Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy muszę wykupić wszystkie leki umieszczone na recepcie

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672287 postów

Napisano 09 listopad 2010 - 18:54

Komentarz do artykułu: Czy muszę wykupić wszystkie leki umieszczone na recepcie?

#2 Guest_HULIGAN

Guest_HULIGAN
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 18:54

DZIĘKUJĘ ZA PODANIE TERMINÓW REALIZACJI RECEPT, ALE ALE JAK POWINNA PRZEBIEGAĆ PROCEDURA JEJ REALIZACJI???RECEPTĘ Z NIEWYKUPIONYM LEKIEM ZACHOWUJĘ CZY APTEKA ITD.??Dziękuję.

#3 Guest_Przem

Guest_Przem
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2012 - 02:18

Spóźniona odpowiedź - w aptece otrzymujesz odpis recepty, który realizujesz w późniejszym terminie.

#4 Guest_gdyn

Guest_gdyn
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 19:19

Dlaczego lekarz wpisuje na recepcie niewystarczającą liczbę leków? Wizyty kiedyś były co 4 miesiące, teraz co 6 i leki powinny wystarczyć na ten okres. Jeśli są drogie, to mógłby wystawić dwie "połówkowe" recepty z odpowiednią datą tej drugiej. A tak - trzeba iść i w kolejce czekać do rodzinnego, aby wypisał leki, których nie wypisał kardiolog.

#5 Guest_acik

Guest_acik
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2020 - 12:14

Lekarz wypisał 9 0pakowan Invokana 100 po 10 tabletek W aptece udało mi się wykupic 3 opakowania w cenie dostepnej dla emeryta. Reszty opakowan zabrakło. Bedąc w innym miescie znalazłem podobna cene tego leku i chciałem wykupić pozostałe 6 opakowan .Niestety Pani farmaceutka odmówiła i skierowała mnie do apteki poprzedniej. Tak więc chcac wykupić resztę opakowan musiałbym jechąc do Wrocławia z Katowicbo inaczej ralizacji recepty nie dokonam.Fajne te przepisy.Nadmieniam ze przypisane tabletki kupuje na recepte bez refundacji.

#6 Guest_acik

Guest_acik
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2020 - 12:14

Lekarz wypisał 9 0pakowan Invokana 100 po 10 tabletek W aptece udało mi się wykupic 3 opakowania w cenie dostepnej dla emeryta. Reszty opakowan zabrakło. Bedąc w innym miescie znalazłem podobna cene tego leku i chciałem wykupić pozostałe 6 opakowan .Niestety Pani farmaceutka odmówiła i skierowała mnie do apteki poprzedniej. Tak więc chcac wykupić resztę opakowan musiałbym jechąc do Wrocławia z Katowicbo inaczej ralizacji recepty nie dokonam.Fajne te przepisy.Nadmieniam ze przypisane tabletki kupuje na recepte bez refundacji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy