Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie prawa ma konsument, gdy kupuje towar w sklepie internetowym?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672322 postów

Napisano 08 listopad 2010 - 13:50

Komentarz do artykułu: Jakie prawa ma konsument, gdy kupuje towar w sklepie internetowym?

#2 Guest_misiek134

Guest_misiek134
  • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 13:50

Co oznacza stan niezmieniony?

Czy po rozpakowaniu przesyłki można jeszcze odstąpić?

#3 Guest_Zdzisław

Guest_Zdzisław
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 15:31

Zrobilem zakupy w sklepie internetowym.Wszystko zgodne z zamowieniem ale w paczce nie bylo ani rachunku ani paragonu.Co zrobic ? sprzedawca nie odpowiada na mejle.Przeciez paragon jest podstawa ewentualnej reklamacji z tytulu jakosci towaru - chodzi o spodnie ktore zakupilem.Pozdrawiam.

#4 Guest_ws

Guest_ws
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 18:52

witam, jakie są przepisy dotyczące odszkodowania za zakupiony towar przez sklep internetowy|? termin wyznaczony w regulaminie został przekroczony, a pieniądze wpłacone na konto? zależy mi na odszkodowaniu, ponieważ nie jestem jedyną poszkodowaną, a przez ta transakcję straciłam pieniądze u moich pośredników. jakie są przepisy dotyczące takich sytuacji ?

#5 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 18 listopad 2016 - 18:56

O jakie odszkodowanie Ci chodzi? Opisz dokładnie sytuację

#6 Guest_Zuza

Guest_Zuza
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 11:11

Jakie prawo ma sprzedawca jeżeli konsument, nie odbierze towaru kupionego za pobraniem ?

#7 Guest_beta21

Guest_beta21
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 18:45

witam wnuczek zamówił biurko miało byc w ciągu 7 dni a jeszcze nie dotarło cały czas pisza ze jest spakowane i czeka na kuriera czekam juz 8 dni i nic nie moge zrobic z firmą nie ma kontaktu tylko meil czy mam prawo ubiegać sie o mniejszą kwotę że nie wywiązali sie z podanego przez nich terminu ico mam zrobić jak nie prześlą to jest firma mts kraków

#8 Guest_John

Guest_John
  • Goście

Napisano 21 listopad 2020 - 18:35

Przy zakupie bez rejestracji sklep dopuszcza wyłącznie płatności elektroniczne. Dopiero po zarejestrowaniu się w sklepie istnieje możliwość zapłaty przy odbiorze. Czy do zgodne z prawem?

#9 Guest_John

Guest_John
  • Goście

Napisano 21 listopad 2020 - 18:35

Przy zakupie bez rejestracji sklep dopuszcza wyłącznie płatności elektroniczne. Dopiero po zarejestrowaniu się w sklepie istnieje możliwość zapłaty przy odbiorze. Czy do zgodne z prawem?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych