Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy mówić o swojej chorobie w czasie rozmowy kwalifikacyjnej

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671874 postów

Napisano 13 lipiec 2009 - 08:58

Komentarz do artykułu: Czy mówić o swojej chorobie w czasie rozmowy kwalifikacyjnej

#2 Guest_iskierka83

Guest_iskierka83
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 08:58

Witam,
Mam podobny problem, tzn. dostalam propozycję zmiany pracy na lepszą tylko boję się jednego, otóż. w zeszłym roku u mojego narzeczonego wykryto nowotwór, w tej pracy mój pracowdawca o tym wiedział i zawsze gdy tego potrzebowałam mogłam wyjśc wczesniej z pracy lub wziaść wolne. Co prawda moj narzeczny zakończył niedawno chemię ale czasami będę potrzebowała przyjsć pózniej do pracy lub się zwolnić zeby odebrać go z badań lub na nie zawieść. Nie wiem czy powinnam w trakcie rozmowy o tym pracowdawcę poinformować czy może zostawić to na później i poinformowac go gdy zajdzie taka potrzeba? Zależy mi bardzo na tej pracy i zupełnie nie wiem co zrobić. Proszę o poradę.

#3 Guest_fiil

Guest_fiil
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2009 - 18:52

ja ci radze ...NIE MÓW!!!!!!!!..zobaczysz jak dalej bedzie!!!!

#4 Guest_A

Guest_A
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 19:22

Wiem, ze minelo juz mnostwo czasu od wpisu, ale skoro na niego trafilam, to rownie dobrze inni ludzie moga szukac tu odpowiedzi. Prawda jest taka, ze mnostwo "menadzerow" nie nadaje sie do swojej pracy, sa niewlasciwymi osobami na niewlasciwym miejscu. Jesli trafimy na taka osobe, to postawienie kawy na lawe bedzie przeszkoda

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych