Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakłócanie ciszy nocnej

247 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672322 postów

Napisano 03 styczeń 2010 - 18:08

Komentarz do artykułu: Zakłócanie ciszy nocnej

#2 Guest_migotka

Guest_migotka
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2010 - 18:08

wpadli do nas wczoraj po 3 w nocy, rzucili po 200 zeta nawet z nami bardzo gadac nie chcieli

#3 Guest_gruby

Guest_gruby
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2010 - 16:29

widocznie byliscie zbyt glosno, albo sasiedzi przesadzili donoszac, czasem lepiej jest uprzedzic sasiadow niz bulic po tyle kasy

#4 Guest_ma

Guest_ma
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2010 - 09:50

A co zrobić, gdy w godzinach poza ciszą nocną uciążliwy małolat puszcza "muzykę" tak głośno, że podskakują szklanki na stole? Basy przechodzą wszystkie mury głównie w pionie. Nie pomaga zwracanie uwagi, bo "przecież nie ma ciszy nocnej". Matka (której w tym czasie nie ma w domu) potem wykręca się sianem, mówiąc zbolałym głosem, że ona sama już sobie rady nie daje z synuniem.

#5 Guest_Malgorzata

Guest_Malgorzata
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2010 - 23:38

Co zrobić, jeżeli będziemy mieć sprawę w sądzie o głośne ... "nocne kąpiele"? Sąsiadowi przeszkadza, jak twierdzi, za głośno płynąca woda w rurach po odkręceniu kurków w łazience. Urzędnik administracji stwierdził, że nie ma tu winy kąpiącego się ...i rury jak rury... normalnie.... Woda spłukiwana ze spłuczki w WC już nie przeszkadza...Co może sąd w tej sprawie?

#6 Guest_regina-50

Guest_regina-50
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2010 - 14:05

Moja\ sąsiadka mieszka na parterze i to samotnie. Jest nałogowym palaczem.Gdy pali u siebie w domu otwiera okno i pali w oknie ,to dym leci do mego okna lub na pranie na balkonie.Ma tez inny wybór palenia . Stanie przy skrzynce na listy ,zamyka drzwi wejściowe i/nawet gdy na zewnątrz +40 st./ i wtedy każdy lokator ,który wchodzi do klaki schodowej ,wychodzi na zewnątrz.lub chce wyjąć listy musi przbić się przez zalegający dym papierosowy.Na zwróconą uwagę reaguje bardzo agresywnie -wyklina od najgorszych i kwituje -jak się nie podoba to się wyprowadż. Co ma zrobić ???Prosze o pomoc,. Byłam w ADM -powiedzieli,że to nie ich sparwa.

#7 Guest_Pablo

Guest_Pablo
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 00:17

a co powiecie na to ... wracacie sobie z małego melanżyku od kumpla i spotykacie innych znajomych po drodze do domu oczywiście ...ledwo sie przywitacie z nimi a tu zza winkla juz mundurki wyskakują i po 200 zł nam proponóją,na dodatek straszą,ze jak nie przyjmiemy to na dołku sobie to przemyślimy pheeeee... a niech straszą ale w święta ??? morze byli żli ze my sie bawimy a oni musza za***rdalać jakimś cinkuaczento nieważne fiatem bądzrazie powiem jedno .........świat spada na psy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#8 Guest_tokarz

Guest_tokarz
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 23:12

No ale to wam przyklepali za zaklocanie porzadku publicznego pewnie, a nie za zaklocanie ciszy nocnej, chociaz to podobne to sa inne art. w kodeksie wykroczen na to. W kazdym razie to i tak sporo:)

#9 Guest_dowcipnis

Guest_dowcipnis
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 16:37

Komisariat policji. Dyżurka. Dzwoni telefon. Dyżurny odbiera:
- Komisariat Policji, słucham?
- Dzień dobry. Czy to wasz komisariat wysyłał wczoraj wieczorem patrol na Aleję Lipową 74 przez 3?
- Chwileczkę, już sprawdzam. Tak. Mieliśmy zgłoszenie naruszenia ciszy nocnej - głośna muzyka, wraski...
- Mam prośbę. Czy możecie ich przysłać jeszcze raz? Zapomnieli zabrać czapkę i pistolet. No i zdjęcia obejrzą, fajne wyszły!

#10 Guest_pele

Guest_pele
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 23:08

hehehe dobry zart, artykul tez spoko

#11 Guest_OLA::

Guest_OLA::
  • Goście

Napisano 10 luty 2010 - 09:07

Mieszkam na parterze, palacze z góry rzucają pety mam nieraz na balkonie , dziadek z wnuczką biega na 3-pietrze tam i z powrotem od rana nieraz do 23-ej , sąsiad na pierwszym piętrze stołki przesuwa tyłkiem siedząc w te i nazad, rano codziennie 5-30 to mnie wnerwia bo robi mi pobudkę, bo przez dzień to olewam -no niestety to są uroki mieszkania na parterze...

#12 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 16:27

odplac sie tym samym

#13 Guest_sam

Guest_sam
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 17:59

ja nie mam takiego problemu kupiłem domek i do sąsiadów mam ok.35metrów więc wolność Tomku w swoim domku

#14 Guest_qwe

Guest_qwe
  • Goście

Napisano 04 marzec 2010 - 20:02

ale zapewne wokół masz psy ujadające całe noce co to pilnują obejść domków wziętych na 30 letni kredyt hipoteczny. To juz wolę sąsiada szurającego taboretem nie podnoszącego przy tym du*pska.

#15 Guest_luka5

Guest_luka5
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 13:57

Tak naprawdę to ludzie zawsze mogą dojść do jakiegoś porozumienia, nie trzeba od razu wzywać policji z byle powodu. Czasami tylko nam się wydaje,że zwracamy uwagę w odpowiedni sposób,ale nasz sąsiad może to odbierać zupełnie inaczej

#16 Guest_krakowianin bartek

Guest_krakowianin bartek
  • Goście

Napisano 22 marzec 2010 - 12:47

To niestety sprawa dobrego wychowania. Bardzo dużo ludzi przyjeżdża ze wsi do miasta (np.na studia, do pracy),gdzie każdy mieszka w domu i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, że to przeszkadza, że czujesz się jak w wodociągach o 12 w nocy jak on się kąpie.Uważa za głupie wymysły bo kąpać się ma przecież prawo bo płaci za wodę !!!! Nawet zwrócenie uwagi nic nie pomaga.Niestety strasznie to prostackie i brak wyobraźni a to straszne kalectwo. Współczuje bo mam ten sam problem z wiochą nade mną.

#17 Guest_S

Guest_S
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 19:06

ty to się naucz najpierw pisać ! mniej takich jak ty a więcej spokoju !

#18 Guest_edgaros

Guest_edgaros
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 16:29

krakusy do domu ! wiadomo że chołote ciezko uspokoic

#19 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2010 - 14:41

powinni wam dac po 1000 bo ja tez mam problem z takimi gnojami co zaklucaja cisze nocna

#20 Guest_Cecylia

Guest_Cecylia
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 19:35

Witam! Oj mili Państwo, ależ Wy macie kłopoty!!!!! Może zamiast uważać się za pępki świata z wielkiego miasta, pożyjcie trochę po ludzku z sąsiadami, przecież to nasi bliżni. No i ortografia mili Państwo kłania się niziutko, czyżby poziom wiejskiej szkółki?
Pozdrawiam po sąsiedzku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych