Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na jakich zasadach pracownik korzysta z odzieży roboczej

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672379 postów

Napisano 10 październik 2010 - 12:24

Komentarz do artykułu: Na jakich zasadach pracownik korzysta z odzieży roboczej

#2 Guest_Ekspert

Guest_Ekspert
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 12:24

W niektórych miasteczkach np.Łuków w woj.Lubelskim nikt.Nie nosi odzieży roboczej

#3 Guest_rates

Guest_rates
  • Goście

Napisano 13 październik 2010 - 07:03

Kupuj odzież roboczą http://rates.szablon.pl

#4 Guest_kowdom

Guest_kowdom
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 20:33

Pragnę jedynie dodać, iż dostarczana pracownikowi odzież robocza powinna być zgodna z Polskimi Normami, posiadać odpowiednie właściwości użytkowe, jak również powinna być dostosowana do specyfiki pracy oraz cech fizycznych organizmu danego pracownika. Odzież robocza powinna być odpowiednio dopasowana dla konkretnego pracownika. Natomiast w przypadku zapewnienia odzieży roboczej przez pracodawcę stosowanej jako odzieży ochronnej do ochrony pracownika przed zagrożeniami występującymi na stanowisku pracy, wtedy powinna ona spełniać wymagania jak dla środków ochrony indywidualnej. Oddając odzież pracownika do prania, mogę polecić z woj.śląskiego www.fabriic.pl

#5 Guest_Januart

Guest_Januart
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2014 - 23:33

Ja sobie nie wyobrażam, żeby moi pracownicy nie nosili odzieży roboczej. Szkoda tylko, że tak rzadko można znaleźć solidną w jeszcze solidnych cenach. Ja stawiam na jakość przede wszystkim i bezpieczeństwo, na pohybel tym, co myślą, że nie trzeba danej odzieży nosić. Po coś jest zrobiona/ ostatnio kupowałem w hurtowni bhp intergo. Ceny ok, jakość dobra i nie wiem po co tu dywagować czy kupować czy nie

#6 Guest_Dosyć_już!

Guest_Dosyć_już!
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 22:11

W mojej firmie, kupujemy sobie w lumpeksach za swoje , zdzieramy swoje buty a pracodawca żałuje nawet rekawic ochronnych i każe jedną pare używac co najmniej 3-4 miesiące .Pracujemy przy sortowaniu i przewalaniu złomu, szmat, brudów i smrodów i w tonach kurzu ! o ekwiwalentach to możemy sobie pomarzyć .Sredniowiecze , wyzysk i płaca minimalna , latem po 10 godzin pracy !Soboty pracowite bez zapłaty ! Dno ! Nie takiej polski pragneliśmy ! Dość tego !

#7 Guest_bendii44

Guest_bendii44
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 13:34

Fajne rzeczy jeśli chodzi o odzież typowo roboczą, czy pracowniczą mają w sklepie Logos (sklep-logos.pl). Rozsądne ceny, szeroka gama wzorów i kolorów. Zwłaszcza ich koszulki polo są dobrej jakości – porządny materiał, niebanalna estetyka.

#8 Guest_ Adam

Guest_ Adam
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 15:11

czy pracownik może chodzić po zakładzie pracy bez koszulki?(z gołym torsem) .chodzi o hurtownie mięsa . Kierowca po rozwiezieniu towaru do klientów przyjeżdża do firmy i obrzydza nam widok swoim mięśniem piwnym. Czy nie obowiązują go jakieś przepisy sanitarne?

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 14:22

czy pracownik może chodzić po zakładzie pracy bez koszulki?(z gołym torsem) .chodzi o hurtownie mięsa . Kierowca po rozwiezieniu towaru do klientów przyjeżdża do firmy i obrzydza nam widok swoim mięśniem piwnym. Czy nie obowiązują go jakieś przepisy sanitarne?

A co na to dyrekcja, kierownictwo zakładu? Pytaliście ich?

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 15:05

My też swoim pracownikom zapewniamy odpowiednia odzież, bo to podstawa:) jeśli ktoś jeszcze nie znalazł odpowiedniej firmy do współpracy w tym kierunku, serdecznie polecam odziezroboczalublin.pl

#11 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 13:59

Najwięcej w przypadku odzieży roboczej zależy od mentalności szefostwa, niestety. Moje doświadczenia nie są najlepsze, bo zwykle tylko szuka się sposobów na to, aby pracownikowi stroju odpowiedniego nie dać lub za niego nie zwrócić. Jakość odzieży z przydziału to odrębny i raczej niewesoły temat. Sam już się w to nie bawię. Zamawiam zarówno obuwie oraz inne elementy odzieżowe w sieci, ostatnio Muntech24.pl ma chyba najlepszą ofertę, ale jest wiele podobnych sklepów. Inwestuję sam w siebie, nikt nie zwróci kasy, ale przynajmniej człowiek czuje się bezpiecznie i przy tym komfortowo.

#12 Guest_ANIA

Guest_ANIA
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 12:22

Pracuje w duzym zakładzie elktronicznym na magazynie.Moi koledzy nosza odzierz ochronna tzn spodnie koszulki kaski okulary buty z noskami i szelki odblaskowe.Jestem kobieta czy dla mnie powinny byc spodnie damskie czy takie same jak maja panowie.

#13 Guest_gość gość

Guest_gość gość
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 13:30

Pracuje w duzym zakładzie elktronicznym na magazynie.Moi koledzy nosza odzierz ochronna tzn spodnie koszulki kaski okulary buty z noskami i szelki odblaskowe.Jestem kobieta czy dla mnie powinny byc spodnie damskie czy takie same jak maja panowie.

Do diabła przecież to odzież ochronna i magazyn a nie wybieg dla modelek.
W łbie ci się przewraca.

#14 Guest_ANIA

Guest_ANIA
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 19:53

Możliwe że mi sie przewraca w glowie ;-)tylko Ty gościu jesteś facetem masz jaja a ja nie- ja mam biodra i cycki a ty klatę - jak mają byc damskie spodnie robocze to takie bede nosic a Tobie jak jest tak wygodnie w tych porach to proponuje Ci jeszcze wlożyć sobie podpaskę w gacie .Zobaczysz jak sie pracuje

#15 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2020 - 16:45

Owszem, trzeba pamiętać o odzieży roboczej. Ja dla moich pracowników zakupiłem i teraz chodzą na bogato. Tak więc polecam.

#16 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2020 - 16:45

Owszem, trzeba pamiętać o odzieży roboczej. Ja dla moich pracowników zakupiłem i teraz chodzą na bogato. Tak więc polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy