Skocz do zawartości

Zdjęcie

U notariusza

59 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_mmarkoo

Guest_mmarkoo
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 15:11

Ja byłem wczoraj w związku z darowizną u www.tarkowski.pl/ z Wrocławia i polecam jakby ktoś potrzebował! Najbardziej podobało mi się podejście notariusza – konkretne i szybko wszystko załatwione. A jeśli chodzi o stawki to mają też podane na stronie - wszystko jest regulowane przez prawo.

#22 Aleksandra_Klasztorna

Aleksandra_Klasztorna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 luty 2015 - 22:35

ja mogę zarekomendować w takich sprawach www.notariuszjedrak.pl - babka z Częstochowy

#23 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2015 - 16:14

ja byłam u notariuszki markiewicz w krotoszynie bardzo podoba mi się podejście do klijenta bardzo polecam tą notariuszke

#24 Guest_wojciech

Guest_wojciech
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2015 - 16:24

polecam w krotoszynie notariuszke markiewicz bardzo miła pani

#25 Guest_jan

Guest_jan
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 13:08

notariuszka ola markiewicz z krotoszyna bardzo tania i miła osoba polecam

#26 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 marzec 2016 - 00:14

Farma żony sprzedajesz

#27 Guest_jawor

Guest_jawor
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 12:11

ja ostatnio bylem w kancelarii na ogrodowej w warszawie, ceny za uslugi bardzo przystepne, wlasnie Pani Kuśmierowska się mną zajmowała, bardzo konkretna

#28 Guest_afena

Guest_afena
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 12:25

Ja ostatnio korzystałam z pomocy notariusza, polecam kancelarię notarialną cejrowska.pl Bardzo kompetentna. Szybko rozwiązała mój problem.

#29 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 12:59

możecie przestać wrzucać darmowe reklamy???

#30 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 13:12

Z tym by musiała moderacja walczyć ale nie chcą by się potencjalni klienci na ich wydawnictwa obrazili smile.png

#31 Guest_Wiktor

Guest_Wiktor
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 17:00

Oczywiście, że taksy są różne, stąd warto porównać cenniki kancelarii. Ja korzystam z łódzkiej kancelarii J. Skoneczny i D.J. Kaszyński i przy nich zostanę bo i cennik przyzwoity i usługi na wysokim poziomie. 

#32 Guest_mahatma

Guest_mahatma
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 10:31

Ja się zdecydowałam na usługi kancelarii notarialnej z Tczewa. Jeśli potrzebujecie namiarów, to cejrowska.pl warto sprawdzić.

#33 Guest_albina

Guest_albina
  • Goście

Napisano 03 listopad 2016 - 09:11

Proponują Kancelarię Notarialną z Tczewa cejrowska.pl Bardzo sprawna, szybka, rzetelna pomoc.

#34 Guest_maliana

Guest_maliana
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 07:58

Ja jestem zadowolony z usług Kancelarii z Tczewa - cejrowska.pl pomagają, a koszty nie są specjalnie wygórowane.

#35 Guest_MarekOp

Guest_MarekOp
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 12:17

Ze Szczecina z kolei dobra kancelaria to ta pani Doroty Szuman-Krzych, przy Struga. Korzystałem dwa razy i jestem zadowolony: rzeczowo, szybko, w miłej atmosferze.

#36 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 15:23

Pani Notariusz Marta Sajkiewicz-Zarzycka z Krakowa ma bogate doświadczenie i jest profesjonalistką i to jest dla mnie najważniejsze, a ceny za usługi notarialne wszędzie są podobne.

#37 Guest_Lenka

Guest_Lenka
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2017 - 11:29

Polecam w Szczecinie kancelarię www.notariusz-grzybowska.pl. Pani bardzo życzliwa i kompetentna. Odpowiada wyczerpująco na wszelkie pytania. Pomogła mi rozwikłać problem bardzo delikatnie i sprawnie. Wysoki poziom świadczonych usług. Jestem bardzo zadowolona.

#38 Guest_Kajetan

Guest_Kajetan
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2017 - 16:28

Stawki są takie same tylko do niektórych dokumentów. Pozostałe usługi są zróżnicowane cenowo. Polecam w Łodzi www.notariuszwlodzi.pl. Niedrogo,można szybko załatwić każdą sprawę i ludzkie podejście do każdego.

#39 Guest_Mirka

Guest_Mirka
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2017 - 20:15

W Tarnowie działa świetna Kancelaria Notarialna Pani Judyty Ćwiąkalskiej. Pomagają i doradzają najlepsze rozwiązania.

#40 Guest_Luiza

Guest_Luiza
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2018 - 16:42

Jeśli chodzi o ceny, to część jest ustalana odgórnie. Jednak porada może być udzielona za różną odpłatnością. Korzystałam już kilkakrotnie z usług www.notariuszsosnowiec.com.pl i byłam bardzo zadowolona. Sprawy załatwiane są niemal od ręki. Koszt usług przystępny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych