Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto może adoptować dziecko?

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672455 postów

Napisano 09 lipiec 2010 - 08:43

Komentarz do artykułu: Kto może adoptować dziecko?

#2 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 08:43

Czyli zgodnie z prawem, para homoseksualna może adoptować dziecko. No, bo tego się ni sprawdza przecież.

#3 Guest_asha

Guest_asha
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2013 - 15:43

No to jest akurat bardzo duza nadinterpretacja

#4 Guest_bezslow

Guest_bezslow
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 16:01

Ciekawe jakie predyspozycje mają rodzice którzy znęcają się nad dziećmi, rodzą im się kolejne, które biją , faszeruje lekami, aż zakatują.

#5 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 17:01

Nie widzę problemu, by para homoseksualna miała dziecko.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 18:46

Czy lata mają wpływ na adopcję dziecka?

#7 Guest_cieciercyca

Guest_cieciercyca
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 20:42

jestem samotną kobietą mam 66 lat i chciałabym zaadoptować dziewczynkę z 4 letnią gdzie należy się zwrócić

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 12:51

jestem samotną kobietą mam 66 lat i chciałabym zaadoptować dziewczynkę z 4 letnią gdzie należy się zwrócić

W Twoim wieku już za późno na adopcję, nie poradzisz sobie z wychowaniem takiego malucha, dziecko to nie zabawka. Weź sobie pieska ze schroniska.

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2016 - 16:15

Czy na adopcję maja szanse tylko katolicy? Co jeśli jestem ateistką labo buddystką? To jakiś absurd...

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 12:39

Czy na adopcję maja szanse tylko katolicy? Co jeśli jestem ateistką labo buddystką? To jakiś absurd...

A gdzie to wyczytałaś, że tylko katolicy? Bo jeśli w artykule z tej strony, to kłania się czytanie ze zrozumieniem....he he he...laugh.png

#11 Guest_mama

Guest_mama
  • Goście

Napisano 02 październik 2016 - 15:59

ZASTANAWIAM SIE NAD ADOPCJA DZEWCZYNKI. MIESZKA WRAZ Z MEZEM I DZIECMI W NORWEGI CZY TO NIE JEST ZA BARDZO SKOMPLIKOWANE ,ZE DZECKO MESZKALO BY W INNYM KRAJU...

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 październik 2016 - 17:38

ZASTANAWIAM SIE NAD ADOPCJA DZEWCZYNKI. MIESZKA WRAZ Z MEZEM I DZIECMI W NORWEGI CZY TO NIE JEST ZA BARDZO SKOMPLIKOWANE ,ZE DZECKO MESZKALO BY W INNYM KRAJU...

Jeśli chcesz adoptować dziecko z Polski, to przede wszystkim skomplikowane to będzie dla Was, czyli rodziców. Przeczytaj artykuł na pierwszej stronie tego wątku, a zrozumiesz, o jakich trudnościach mówię.

#13 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 03:31

Mieszkamy z mezem w USA nie mamy dzieci biologicznych ,pragniemy zaadoptować rodzeństwo do 10 r.z .Prawo Nam utrudnia adopcje i nie wiem już gdzie szukac pomocy ,aby zacząć proces adopcyjny

#14 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 08 marzec 2021 - 22:32

Mieszkamy z mezem w USA nie mamy dzieci biologicznych ,pragniemy zaadoptować rodzeństwo do 10 r.z .Prawo Nam utrudnia adopcje i nie wiem już gdzie szukac pomocy ,aby zacząć proces adopcyjny

Udało się państwu zadopować?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych