Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy do lat składkowych będą doliczone składki emerytalne z KRUS

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671287 postów

Napisano 03 wrzesień 2009 - 19:05

Komentarz do artykułu: Czy do lat składkowych będą doliczone składki emerytalne z KRUS

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2009 - 19:05

mam 59lat jestem kobieatą pracowałam jako młodociana przez 3lata8miesięcy ubezpieczana byłam w zus przez 25 lat opłacałam składki w krus obecnieopłacane są składki w zusie za rok skącze60 lat.do jakiego zakładu ubezpieczeń mam składać o emeryturę.Obecnie pracuję.

#3 Guest_aladam

Guest_aladam
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 10:01

To zwiększenie składki z KRS to 10 zł rocznie to kpina

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2014 - 10:14

Aladam ty piszesz powaznie 10 zl rocznie zwiekszenie skladki przy oplacaniu krusu?

#5 Guest_balbina

Guest_balbina
  • Goście

Napisano 13 luty 2016 - 22:14

To o emeryture będzeisz mogła ubiegać się w zusie ,a za lata z krusu doliczą chyba 150 zł

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 21:22

22lata w zus i 7 lat w krus i co

#7 Guest_Marianna

Guest_Marianna
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 17:29

emerytua zus a krhus

#8 Guest_Elżbieta

Guest_Elżbieta
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 11:46

Jestem urodzona w 1968 roku. Przez 13 lat opłacałam składki KRUS, a od 2001 roku pracuję poza rolnictwem i odprowadzane są składki ZUS. Jak będę miała naliczaną emeryturę po osiągnięciu wieku emerytalnego w 2028 roku (przyjmując, że nadal pozostanę w ZUS-ie)? Dodam, iż z racji wcześniejszego zatrudnienia w gospodarstwie nie mogę mieć naliczonego kapitału początkowego.

#9 Guest_ANTEK

Guest_ANTEK
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 19:11

26lat w KRUS i 19lat w ZUS mam 65lat czy przysługuje mi emerytura z tych zakladow

#10 Guest_Roman

Guest_Roman
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 15:07

w 2022 gim czyli za cztery lata be mi przysługiwała powszechna emerytura 65l at.czy dużo bym stracił do naliczonej emerytury gdy bym zawiesił płacenie składki mies. w wysokości.750 PLN.prze te cztery lata na dobrowolne społeczne ubezpieczenie do ZUS?.

#11 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18068 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 05 marzec 2018 - 15:23

No ale kogo pytasz? Internautów?

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 10:56

Jaka bede miala emerture jak tylko mam 10 lat pracy musialam byc w domu i wychowywac 4 dzieci

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 11:10

Jaka bede miala emerture jak tylko mam 10 lat pracy musialam byc w domu i wychowywac 4 dzieci

Wysokość emerytury oblicza się na podstawie składek, które wpłynęły do ZUS-u w okresie Twojej pracy. My ich nie znamy, więc nie odpowiemy na tak zadane pytanie.

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 16:21

trzeba było kupić komdomy i urodzić dwójkę a nie 4 i teraz narzekać. Co to jest w ogole za myslenie ze skoro wychowywałam dzieci to mi się należy. Urodziłaś 4, twój wybór, teraz żyj z tego co masz, albo one odchowane niech zapewnią ci byt. ja nie mam zamiaru ze swoich podatków teraz utrzymywać cie z powodu twojego nieróbstwa. oddałaś się czterokrotnej przyjemności której skutkiem są dzieci, twoja sprawa. Ja o tym pomyslałam wcześniej bym teraz nikogo nie musiała prosić, a powinnam, bo przez takie jak ty ci rządzący socjaliści jeszcze mi zabierają byś ty miała się lepiej. Nie stać cie na życie, zapitalaj teraz do jakiejkolwiek roboty by dorobic

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych