Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konstytucyjna wolność wypowiedzi

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671764 postów

Napisano 10 sierpień 2009 - 16:42

Komentarz do artykułu: Konstytucyjna wolność wypowiedzi

#2 Guest_v

Guest_v
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2009 - 16:42

Poprawcie ortografię.

#3 Guest_gg4353060

Guest_gg4353060
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2009 - 11:13

Witam, wyklniecie policjanta to też wolność słowa?

#4 Guest_znawca

Guest_znawca
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2010 - 23:15

czesc artykulu dot dziennikarzy jest nieprawdziwa, dziennikarzom niewiele sie zabrania..a juz na pewno nie wulgaryzmow, czy kryptoreklamy, wystarczy otworzyc gazete, zeby sie przekonac.

wyklniecie policjanta to nie wolnosc slowa, tylko obrazenie funkcjonariusz publicznego. ponadto trzeba pamietac, ze twoja wolnosc (slowa) jest ograniczona wolnosciami innej osoby, kierujac do kogos wulgaryzmow naruszasz jego wolnosci osobiste, ergo nie podlega to ochronie.

#5 Guest_siwy1000

Guest_siwy1000
  • Goście

Napisano 18 luty 2010 - 17:43

jakim prawem sutannowi odbieraja nam wolnosc wypowiedzi? czarny zorro moze powiedziec wszystko,moze nawet wyklac z ambony i nikt nie robi z tego problemu.

#6 Guest_polak

Guest_polak
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2012 - 02:06

i co POLSOKO ?! D R A M A T !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#7 Guest_POCO

Guest_POCO
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2012 - 02:09

ODRAZU D 80 KI ROBIC !!!!!! POCO TO PRZECIĄGAĆ !!!!!!!

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2012 - 19:26

yfgjcv

#9 Guest_TOMASZ MĄKOSA

Guest_TOMASZ MĄKOSA
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 17:08

JANUSZ POLIKOT ZYKŁY IDJOTA CHAM PROSTAK WYWALIĆ Z POLITYKI
ZBITY RYJ NIE LITOWAĆ NADNIM W CALE STWAŻA O

#10 Guest_TOMASZ MĄKOSA

Guest_TOMASZ MĄKOSA
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 17:13

STWAŻA POŚNIWISKO TEN TYP CZYLI JANUSZ POLIKOT
MOJ ZADNIEM DAWNO JEGO POWINI WYWALIĆ Z POLITYKI
CHAMA

#11 Guest_TOMASZ MĄKOSA

Guest_TOMASZ MĄKOSA
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2012 - 10:39

JANUSZ POLIKOT ZYKŁY DEBILI NIE POLITYK
NACO W CZEKACIE WYWALIĆ IDJOTE JESZCZ DZIŚ
NA ZBITY RYJ CHAMA

#12 Guest_TOMASZ MĄKOSA

Guest_TOMASZ MĄKOSA
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2012 - 10:47

JANUSZ POLIKOTA ZYKŁY CHAM IDJOTA PROSTAK
WYWALIĆ Z POLITYK DEBILA PROSTAKA IDJOTA NIE POLITYK

#13 Guest_WOLNOSC SLOWA

Guest_WOLNOSC SLOWA
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2012 - 12:21

dlaczego…ten link usunieto.... (gen. PETELICKI ZAMORDOWANY !!!! -ten który postawił sie rudemu).To byla bardzo ciekawa wypowiedz..... pisze tu moze nie na temat, ale sprawdzam,czy wszystkie portale boja sie....... WOLNOSC SLOWA ?zobaczymy czy przejdzie ten wpis.weto

#14 Guest_:) SOWICH

Guest_:) SOWICH
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2012 - 17:03

hmmmmmm Dziennikarze wykonując swój zawód muszą przestrzegać jednak pewne zasady. Szczególnie muszą pamiętać, że:
ciąży na nich obowiązek prawdziwego przedstawiania zjawisk,
muszą szczególnie dbać o staranność i rzetelność SOWICH wypowiedzi,
??? Wkradł się błąd!

#15 Guest_wkuczynski@op.pl

Guest_wkuczynski@op.pl
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 00:42

Jeżeli amerykanie szukają jakiegoś pikusia ,co ich zdradził. (a to nie pierwszy i ostatni raz )To niech zapłacą na sam wpierw za NAPALM w WIETNAMIE !!! Ręce precz od WOJEN!!!! (Ktoś mi powie?,-że demokracja ma swoje prawa?!!) W żadnym demokratycznym państwie nie było tyle zamachów i zabójstw prezydentów , co w U.S.A ! (DEMOKRACJA)- i co WY na to !

#16 Guest_siminapizda ja sprawdzam

Guest_siminapizda ja sprawdzam
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 19:50

Wczoraj na portalu wp.pl pojawił się artykuł o wyjazdach młodych żydów na miejsca kaźni ich rodaków między innymi na majdanek, Okazało się że te pedały zachowują sie jak zwierzeta, od małego są indoktrynowani do takich zachowań. wychodzi na to że my jesteśmy wrogami pedałow żydowskich. Jestesmy antysemitami i troglodytami wersji faszystowskiej. Ja jako Polak nie pozwalam tym poje...nym mordercom jak amerykanom przyjechać do Polski. Polska jest dla polaków, gnoje zabijają nie winnych ludzi mordują tysiące na oczach całego świata. jak izrael i amerykanie. jak mordowano w afryce tutsi i itp plemiona miliony ludzi nikt nawet onz nie pirło, a teraz z syrii robi sie dramat bo k***y bolszewickie z cae zgptowały następną prowokacje żeby zając następny kraj i zabić dobrego gospodarza. jak np był KADAFI. Pola na pustyni , woda dla wszystkich, urodzaj na całej pustyni., do tego dążył, ale plebs trzeba powstrzymać bo dąży do władzy. ale k***om było za dużo kanał sueski by zablokował , umocnił naród jak chciał nasz LECH, i wreszcie cioty by opływały afryke i na madakaskarze małpy by je ruchały. (:
a tak zagarna nie długo europe. Francja i jej były premier złodziej ale prawdziwy patriota, kocham go za to że nie pozwalal amerykanom na władze w europie. pipka z londynu miewa kaprysy bo za duzo deszczu pada , ale Kameron nie słucha królowej tylko jej doradzców i niech dale królowa ma takich. Wreszcie Merkel zakochałem w jej się pare dni temu , nie lubiłem jej , ale teraz jest dla mnie wzorem nie pozwala na małżeństwa homofobo. i ma racje j...ć Pedałów, niech sobie zyja , kochają się ale niech sie odpie.....lą od naszych dzieci k***y....

#17 Guest_dipp

Guest_dipp
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 14:16

no i bedzie 5 z wosu hihi

#18 Guest_paweł M

Guest_paweł M
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 18:10

ARMIA CZERWONA ZARAZA ATAKOWAŁA POLSKĘ W 1939ROKU NAJECHAŁA CZERWONA CHŁOTA NA NASZ KRAJ PUTKIN 2 STALIN JEST ZBRODNIARZE I POPRAPRANCEM NIC DZIWNEGO ATAKOJE UKRAJNĘ NAJESZDŻA I MORDUJE TAKIGO CZŁOWIEK TYLKO ZALIĆ Z STOŁKA BADZORA ZBRODNIARZA NIE POWIEM BRZYTKO DO ASZ MI SIĘ CISINIE JEST ZARAZA JESZCZE GORSZA OD ZARAZY TAKI CZŁOWIEK NIE POWINIEN ISTNIEĆ ZWALIĆ ZARAZĘ RUSKOM RUSKOM ZARAZĘ

#19 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 02:03

Nikt tu nie zagląda . Więc mogę się wypowiadać swobodnie - po czym tak sądzę ? Ano dawno nikt tu nie zaglądał , widać to po datach . Cóż ciekawego jak na taki portal bez zainteresowania się wysilać ? Może jednak ktoś zabłądzi tutaj i masz ! Witaj nieznajomy , kim Ty jesteś ? Jesteś jak światełko w tunelu c zabłądziłem . Szukajmy takich - fajnych ludzi jak my - zło czuwa nie śpi ! Lecz Nas jest więcej - bo dobrzy ludzie , są jak samosiejki - nikt ich nie sadzi i nie sieje , oni sami z siebie są - i już ! Jest Nas więcej niż nam się wydaje !

#20 Guest_Zdzidysław

Guest_Zdzidysław
  • Goście

Napisano 22 listopad 2015 - 23:03

Zaglądnąłem i potwierdzam - licho nie śpi, lecz ludzi dobrej woli jest więcej. Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych