Skocz do zawartości

Zdjęcie

Adopcja ze wskazaniem dozwolona przez prawo

66 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671342 postów

Napisano 25 luty 2010 - 23:39

Komentarz do artykułu: Adopcja ze wskazaniem dozwolona przez prawo

#2 Guest_wiktoria

Guest_wiktoria
  • Goście

Napisano 25 luty 2010 - 23:39

witam
wlasnie przeczytalam pani artykul,bardzo bym chciala znalec taka mame ktora powiezy mi na wychowanie swoje malenstwo.obecnie mieszkam zagranica,ostatnio polka zostawila w szpitalu dziecko .staralam sie do niej dotrzec ale bezskutecznie.wiem natomiast z ambasady ze nie moga mi pomoc znalesc ta kobiete.dwa lata temu mi sie nie udalo zostac mama ale wszystko co mialam przygotowane(lozeczko,ubranka,itp) pozostalo.wiec podjelismy decyzje o adopcji ,niestety zalamala nas procedura nie wiemy co robic gdzie szukac spelnienia naszych marzen o maluszka.dziekuje pani za ten artykol ktory obalil nieprawdziwe informacje ktore uslyszelismy ,i choc to nam nie pomoze zrealizowac marzen dziekuje.

#3 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 10:19

Wspaniale wiadomosci.Mysle,ze ucieszy to wszystkich chcacych adoptowac .Jezeli chodzi o rodzicow spoza Polski to dalej AZW jest niemozliwa.Oczywiscie chodzi o kraje gdzie obowiazuja wizy.Jak jest z krajami Unii ? Zapewne nie ma przeszkod w adopcji i wyjezdzie z dzieckiem z Polski, ale jezeli ktos chce dziecku zalatwic obywatelstwo innego kraju(np.sam posiada podwojne obywatelstwo?) jak wtedy to dziecko jest traktowane? Jak w adopcji zagranicznej? Niestety na te pytania wielu"znawcow "AZW nie umie odpowiedziec albo podaja niesprawdzone informacje i nic tak naprawde nie jest prawdziwe.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2010 - 11:06

Witam.
Mam koleżankę która chce usunąć dziecko gdyż ma bardzo ciężką sytuacje życiową, szukam dla niej pomocy i właśnie podpowiadałam jej o takim wyjściu jakim jest adopcja ze wskazaniem.Nie wiem gdzie mam zrobić pierwszy krok zeby jej pomóc.

#5 Guest_rodzic biologiczny

Guest_rodzic biologiczny
  • Goście

Napisano 15 marzec 2011 - 12:13

A co jeśli mama biologiczna po jakimś (krótszym bądź dłuższym czasie) się rozmyśli??? Pomyślał ktoś o tym? Jaki dramat będzie przeżywało dziecko, gdy dowie się, że ta Pani (czy Pan), który za wszelką cenę szuka kontaktu w szkole, po lekcjach, na ulicy i mówi, że jest prawdziwą mamą, mówi prawdę? Przecież adopcja ze wskazaniem nie jest tajna, i rodzic zrzekający się władzy rodzicielskiej zna wszystkie dane osób adoptujących. A takich min, na które wchodzą osoby adoptujące poza prawem (adopcja ze wskazaniem) jest znacznie więcej...

#6 Guest_ML

Guest_ML
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 23:45

Ej, ty też z Ośrodka Adopcyjnego? ADOPCJA ZE WSKAZANIEM NIE JEST POZA PRAWEM!!! Przyhamuj troszkę z oskarżeniami. A jeśli już mówimy o "rozmyśleniu się" - wybacz, ale w tym kontekście ( ciąża i zrzeczenie się praw ) kobieta ma przynajmniej 8 miesięcy na przemyślenie decyzji - i plus 6 tygodni na wycofanie się z adopcji. To nie jest mało. I nie krzycz, że nie. Wystarczy.

#7 Guest_dw

Guest_dw
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2012 - 21:44

witam jestem w czwartym miesiacu ciązy i potrzebuje pomocy. Poniewaz z roznych przyczyn nie moge wychowac mojego dziecka, chce miec pewnosc ze znajdzie sie ktos, kto zaopiekuje sie moim dzieckiem i obdarzy je miloscia. Jesli sa jakies pary chętne pomoc prosze o kontakt dagawaj@googlemail.com

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 17:57

Witaj.Przeczytalam dzis Twoje ogloszenie i bardzo chce Tobie a tym samym i sobie pomoc.Pragne dziecka ktoremu moge dac milosc.Jesli jestes zainteresowana napisz do mnie jak najszybciej aby porozmawiac.Moj e-mail adres sarenka237@wp.pl

#9 Guest_teresa

Guest_teresa
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 23:50

jezeli chcesz abym ci pomogła w wychowaniu , ale warunek adopcja ze wskazaniem
dziecko bedzie bardzo kochane, odpowiedz
507030892

#10 Guest_kinga

Guest_kinga
  • Goście

Napisano 12 luty 2012 - 20:24

witam jestem w pierwszym trymestrze ciąży i zastanawiam się nad adopcja ze wskazaniem ponieważ mam już jedno dziecko a ojciec dziecka jednak jest niedojrzaly a sama z dwójka dzieci nie poradze sobie nie mam wsparcia od nikogo a nie chce żeby dzieciątko cierpialo z tego powodu ani moje pierwsze dziecko jest to dla mnie trudna bardzo decyzja ale tak bedzie najlepiej oto mój adres poczty perelka28.poczta@onet.pl

#11 Guest_bozena

Guest_bozena
  • Goście

Napisano 15 luty 2012 - 19:10

witam, jestesmy strasznie zalamani nasza sytuacja, jestesmy mlodzi oboje pracujemy w dobrych firmach kochamy sie i wspieramy, ale nigdy nie pomyslelismy ze nie bedziemy miec mogli dzieci bez ktorych nie wyobrazamy sobie zycia, okazalo sie ze oboje jestesmy bezplodni nie umiemy sie w tej sytuacji odnalez tak bardzo chcielismy stworzyc prawdziwa rodzine... ktos madry powiedzial mi ze Bog nas nie karze, lecz doswiadcza tych ktorych kocha,lekarze w naszym przypadku proponowali in vitro ale my po zastanowieniu nie chcemy tej metody bo ona nas nie uleczy a sprawi wiele bolu zabijajac inne malenstwa:( najgorsza jest świadomosc o zerowych szansach na wychowanie dzieci, jest wrecz bolesna.. jak sobie z tym radzic? czy kiedykolwiek bedziemy mogli wychowywac dzieci?? czy ktos moglby nas wesprzec, zrozumiec? bozenka1.88@o2.pl

#12 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 24 luty 2012 - 20:03

Witam,jesteśmy małżeństwem po 30.Bardzo szczęśliwym, mamy stabilną sytuację finansową.Leczyliśmy się przez 10 lat na problemy z płodnością, próbowaliśmy wszystkiego, nawet in vitro,niestety nie udało się, na kolejne badania nie mamy już siły.Jedyne czego nam brakuje aby tworzyć najcudowniejszą rodzinę to dziecko, tym bardziej,że oboje bardzo kochamy dzieci i jesteśmy w stanie dać im wszystko aby czuły się kochane, szczęśliwe i wspierane w każdym momencie życia. Uważamy,że każde dziecko powinno mieć kochających rodziców i cudowny dom, który mu stworzą.Mimo wszystko jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni do życia, pogoda ducha nas nie opuszcza.Jeśli podzielasz nasze poglądy napisz! kama_27@op.pl

#13 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 16:44

witam
jestem w 3-mc ciąży ,niestety nie stać mnie na zapewnienie dziecku jak już przyjdzie na świat godziwych warunków,gotowa jestem na adopcję ze wskazaniem.

#14 Guest_zniecierpliwiony

Guest_zniecierpliwiony
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 19:49

witam
jestem w 3-mc ciąży ,niestety nie stać mnie na zapewnienie dziecku jak już przyjdzie na świat godziwych warunków,gotowa jestem na adopcję ze wskazaniem.

A zastanowiłaś się co pomyśli i co będzie czuło dziecko w przyszłości? Nie tylko , Twoje życie jest ważne.

#15 Guest_ciąża 3 miesiąc

Guest_ciąża 3 miesiąc
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2012 - 22:34

witam , jestem w 3 miesiacu ciąży nie moge ychować tego dziecka nie mam nawet na wizyte do lekarza a co muwic o wychowywaniu .jestem zdecydowana na adopcje ze wskazaniem

#16 Guest_3 miesiąc ciąży

Guest_3 miesiąc ciąży
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2012 - 22:35

muj mail martus1@onet.com.pl
proszę o porade

#17 Guest_Mordeczka22857

Guest_Mordeczka22857
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2012 - 14:14

Równiez szukam rodziny dla dziecka

#18 Guest_Mordeczka22857

Guest_Mordeczka22857
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2012 - 14:15

Mordeczka22857@wp.pl

#19 Guest_MyDwa

Guest_MyDwa
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2012 - 21:18

Jesteśmy parą szukającą mamy biologicznej, która z różnych powodów nie chce/nie może wychować swojego dziecka. Mamy potrzebne kwalifikacje z Ośrodka Adopcyjnego oraz doświadczenie życiowe, ponieważ mamy już dwuletnią córeczkę.
Nie chcemy kupić dziecka, chcemy mu dać dom pełen miłości i wzajemnego szacunku. Jeśli któraś z mam na tym forum rozważa AZW prosimy o kontakt (tosiak_jg@tlen.pl)

#20 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2012 - 14:39

szukam rodziny dla mojego dziecka najprawdopodobniej będzie to chłopczyk ja niestety nie będę mogła go wychować ponieważ jestem już mamą rocznej Zuzi do tego mamą w bardzo młodym wieku bez pracy.. jeśli ktoś byłby zainteresowany dać mu dom pełen miłości prosze o kontak = Magda.1234567890@wp.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych