Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wybrać luksusowe auto?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670988 postów

Napisano 20 październik 2010 - 22:29

Komentarz do artykułu: Jak wybrać luksusowe auto?

#2 Guest_ciekawskaelunia

Guest_ciekawskaelunia
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 22:29

Jestem ciekawa, jakie luksusowe auto można kupić za 100-200 tys pln? Chodzi mi o markę i model. wiem że mogłabym poprzeglądać strony internetowe ale nie mam za bardzo pojęcia o markach i modelach. prosze o pomoc!

#3 Guest_AddMaster

Guest_AddMaster
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 02:15

Można kupić bardzo dożo za 200tys. tym bardziej, że nowych nie ma co kupować! S-Klasse od Mercedesa ma tylko automatyczną skrzynię biegów, Audi A8 tylko w DIESLU! (Skandal), BMW 7 jest paskudne, Maybach i RR to też tragedia, wyglądają jak płyty nagrobkowe z kolami. Maserati Quatroporte nawet OK, tylko ma tą łopatkową zmianę bieów (cholera bierze), wszystkie żałosne SUVY się moim zdaniem nie kwalifikują do miana luksusu (co najwyżej do wożenia buraków) więc na nie nie patrz. Co ja bym kupił za 200tys? Audi RS6 5.0 FSI da się kupić do 200000 z 2008. Wolałbym go, niż te nowe badziewia, które nam oferują teraz, A8 w dieslu, kurde a jak chce benzynę???? TO LIPA....
Pozdro

#4 Guest_AddMaster

Guest_AddMaster
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 02:16

Miałby być "dużo", sory za błąd.

#5 Guest_maniuszek

Guest_maniuszek
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2012 - 14:03

Po prostu trzeba wiedzieć czego się chce. Wraz z szefem wybraliśmy się po auto dla firmy do salonu Prestige w Sopocie. Fachowe podejście, odpowiednie rady i właśnie skończyło się Porche Cayenne, chociaż wcale takich planów nie było. Inna sprawa, że trzeba znać największe problemy z poszczególnymi markami.

#6 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 23:37

Jeśli miałbym wybrać to Quattroporte od Maserati ekskluzywna limuzyna ze sportowym zacięciem.

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1855 postów

Napisano 03 luty 2015 - 13:15

Kupują, ale wcale nie koniecznie nowe, bo tutaj stawki to jednak kosmos. Używane już wychodzą normalnie - http://www.premiumselect.pl/ Nawet wypasionego Mercedesa można kupić poniżej 100 tysięcy. Mało i dużo - kwestia tego o jakim kupującym faktycznie mówimy.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#8 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 15:10

Dziwi mnie, że nie widzę tu propozycji Lexusa. Sam waham się między CT a LS, w salonie Lexus Warszawa-Puławska doradzają mi CT, ale jeszcze czeka mnie jazda testowa tym modelem i wtedy będę miał 100% pewność.

#9 Guest_świstak

Guest_świstak
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 10:14

Jeżeli chodzi o samochody luksusowe to dla mnie wiodącą marką jest Lexus. Są mega komfortowe, bezpieczne, świetnie się prowadzą. Pół roku temu odjechałem modelem RX z salony na Puławskiej, więc wiem co mówię ;)

#10 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 11:51

Myślę że brak propozycji Lexusa jest spowodowany tym, że to poprostu lepsza Toyota. Też długo zastanawiałem się co wybrać aż trafiłem do salonu Prestige w Sopocie. Mają sporo samochodów na stanie i potrafią doradzić. Zmienia się trochę pogląd jak wsiadasz do BMW 7 individual albo Maseratti. Ostatecznie wybór padł na Audi S7 z małym przebiegiem na gwarancji i z dodatkowym pakietem serwisowym. Tak jak bym kupił ją nową. Leasing odrazu na miejscu dostałem na najlepszych warunkach z wcześniej proponowanych w innych salonach

#11 Guest_Robbek

Guest_Robbek
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 13:55

świstak, dużo dobrego słyszałem już o Lexusach. Najważniejsze jest to, że to nie są auta dostosowane wyłącznie do bogaczy, ale odpowiadają różnym odbiorcom na rynku (zresztą tak, jak jest w tym artykule napisane). Jak będę kupował auto to na pewno wezmę tę markę pod uwagę.

#12 Guest_HeniekEEN

Guest_HeniekEEN
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 14:37

Słuchajcie, co do Lexusów… to byłem ostatnio w salonie Lexusa Warszawa-Puławska, bo szukam samochodu rodzinnego. Sprzedawca polecił mi RX’a, mówiąc, że jest najbezpieczniejszy. Macie jakieś info o tym? Przepraszam, ale kompletnie nie mam o tym pojęcia, dlatego pytam…

#13 Guest_świstak

Guest_świstak
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 14:41

Robek, koniecznie! Przekonasz się, że warto!

#14 Guest_tudu

Guest_tudu
  • Goście

Napisano 06 maj 2017 - 11:41

TO zależy, bo jest duuuużo naprawdę fajnych samochodów, które nadają się jako reprezentatywne. Sam polecam Toyotę, widziałem ostatnio, że w Toyota Bank można dostać bardzo dobry leasing samochodowy właśnie na ich samochody. Warto sprawdzić bo toyoty to naprawdę sprawne samochody

#15 forks

forks

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 06 maj 2017 - 13:13

Toyotę? To już chyba lepiej Lexusa.

#16 MarekTrocha

MarekTrocha

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 13:21

Ja osobiście polecam Lincoln Town Car mega szpan, jakby ktoś szukał taką limuzynę na weselę to polecam http://komfortlimuzyna.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych