Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nieletnia w ciąży

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672322 postów

Napisano 04 luty 2010 - 16:37

Komentarz do artykułu: Nieletnia w ciąży

#2 Guest_nieletnia17

Guest_nieletnia17
  • Goście

Napisano 04 luty 2010 - 16:37

hej mam 17 lat jestem w ciąży gdy urodze będe miała 5 miesięcy do uzyskania pełnoletności....czytając artykuły na temat niepełnoletnich matek jestem w szoku....nic nam nie wolno...nie no przepraszam możemy meczyć się kilka godzin na porodówce ale praw do dzidziusia i tak nie mamy co za bezsens !!!

#3 Guest_monika:-(((((

Guest_monika:-(((((
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 20:48

mam 17lat jestem w 7 mieśącu ciąży.. Kiedy urodze mojego synka będe miała 3 miesiące do uzyskania pełnoletności ..... jestem zdruzgotana po przeczytani artykułów ..... młode matki nie mają żadnych praw .....to jest chore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 22:51

chore chore

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 21:08

no cóż jak to powiedział pewien pan "Być rządzonym to być obserwowanym, nadzorowanym, szpiegowanym, kierowanym, nastawianym, podporządkowanym ustawom,(...)odnotowanym, rejestrowanym, kontrolowanym, opodatkowanym, ostemplowanym, opatentowanym, licencjonowanym,(...). Taki jest rząd, taka jest jego sprawiedliwość, taka jest jego moralność."

#6 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 08 marzec 2010 - 12:35

przepisy są ok!!! sory dziewczyny. ktos za Was musi myśleć skoro Wy nie myślicie za siebie i w tak młodym wieku macie dziecko !!!

#7 Guest_j

Guest_j
  • Goście

Napisano 01 maj 2010 - 19:02

ktoś Ci się kazał spieszyć?

#8 Guest_marysia

Guest_marysia
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 23:41

To nie do końca brak praw. Za osoby małoletnie odpowiedzialność ponoszą rodzice, więc jak to sobie wyobrażacie. Same za siebie nie jesteście jeszcze prawnie odpowiedzialne to trudno żebyście były odpowiedzialne za drugiego człowieka.

#9 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 16:58

A dlaczego niech mają wszystkie prawa dorosłych ale też niech mają obowiązki dorosłych tzn wyprowadzić się od rodziców,zarobić na siebie i te dzieci która chce tych praw i obowiązków???

#10 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 20:56

Takie jest prawo, i tego nie zmieni się, chociaż w takim przypadku to dobre prawo,
do czego to podobne , żeby dziecko miało dziecko.
Zasada: najpierw pomyśleć a dopiero czynić.

#11 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 12:08

ja będę miała 18 jak urodzę i tak samo myślę ze to za wcześnie ale przecież nie usunę tego maleństwa!!!

#12 Guest_mamaAni

Guest_mamaAni
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 12:33

To może rzeczywiście za wcześnie, ale wielkie gratulacje, że zdecydowałaś się na urodzenie dziecka.

#13 Guest_młoda mamaaa

Guest_młoda mamaaa
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2011 - 14:59

ja mam dopiero 16lat i jestem w ciaży i jestem z tego powidu zadowolona.... moj facet ma 30lat i jestem z nim półtora roku.... ciesze sie z tego i nie obchodzi mnie co inni mysla... najbardziej boje sie tego z e moje zostanie z mama....i co z tego ze dziecko nie powinno miec dziecko!!!! to moł tam napisac tylko kretyn i idioota gdbyb byłą w podobnej sytuacji to by myslał inaczej.....!!!!!!!!!!!!

#14 Guest_agnieszka

Guest_agnieszka
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2011 - 23:08

co mam zrobić gdy moja córka/ ma 15 lat i jest w ciąży

#15 Guest_-praw-ja_jagienka

Guest_-praw-ja_jagienka
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 15:30

Proszę dokładnie przeczytać powyższy artukuł, tam są cenne wskazówki dla Pani.

#16 Guest_zniecierpliwiony

Guest_zniecierpliwiony
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2011 - 17:55

To dziecko u tej 15|16 na pewno będzie wychowywane i wychowane.To jakaś kpina . Albo wychowywała mamusia ,która myślała tylko o alimentach.

#17 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 20:41

za kilka dni kacze 18 lat i nie wiem co mam zrobic skoro chodze do szkoly zajmuje sie i dzieckiem i domem i szkola i wszystkim nie spieszylam sie ale sie stalo tez mam problemy ze zdrowiem i nie do konca chcialam... Wobec prawa mam duze klopoty chce by ojciec jej zwrocil tez na to uwage ze chce z nim je wychowac bez wzgledu na to co sie stalo i chce w pewnym sensie sadownie mi je odebrac i tylko by miala ja widzenia.Potrzebuje pomocy a nikt mi nie chce wlasciwie pomoc.

#18 Guest_justyna

Guest_justyna
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 20:46

Kocham je to jest to ze tylko zbyt wczesnie troche.

#19 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2011 - 15:17

Ja jestem w ciazy i mam 14 lat. Co do k***y robic?

#20 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2012 - 00:19

do 14-letniej
Wszyscy twoi znajomi i rodzina nie powinni Cię samą z tym zostawić!Wręcz przeciwnie powinni Cię wspierać ile się da! Fakt faktem, stało się to co się stało i trudno się mówi. Jeżeli osoba wychowująca osobę nieletnia-Ciebie nie zgodzi się na pomoc w wychowaniu Twojego dziecka,trafisz do ośrodka,w którym je urodzisz , zostanie ono zabrane Ty skończysz tam szkołę i wrócisz ale bez dziecka :(
Ale jeżeli twój opiekun, np: rodzice-mama zgodzi się na wychowanie to wszystko będzie dobrze, dziecko będzie z Tobą i wszystko powinno być dobrze.
SERDECZNIE POZDRAWIAM MŁODOCIANE MATKI :)
ps napiszcie,jak myślicie ile mam lat?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych