Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie prace uznajemy za pracę w szczególnym charakterze

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670966 postów

Napisano 05 listopad 2009 - 15:33

Komentarz do artykułu: Jakie prace uznajemy za pracę w szczególnym charakterze

#2 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 15:33

w jakim wieku mozna uzyskac pomostowke z powodu utraty zdrowia

#3 Guest_a

Guest_a
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 22:34

to zalezy od stazu pracy i od kondycji firmy

#4 Guest_nina

Guest_nina
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 13:04

a co z nauczycielami szkół ponadgimnazjalnych, czy też zakład musi opłacać składki na FEP

#5 Guest_gosiak39

Guest_gosiak39
  • Goście

Napisano 03 luty 2010 - 13:02

czy za nauczycieli i wychowawców specjalnych ośrodków szkolno - wychowawczych zakład pracy musi opłacać składki na FEP, przepisy mówią tylko o nauczycielach ośrodków szkolno - wychowawczych a o "specjalnych" nie. Proszę o podpowiedź

#6 Guest_Nina

Guest_Nina
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 18:48

Proszę mi powiedzieć czy mając 37 lat pracy w tym do 1998 roku 13 lat w warunkach szkodliwych ,mając lat 54 i dalej pracując w tych samych warunkach i jeszcze gorszych muszę pracować do 60 lat a szkodliwe zakład dopiero w 2010 roku wliczył do pensji szkodliwe a do tej pory dla przyjemności było wypłacane ?Brakuje mi 2 lata aby mieć 15 lat szkodliwych Czy mogę liczyć na sprawiedliwość do kogo i gdzie mogę otrzymać odpowiedz ......

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 15 maj 2010 - 21:08

jestem malarzem przemyslowym czy mam szanse na wczesniejszo emeryture

#8 Guest_obserwator

Guest_obserwator
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 12:56

Mam pytanie : dlaczego anestezjolodzy tylko "w warunkach ostrego dyżuru" mają warunki szczególne, a poza ostrym dyżurem, to co? szkodliwe napięcie nerwowe, szkodliwa aparatura, wyziewy , codzienny praca na linie balansowanie między życiem a śmiercią. Wszyscy "operatorzy sa na anestezjologu "zawieszeni".
To wymaga naprawienia. Wyraźny błłąd w ustawie. Jawna niesprawiedliwość,a może niedopatrzenie?

#9 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 19:59

czy spawacz może przejść na wcześniejszą emeryturę

#10 Guest_Andre

Guest_Andre
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 02:10

Prace przy bezpośrednim sterowaniu procesami technicznymi mogącymi spowodować awarię techniczną z poważnymi skutkami dla bezpieczeństwa publicznego.
W energetyce: Prace przy wytwarzaniu i przesyłaniu energii elektrycznej i cieplnej oraz przy montażu, remoncie i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych i cieplnych.
jak rozumieć te "i". urządzeń elektroenergetycznych i cieplnych. jak by było "lub" było by jaśniejsze

#11 Guest_weronika

Guest_weronika
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 12:23

w ciągu miesiąca pracy w pogotowiu ratunkowym mialam dyżury w zespole wyjazdowym i dyżury w ambulatorium ,powiedziano mi że w takej sytuacji nie są odprowdzone składki i przepadają dni pracy w warunkach szczególnych

#12 Guest_tamara

Guest_tamara
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2015 - 14:07

tkacz jest jako zawód w szczególnych warunkach

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 05:53

cz slusarz konstrukci stalowej zaliczant jest do prac w szczegulnych warunkach janusz filipiak

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych