

jestem gejem, ty też? bo lecisz na mnie, pisz..

#162 Guest_ofiara z psychiatryka

Guest_ofiara z psychiatryka
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 21:33

Żona nakłamała policjantom i założyli jej niebieską kartę a mnie wysłali do psychiatryka na niby leczenie.Problem ,że ja żonie nic złego nie zrobiłem i teraz jestem prześladowany przez policję i prawo.Żona w każdej chwili może zadzwonić na policję i mnie policja zabiera do psychiatryka lub do więzienia bez jakiegokolwiek uzasadnienia lub sprawdzania czy jest to prawda.Przemocy w mojej rodzinie nie było a małżeństwo przestało tym sposobem istnieć.Efekt odwrotny do logiki.Żona co nakłamała jest niby ofiarą a ja w więzieniu jestem oprawcą.Niewinny oprawca i winna ofiara.

#163 Guest_Ratunku

Guest_Ratunku
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 22:08

Zakładanie niebieskiej karty bez możliwości obrony. To jak skazać na śmierć bez sądu. Pomocy bo nie wiem gdzie uciec przed tą Hitlerowską metodą. Po wyjściu z pierwszego psychiatryka policja już czekała przed domem bo żona ich wezwała aby mnie ponownie zamknąć. I znów miesiąc bez klamek i tylko tabletki trzeba żreć.Nie mam się gdzie schować przed psychiczną zemstą żony.Jak się dowie gdzie jestem to znów policja mnie zamknie.A teraz zima i nie ma się gdzie schować.Pozostało mi tylko samobójstwo.

#164 Guest_Obywatel.

Guest_Obywatel.
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 11:25

Ta niebieska , karta , to moim zdaniem zwykła lipa , bo oprawca i tak robi co chce ,a tak jak za PRL-u było ,jak przyjechała milicja i wzięła takiego osobnika ,damskiego bokser na posterunek i dostał po du***e , to odechciało mu się płodności rękę na żonę i dzieci i facet był miękki ,jak parówa , bo jak jeszcze raz przyjedziemy , mówiła milicja , to ???

#165 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 16:00

Najpierw niebieska karta a potem pychiatryk

#166 Guest_jakiś

Guest_jakiś
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 21:33

Czytając te wypowiedzi mam wrażenie ze tu same niewinne aniołki... tylko jakim cudem macie niebieskie karty? Zakłada się je na kogoś /poszkodowanego/ej/ wniosek i chyba nie bez powodu. 

Nota bene osoby które zakładają nk to specjaliści, terapeuci i zawodowcy. Zanim założą kartę analizują każdy wniosek bardzo dokładnie. 

Nic sie nie dzieje bez przyczyny i nie róbcie z siebie niewiniątek. Nie piszcie tez takich bredni ze nic nie wiedzieliscie.

Po kazdym załozeniu karty jest komisja na którą byliscie wezwani! (poszkodowani sa zapraszani). Bajki sobie wsadźcie miedzy wiersze.

Sędzia - kuratora tez nie daje bez powodu. Moze dla niektórych pewne zachowania sa normą (ponizanie, krzyki, agresja, demoralizacja, ponizanie, znecanie itp)  ale dla innych są patologią w świetle prawa. 

Niejednemu chojrakowi poszło w pięty i dobrze!

Mylisz się i to nie wiesz jak bardzo. Dysponuję nagraniem całej sytuacji przed wezwaniem policji oraz niemal wszystkie chwile miesiąc wstecz. Tak na marginesie powiedziałem "wezwij policję bo jak nie to ja to zrobię" i zrobiła, uciekałem przed jej awanturami z niespełna 2-miesięcznym dzieckiem na ręku z pokoju do pokoju (taka mama) a ona kopała w drzwi i wykrzykiwała. Myślisz że policjant chciał mnie słuchać lub nagrania. Poza (nielicznymi) - to słowa dzielnicowego "na szczęście takich rodzin, które naprawdę potrzebują pomocy jest naprawdę niewiele"- przypadkami którym niebieska karta (NK) pomaga jest to narzędzie gnębienia przez wredne, mściwe, kłamliwe i/lub zdradzające kobiety lub "psycholi" facetów. Dodam że to trwa od 10 lat (długo by opowiadać a ja ufny, uczciwy po prostu naiwny nie mulić z aniołem) ale coraz intensywniej - teraz to już strach. 

Później słyszałem że; "obecnie" jestem największym jej wrogiem. Wcześniej byli inni. Ale zawsze ktoś był wrogiem. Czy kobiety tak mają? Zawsze szanowałem kobiety ale teraz mam z tym problem. I co ty na to? dowody są i co mam walczyć o dzieci kiedy polskie prawo i tak zostawi je przy matce lub zostaną (nie daj  ....) zabrane? Walczyłbym wiedząc że nie stanie się im krzywda.

Każdy kto kpi z wpisów dotyczących osób pokrzywdzonych przez NK-osoby niesłusznie nią obarczone- nie wie o czym mówi i może kiedyś sami zostaną posiadaczami NK i zmienią zdanie. POZDRAWIAM I WSPÓŁCZUJĘ ZARÓWNO OFIAROM PRZEMOCY JAK I OFIAROM NIEBIESKIEJ KARTY

#167 Guest_ofiara prawa niebieskiej karty

Guest_ofiara prawa niebieskiej karty
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:22

Żona zadzwoniła na policję i skłamała ,że ją biję i gwałcę.Z policją przyjechało pogotowie i zabrali mnie do Psychiatryka w Choroszczy 26 września. Odsiedziałem miesiąc. Wypuszczono mnie i pojechałem do Warszawy do córki. Chciałem porozmawiać z żoną to pojechałem do Białegostoku ale ona wyjechała do Warszawy do córki to wsiadłem z samochód i pojechałem do Warszawy.Zapukałem do drzwi i nikt mi nie otwierał do usiadłem na schodach i zastanawiałem się co zrobić. Przyszła policja i zadzwonili po pogotowie i zabrali mnie do psychiatryka na Nowowiejskiej znów na miesiąc. Teraz jestem w domu w Białymstoku i czekam na rozprawę. Prawdopodobnie przegram tą rozprawę bo nie wziąłem adwokata do obrony bo uważam ,że jestem niewinny Moje pytanie . Czy tak bezkarnie można człowieka wysyłać bez powodu do psychiatryka i nie ponosić z tego tytułu żadnych konsekwencji. Uważam ,że należy mi się odszkodowanie za pozbawienie mnie wolności w Choroszczy i na Nowowiejskiej.Musiałem w każdym psychiatryku zjeść około 200 tabletek co odbiło się na moim zdrowiu. Tym bardziej ,że jestem inwalidą I grupy z chorobą neurologiczną.{jamnistość rdzenia] Gdzie szukać pomocy przed taką niesprawiedliwością?

#168 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 11:55

zona zadz wonila na policie i pwiedziala ze sie znecam psychicznie co za to grozi

#169 Guest_Dem751

Guest_Dem751
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 07:52

Kochani, właśnie się dowiedziałem w zeszłym tygodniu, że matka założyła mi niebieską kartę za to, że e-mailowo wytykałem jej zaniedbania macierzyńskie. Ja od 15 lat jestem w Kanadzie, nie było mnie od tego czasu ani sekundy w Europie, czyli też nie było mnie w Polsce. A jakiś urzędas pozwolił na założenia takiej karty przeciwko mnie. Polska, to jest jakiś tragiczny żart. Czy ci ludzie tam mają pokolei w głowach? Oczywiście, zawsze jak niewiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze. Matka wymusiła na ojcu, by zapisał jej testamentem całośc majątku, ojciec przed śmiercią ciężko chorował, więc ona zaszantażowała go, że jak nie napisze korzystego dla niej testamentu, to ona nie będzie się nim opiekować. Teraz po jego śmierci, jest sprawa w sądzie o podważenie testamentu lub o zachowek. Jedno lub drugie bardzo nadszarpnie jej obecny komfortowy styl życia, więc ktoś jej podpowiedział, że może użyć niebieskiej karty w walce o pienądze po ojcu przeciwko mnie. Dacie wiarę? To się dzieje teraz w Polsce w realu, serio. Mamy rok 2019 ;-) Pozdrawiam, wszystkich doświadczonych przez absurdy w PL.

#170 Guest_Mkolo

Guest_Mkolo
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 07:23

Mam pytanie mój kolega dostał pismo że założyli mu niebieską kartę gdzie on był ofiarą pobić przez brata i co ma z tym zrobić

#171 Guest_RAFAŁ

Guest_RAFAŁ
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 04:38

Czesc chłopaki!NIE BAĆ SIE TYCH MOPSÓW I TZW.NIEBIESKICH KART@ TE MOPSY TO W WIĘKSZOSCI CHOŁOTA I CIEMNOGRÓD@ JA MOPSOWI ZAKŁADAM NIEB. KARTE ZA PROWOKACIE ,BRAK KOMPETENCJI, CHAMSTWO ,POPULIZM ,DEPOTYZM,LENISTWO I NIESPOTYKANĄ GŁUPOTĘ@ CIOCIE IM TAM PRACE WYGODNĄ ZAŁATWIŁY I SOBIE SIEDZA PRZED LAPTOPAMI@A MI SIĘ ZNUDZIŁO IM TŁUMACZYĆ ,ZE NIE JESTEM SŁONIEM CZY WIELBŁADEM@JUŻ MAJĄ PO ROBCIE,BURAKI SPRZEDAWAĆ MOGĄ A NIE DO LUDZI@ Z MOTYKĄ NA SŁOŃCE CHCIAŁY SIĘ ZMIERZYC -TO MAJĄ ŻABE DO POŁKNIĘCIA@Z LITOSCI NAD ICH UŁOMNOSCIĄ NIE PODAJE MIASTECZKA TEGO MOPSU ,ALE TO 20KM OD KRAKOWA@@

#172 Guest_RAFAŁ

Guest_RAFAŁ
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 05:09

TE MOPSY TO JAK FASZYSTOWSKIE JUGENTAMTY W NIEMCZECH@DZIAŁAJĄ OBOK PRAWA I TAK JAK UMIEJĄ@ A NIE UMIEJA NIC@ USADOWIONE PO ZNAJOMOSCI ,BEZ KOMPTENCJI ,BEZ ROZUMU NAWET@TU JUŻ JE ZAORAŁEM NA DOBRE ,ALE TROCHĘ DŁUGO TO TRWAŁO-BO 6 MIES. ZANIM SIE IDIOTKI ZAKAPOWAŁY ,ŻE W ŚLEPĄ ULICZKĘ WESZŁY@@CO ZA PROWOKATORKI SZALONE?? WCHODZE KIEDYS TAM I CHCĘ ZADAĆ KIEROWNICZCE KILKA PYTAN ,A TA UCIEKLA DO BBIURA I PO 10 MIN. WYLATUJE Z TRZEMA INNYMI ŚWIRUSKAMI !!! NO I ,ZE NIE BĘDZIE NIKT ODPOWIADAŁ,ZE KIER. TO NIE JEST ICH ZWIARZCHNIKIEM ,ZE ZE TO TAJEMNICA I ZEBYM NA KOMISJEPRZYSZEDŁ@ FEST KOMISJA -ONA I JEDEN CHŁOPEK@@A JEDNA TO OSTRZEJ DO MNIE-Z DWÓCH METRÓW=JA CZUJE OD PANA ALKOHOL,PIŁ PAN DZIŚ ,MOŻE WCZORAJ??PAN SIĘ AWANTURUE TUTAJ -WEZWIEMY POLICJE,BEDZIE INTERWENCJA@ NO TEGO JUZ ZA DUZO BYŁO@ WIDZI CIEMNOTA ,ZE Z KRAKOWA WRACAM PO DRODZE I W RĘCE MAM KLUCZYKI ,A ONA CZUJE ALKOHOL-MOZE BIMBER ALBO DENATURAT??JA JEJ NA TO -UŁOMNA BABO ,JA Z KRAKOWA JADĘ A KLUCZYKÓW NIE WIDAĆ?? ALBOŚ CHORA,ALBO WAM SIE OD PACJENTÓW UDZIELA?? ALBO SAME Z PATOLOGII POCHODZICIE?NO I DLA WAS TO KAZDY FACET TO PIJAK I BIJE I MOLESTUJĘ ,MOŻE KAŻDY PEDOFIL??NO I TERAZ WYOBRAZMY SOBIE ,ZE PRZYJEDZIE RADIOWÓZ DO TAKIEGO UŁOMNEGO MOPSU?? JA JEDEN ,ICH PIĘĆ@ OK, SPRAWDZA TRZEZWOSC-W PORZADKU ,ALE OBRZUCA MNIE WYDUMANYMI ZARZUTAMI,TYPU-GROZIŁ NAM ,CHCIAŁ SZYBE WYBIC ,LAPTOPA WYRZUCIĆ ITP.KOMU UWIERZY POLICJANT?? NO I MAMY ROBOTE NA ROK ALBO DLUZEJ PO SĄDACH@CZYLI ZACHOWANIE TYPOW DLA PATOLOGII@ ALE SIE PRZEJECHAŁY@ ZA 10 MIN. BYŁEM JUŻ U BURMISTRZA ,JAKO ICH ZWIERZCHNIKA@@CIĄG DALSZY NASTĄPI@ JA NIE ODPUSZCZĘ@ BO TAKI JESTEM ,, ZIMNY DRAŃ;; [PAPATKI@@

#173 Guest_RAFAŁ

Guest_RAFAŁ
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 05:48

ZNAM PRAWO I SOCJOLOGIĘ ,TROCHE PSYCHOLOGII I TŁUMACZYŁEM TYM OŚLICOM@@Wy macie za zadanie likwidowac przyczyny ,a nie skutki dopiero pewnych problemów rodzinnych@@ Wiadomo ,skąd sie biorą kawały o tesciowych ,czy o moherach?? nie wiedzą@@ co to jest gruba kreska?? nie wiedza@NO TO PRZYKŁAD- WRACA FACET DO CHATY ZMĘCZONY Z PROBLEMAMI W PRACY ,KREDYTAMI,CHORYM DZIECKIEM, ZEPSUTYM AUTEM,BUDOWA DOMU ITP. ITD @@@ A TU JUŻ NA PROGU CZEKA JUŻ TESCIOWA Z WAŁKIEM I DO NIEGO -TY CHAMIE ,ZŁODZIEJU ,PIJAKU ,ALKOHOLIKU,CYGANIE ITP. ITD NO I TAK KAŻDEGO DNIA ,BO CAŁY DZIEŃ DUMA NAD TYM ,CZYM CHŁOPA MOŻNA ZAATAKOWAĆ@TO JEJ JAKBY HOBBY CODZIENNE!!W KOŃCU SUMA- SUMARUM ,RAZ NA ROK CHŁOP NIE WYTRZYMA I JEJ COŚ ODPOWIE W ZŁOSCI ,CZY JĄ GDZIEŚ POPCHNIE W KĄT@NO TO OD RAZU INTERWENCJA -POLICJA ,MOPS I INNE.@@@NIEBIESKA KARTA DLA CHŁOPA-OJCA RODZINY ,BO STARA NIE UMIE W SPOKOJU DOŻYĆ KOŃCA@@ TAKIE KLASYCZNE SYTUACJE SĄ WSZEDZIE@@JAK Z TYM WALCZYĆ??? MACIE POMYSŁY ,TO PISZCIE@@ DO MIŁEGO@

#174 Guest_RAFAŁ

Guest_RAFAŁ
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 14:18

JEST NA 3 STRONIE KOMENTARZ PODOBNY DO MOJEGO@ DOTYCZY STARSZYCH OSÓB ,KTÓRE NIE DAJĄ SPOKOJU MŁODYM@@@A SKĄD SIĘ BIORĄ KAWAŁY O TESCIOWYCH I MOHERAH??ICH ZEZNANIA TRZEBA BRAĆ Z DUZĄ REZERWĄ I NIE DO KOŃCA NA SERIO@@

#175 Guest_RAFAŁ

Guest_RAFAŁ
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 14:34

TERAZ JUŻ NIE CI SAMI DZIADKOWIE CO KIEDYŚ@ Teraz naogladaja się głupich programów w telewizji typu= dlaczego ja,trudne sprawy,sąd rodzinny ,zdrady ,słoiki ,Malanowski ,Kryminalni itp.BO NIC INNEGO NIE MA ,JESZCZE REKLAMY I GOTOWANIA NA EKRANIE@Potem im to się po kilkunastu godz. przed tv miesza ,przechodzi w real,no i powoduje to strach ,niepewność ,podejrzliwosc ,brak snu,agrewsję i rózne prowokacje domowe@@DODAĆ DO TEGO TRZEBA KUPE LEKARSTW ,JAKIE BIORĄ ,NO I ODLOTY PEWNE@@MIAŁEM WUJKA ,KTÓRY PO TYM MEDIALNYM SHOW UBZDURAŁ SOBIE ,ŻE WSZYSCY KSIĘZA TO PEDOFILE@@W szpitalu pytał księdza spowiednika--kto spowiada księży pedofili?? TYLKO WSTYDU NAM NAROBIŁ ..NO I PATRZĄC NA DZIAŁANIE MOPSÓW NA OŚLEP I BEZ JAKIEJLKOLWIEK WERYFIKACJI FAKTÓW ,TO JAKBY POSZEDŁ DO NICH I ZEZNAŁ ,ŻE WSZYSCY KSIĘŻA TO PEDOFILE ,TO MOPS BĘDZIĘ WZYWAŁ ICH Z WSZYSTKICH PARAFII NA GRUPY I BADANIA!!!!!DO TAKICH ABSURDÓW NIESTETY DOCHODZI @@

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy