Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jaki sposób zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy naruszenie praw pracowniczych

87 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_chuj w dupe frajerom

Guest_chuj w dupe frajerom
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 13:14

ch...j w dupe tym wszystkim frajerom którzy wykorzystują *** ich

#22 Guest_tadzio

Guest_tadzio
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2014 - 20:56

gdzie jest sprawiedliwość wejście się za kurantowicza piekarnie

#23 Guest_alii

Guest_alii
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 12:29

Witam, Epser firma poszukuje murarzy do pracy za granicą za rekrutację żąda ok 500 zł proszę uważajcie na pułapki bo to wygląda nie dobrze, co z tych kontroli jeśli przedsiębiorca na nich czeka, obywatel naszego kraju jest zdany na siebie więc proszę uważać , pozdrawiam

#24 Guest_Arkadiusz

Guest_Arkadiusz
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 10:44

Lepiej się uciekać do Miłosierdzia Bożego niż do Inspekcji Pracy. Kiedyś wyginęła rasa szlachecka z powodu wzajemnych waśni i pozwów do sądu.

#25 Guest_grubas

Guest_grubas
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 11:33

Skoda pisać,powinni kontrolować prace pip i karać za opieszałość.Była wizyta w firmie Jawor w Ornecie i NIC dalej lecą w kulki z godzinami pracy a nie staw się do pracy w sobotę to tną wypłaty.6 zł za godzinę wstyd stolarnia poganiają, że mało wycięte te bhp też wiele zaniedbań.Dymają ludzi jak się tylko da.

#26 Guest_sciema

Guest_sciema
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 23:09

pisalem juz 15 razy do pipu o kprt w katowicach i zero oddzewu

#27 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 01:06

pyrzyce piekarz zarabiałem 1800 zł a teraz 1300 same nocki soboty i niedziele i święta o co chodzi pracuje tyle samo godzin

#28 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 10:21

kaufland to jest dopiero obóz pracy a mobbink cały czas

#29 Guest_hubertus

Guest_hubertus
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 22:19

heh zapewne ta instytucja już miała kontrolę:) ale tylko finansową:) wiem takich ludzi powinno sie wieszać.....

#30 Guest_drako

Guest_drako
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 08:14

zaklad nieposiad atoalety wzakladzie ani bierzoncej wody konsekwencje

#31 Guest_ona

Guest_ona
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 07:58

A Żabki to Lepsze? Ajeci biedni i ucisnieni A hu.... prawda u nas tylko ja bylam na umowie J to i tak 0. 5 etatu szefowa zaczęła marudzi ze nie ma na ZUS opłaty itp więc przeszłam na czarno wiadomo byle żeby była praca szukam cos ale nic nie ma 😕 no A teraz jeździ po galeriach itp kupuje se szmaty pierdoly A mi tylko ze nikt nic nie robi tylko ona... Ja pracuje 7 dni w tygodniu wolne mam jak już błagam robię od 14-23 lub od 6-15 9 H dziennie przez 7 dni w tygodniu A oni czują się bezkarnie I nikt nic nie zrobi pracują ze mną szefowej siostra i matka każda jest bez umowy one we dwie ja jedna na zmianie cały dzień potrafił w sumie przeglądać monitoring co ja robiłam czy usiadłam czy byłam w toalecie czy przypadkiem nie jadłam za długo.... to jest nie normalne.... I co z takimi do pipu i tak Głowno zrobią jeszcze mi się oberwie bo stracę robotę.... ooo dam przykład co drugi tydzień mam zmianę z 2 na 1 więc jeśli kończę o 23 pracę po 9 H muszę otworzyć sklep przed 6 też na 9 H więc na 24 H jestem w pracy łącznie 18 jest to normalne zajmie się tym tak żebym pracy nie straciła A miała uczciwe i godne warunki pracy wątpię...

#32 Guest_ona

Guest_ona
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 07:58

A Żabki to Lepsze? Ajeci biedni i ucisnieni A hu.... prawda u nas tylko ja bylam na umowie J to i tak 0. 5 etatu szefowa zaczęła marudzi ze nie ma na ZUS opłaty itp więc przeszłam na czarno wiadomo byle żeby była praca szukam cos ale nic nie ma 😕 no A teraz jeździ po galeriach itp kupuje se szmaty pierdoly A mi tylko ze nikt nic nie robi tylko ona... Ja pracuje 7 dni w tygodniu wolne mam jak już błagam robię od 14-23 lub od 6-15 9 H dziennie przez 7 dni w tygodniu A oni czują się bezkarnie I nikt nic nie zrobi pracują ze mną szefowej siostra i matka każda jest bez umowy one we dwie ja jedna na zmianie cały dzień potrafił w sumie przeglądać monitoring co ja robiłam czy usiadłam czy byłam w toalecie czy przypadkiem nie jadłam za długo.... to jest nie normalne.... I co z takimi do pipu i tak Głowno zrobią jeszcze mi się oberwie bo stracę robotę.... ooo dam przykład co drugi tydzień mam zmianę z 2 na 1 więc jeśli kończę o 23 pracę po 9 H muszę otworzyć sklep przed 6 też na 9 H więc na 24 H jestem w pracy łącznie 18 jest to normalne zajmie się tym tak żebym pracy nie straciła A miała uczciwe i godne warunki pracy wątpię...

#33 Guest_anonimowa

Guest_anonimowa
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 16:29

Peronel Solutions mnie oszukali i nie dam się tak łatwo robić w balona !

#34 Guest_anonimowo

Guest_anonimowo
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2015 - 22:46

u nas w pracy jest dziewczyna która ma 7 letnie dziecko i pracuje tylko na 1 zmiany w weekendy w ogóle nie pracuje zdaży jej się raz na jakis czas mieć sobote ale to żadkość i to jest na prawde uciązliwe bo inni pracownicy mają same 2. Inne osoby w pracy zostawiaja dzieci w domu po macieżyńskim i pracuja normalnie i w weekendy i na 2 co mozna z tym zrobić

#35 Guest_Maniek

Guest_Maniek
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 19:37

Firma zaklad inzynerii środowiska IREKO, oszukuje pracowników, nie wyplaca im pieniędzy, oszukuje ich, grozi im, zle perspektujaca na rynku, nie dam sie oszukac, juz tam nie pracuje, ale zalegle odzyskam

#36 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 październik 2015 - 17:04

Polecam kontrolę firmy Lambda Spolka Akcyjną 91_223 ul.Morgowa9 NIP.726.000.10.69 Jest to firma która exportuje ludzi do pracy za granicą,każą ludziom podpisywać np.w Niemczech dokumenty in blanki,każą pracować 10h,a piszą 8 pod rygorem zwolnienia,soboty godziny pracy do jakiegoś banku godzin.Nie rozumiem jak może coś takiego trwać.Proszę o interwencje, oraz powiadomienie odpowiednich służb po stronie niemieckiej,On wyszło by wyszło.Warszawską filia jak wysyła to pięknie mówią a rzeczywistość inną,nigdy pieniążków nie miałem na czas jak na umowie,nie wspomne o nad godzinach.Jeżeli te pismo pomoże chodz paru chłopskim co pojechali zarobić dla swoich rodzin to super,może skończy się oszukiwanie robotnika.

#37 Guest_LUKAS

Guest_LUKAS
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2015 - 20:27

GDZIE JESTESCIE I CZEMU NIE KONTROLUJCIE FIRM TYLKO CZEKACIE NA DONOSY??? SKANSKA

#38 Guest_TADMET

Guest_TADMET
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 14:53

TAD-MET Kościerzyna to firma w której na okres próbny przyjmuja ludzi bez jakiej kolwiek umowy a na początku każą podpisac jakis papierek ze w razie gdyby cos to oni nie ponosza odpowiedzialnosci. magluja tak ludzi jednego po drugim i zwalniaja po 2-3 miesiącach pracy NA CZARNO , która była dobrze wykonywana, ale za droga jak dla nich bo 8 zł to max, w PUP Kościerzyna co rusz jest po kilka ogłoszen ze potrzebuja ludzi do pracy tylko ze w ogłoszeniu jest 2500zl brutto za etat (168h miesiecznie, 40 godzin tygodniowo) a tak naprawde robisz po 50 h na tydzien 10h dziennie i do tego soboty po 7 h no i masz 8 zl na godzine.. tak wygladaja w POLSCE WIELKIE RODZINNE FIRMY.

#39 Guest_anonim

Guest_anonim
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 17:47

W szpitalu na Banacha w Warszawie też nie przestrzegają przepisów. Płac minimalna jest aby w przepisach a w rzeczywistości jej niema . Ciekawy jestem kiedy w koncu Pani dyrektor bedzie przestrzegać przepisów odnośnie płacy minimalnej .

#40 Guest_seb

Guest_seb
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 18:01

witam jestem pracownikiem firmy allpin piotr nowak .pracodawca niewyplaca pensji oraz niemoge sie doprosic swiadectwa pracy co robic .seb12345@o2.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych