Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co daje zatrudnienie tymczasowe

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672078 postów

Napisano 22 styczeń 2010 - 00:19

Komentarz do artykułu: Co daje zatrudnienie tymczasowe?

#2 Guest_funia

Guest_funia
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2010 - 00:19

ja mam pytanie czy jak w firmie jest premia kwartalna to pracownikowi tymczasowemu tez sie nalezy jak przepracuje caly kwartal bede wdzienczny za info na adres zrycior22@wp.pl

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2010 - 10:13

otwórz stronę UMOWA TYMCZASOWA.Pracownik tymczasowy nie może być gorzej traktowany,niż pracownicy stali.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2010 - 10:14

otwórz stronę UMOWA TYMCZASOWA.Pracownik tymczasowy nie może być gorzej traktowany,niż pracownicy stali.

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 14:34

Witam ,z zainteresowaniem przeczytałam ,o tym jak powinien być traktowany pracownik tymczasowy.Z doświadczenia ,jakie przyszło mi zdobyć przez ostatni rok ,wiem że osoba ,która pytała o premię kwartalną,będąc pracownikiem tymczasowym jej nie otrzyma(chyba ,że pracuje w małej firmie i pracodawca użytkownik przekaże ją bezpośrednio do ręki tzw.czasownikowi).Drugą sprawą jest wynagrodzenie za pracę.To co mówi kodeks pracy to wiemy prawie wszyscy,natomiast lepiej było by informować ludzi ,o tym jak na prawdę wygląda sprawa wynagrodzeń pracowników tymczasowych.Pracuję w dużym mieście ,zatrudniałam się w trzech agencjach(znanych w całej Polsce), nie miałam szczęścia do równego traktowania w sprawach wynagrodzeń-co zaś tyczy się pozostałych warunków pracy, nie mam zastrzeżeń.Jeśli są takie agencje ,które proponują równe wynagrodzenie z pracownikami zatrudnianymi na stałe, to może warto podeprzeć się w swoim komentarzu przykładem.Tylko ,czy to się opłaca pracodawcy użytkownikowi???Pozdrawiam serdecznie

#6 Guest_oszukana

Guest_oszukana
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 20:43

fajnie się czyta ale rzeczywistośc jest inna np opiekunka w niemczech ;rodzina płaci bardzo dobrze bo 2000 e natomiast agencje pracy tymczasowej zabiera sobie z tego 60 % 70% a te resztki dla opiekunki sa nawet nie zgłoszone do zus i us bo to niby delegacja ,pracuje sie ciągiem bez dnia wolnego czyli 3 miesiace to nonstop praca 62 dni ,potem zjazd do polski ale na urlop bezpłatny bo przeciez agencja juz za urlop zapłaciła w wypłacie --oszustwo w biały dzień pod nosem US i wszystkie firmy werbujące opiekunki do Niemiec tak działają

#7 Guest_mania

Guest_mania
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 09:34

apt z centrum polski proponuje ok 4 tys do ręki plus wyżywienie i pokój to dużo czy mało?

#8 Guest_APT eldorado dla pracodawców

Guest_APT eldorado dla pracodawców
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2012 - 11:51

APT jest to choroba która się szybko rozprzestrzenia i uszczęśliwia pracodawców. Ogólnie chorują na nią wszystkie większe zakłady produkcyjne. Sam pracuję około 3 lat przez APT w dziale inżynieryjnym (3 firma APT) i z tego co zauważyłem APT dostaje dużo mniej świadczeń co normalni pracownicy a tą samą prace wykonujemy. Najbardziej mnie dziwi to że umowy oferowane w moim zakładzie są aktualnie 2 tygodniowe (uzależnione od produkcji) i na 1/4 etatu :))) SZOK!. Teraz pytanie jak to jest stworzone że pracownik mając 1/4 etatu pracuję 8godz dziennie i 160godz miesięcznie???? Oczywiście jak produkcja spada 300 osób do domu na urlop bezpłatny i czekajcie na telefon...

#9 Guest_kanalia

Guest_kanalia
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 21:10

srali muchy bedzie wiosna

#10 Guest_Paulina Sykut

Guest_Paulina Sykut
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 21:13

Zła praca i trudna, za małe pieniądze... Nie polecam... z resztą wasz wybór nq

#11 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 20:53

Mam pytanie czy agencja pracy tym czasowej moze podpisać umowę na 7 dni i tak co tydzień przez okres 6 miesięcy a wynagrodzenie placa co miesiąc.czy to ni jest chore

#12 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 00:50

Tak agencja pracy może podpisywać umowy na 7 dni, a wynagrodzenie wypłacać co miesiąc. Wszystko jest uzgodnione i zawarte z pracodawcą użytkownikiem w umowie zawartej między agencją tymczasową, a pracodawcą użytkownikiem.

#13 Guest_kaja

Guest_kaja
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 13:15

Ja pracowałam dla Job Impulse. Fajni koordynatorzy byli i wypłaty na czas. stawki średnie ale za to dużo zleceń do wyboru. Jak chcecie to poczytajcie sobie ich opinie na GoWorku: http://tim.pe/4ed Ja się wybieram z nimi w tym roku znowu smile.png agencje nie sa takie złe bo przynajmniej dużo zleceń jest.

#14 Guest_patryk

Guest_patryk
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 09:38

zgadza się to jest chore takie umowy na 7 dni, ja mam umowe przedłużaną co 2 tygodnie i juz tak pracuje ponad rok. gdyby nie było takich umów oraz umów zlecenia to w W TEJ CYWILIZOWANEJ ROZWINIĘTEJ POLSCE byłoby pewnie 80% bezrobocia!

#15 Guest_Wipstudio

Guest_Wipstudio
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2014 - 01:18

Takie agencje powinny być nielegalne - brak poczucia stabilności niszczy społeczeństwo.

#16 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 11:46

Ludzie tu nie chodzi o to aby pracodawcy ułatwić życie a po to aby obniżyć koszty pracownicze! w 99% przypadków pracownik tymczasowy dostaje niższą pensję aniżeli pracownik o tym samym charakterze i do tego NIGDY NIE MA WYPŁACANEJ PREMII MIESIECZNEJ, rocznej!!! Dodatkowo OCZYWISTE JEST TO ŻE TACY PRACOWNICY PRACUJĄ PO KILKA LAT U TEGO SAMEGO PRACODAWCY PRZEZ CO PRACODAWCA ŁAMIE PRAWO!!! ALE CO PAŃSTWO MU ZROBI JAK DAŁO MU TAKĄ FURTKĘ!!! ZYSK OGROMNY JAKI GENERUJE TAKI PRACOWNIK TRAFIA NAJPIERW DO SZEFA FIRMY WŁAŚCICIELA PRACODAWCY I DZIELI SIĘ ON TYM ZYSKIEM Z SZEFEM AGENCJI PRACY!!! OT CI CAŁA FILOZOFIA! POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA JEST TYLKO DLA AGENCJI I FIRMY ŻE ZAWSZE MOGĄ ROBOTNIKA ZNALEŹĆ!

#17 kudryk

kudryk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 15 styczeń 2015 - 12:19

wszystko zależy od pracodawcy jak się trafi na normalnego to można przyzwoicie zarobić a jak się trafi na kombinatora to rób co chcesz a g... zarobisz

#18 Guest_uuu

Guest_uuu
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 20:48

to sa zwykle smieciowki, a te agencje to mafie

#19 Guest_alf

Guest_alf
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 18:05

Z braku laku lepiej zdać się na agencję pracy niż z ubolewaniem gnuśnieć. Polecam wam OTTO, mozna dostać namiary na Niemcy lub Holandię.

#20 Guest_olaf

Guest_olaf
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 18:13

Jak to jest z pracą w Impelu? Slyszałem ,że to pewna gwarancja umowy i tego konsekwencje z ZUSem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych