Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dodatek po zmarłym

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672217 postów

Napisano 17 czerwiec 2009 - 20:56

Komentarz do artykułu: Dodatek po zmarłym emerycie

#2 Guest_maria

Guest_maria
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2009 - 20:56

Ja tego nie rozumie dlaczego nas Panstwo tak poniza Ja Tez jestem wdowa Mam rente po mezu ktory przepracowal ponad 3o lat Ja tez przepracowalam ponad 30 lat ubezpieczenia oplacalismy zusowi Przeszlam z emerytury swojej po Sp Mezu bo moja po przeliczeniu byla nizsza A jak by nie bylo to ten % 1 stale zus rosnie bo zamiast jak by maz zyl to by wyplacali 2 emerytury To gdzie ida te nasdze uzbierane skladki Nie nadarmo Zus stawia Apartamenty i cala elite Moze Tusk skoro tak dobrze mowi i sie jaka niech potrafi nam to wytlumaczyc ma w zadzie od tego swoja elite Obiecanki cacanki glupimu radosc I to mialo byc przyjazdne Pansto Jest ale dla elity a nie dla biednych

#3 Guest_emeryt

Guest_emeryt
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2020 - 17:08

Dlaczego wdowa ,która pracowała 37 lat biorąc po mężu rentę rodzinną dostaje 85%, co się dzieje z 15% składkami męża i wszystkimi moimi. Dlaczego jest pobierany podatek od emerytury i tak można wyliczać te oszukaństwa.Pochylcie się nad ludźmi pracy i na miłość boską nie okradajcie tych biednych emerytów.

#4 Guest_emeryt

Guest_emeryt
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2020 - 17:09

Dlaczego wdowa ,która pracowała 37 lat biorąc po mężu rentę rodzinną dostaje 85%, co się dzieje z 15% składkami męża i wszystkimi moimi. Dlaczego jest pobierany podatek od emerytury i tak można wyliczać te oszukaństwa.Pochylcie się nad ludźmi pracy i na miłość boską nie okradajcie tych biednych emerytów.

#5 Guest_emeryt

Guest_emeryt
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2020 - 17:10

Dlaczego wdowa ,która pracowała 37 lat biorąc po mężu rentę rodzinną dostaje 85%, co się dzieje z 15% składkami męża i wszystkimi moimi. Dlaczego jest pobierany podatek od emerytury i tak można wyliczać te oszukaństwa.Pochylcie się nad ludźmi pracy i na miłość boską nie okradajcie tych biednych emerytów.Dlaczego nie udało się dodać komentarza???????

#6 Guest_emeryt

Guest_emeryt
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2020 - 17:10

Dlaczego wdowa ,która pracowała 37 lat biorąc po mężu rentę rodzinną dostaje 85%, co się dzieje z 15% składkami męża i wszystkimi moimi. Dlaczego jest pobierany podatek od emerytury i tak można wyliczać te oszukaństwa.Pochylcie się nad ludźmi pracy i na miłość boską nie okradajcie tych biednych emerytów.Dlaczego nie udało się dodać komentarza???????

#7 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20420 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 11 lipiec 2020 - 17:24

Udało się, aż 4 razy :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych