Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zasiłek rodzinny w Danii

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671854 postów

Napisano 26 maj 2009 - 14:59

Komentarz do artykułu: Zasiłek rodzinny w Danii

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 26 maj 2009 - 14:59

nie jest to takie proste u mnie cała ta procedura trwała ponad rok

#3 Guest_gośc

Guest_gośc
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2009 - 11:59

co należy zrobić aby uzyskać zasiłek rodzinny jeśli cała rodzina mieszka w danii

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 11 listopad 2009 - 15:10

mam pytanie i bardzo proszę o odpowiedz:
mój mąż pracuje legalnie w Danii od czerwca 2007 roku teraz chciałby złożyć papiery o rodzinne w Danii-czy zostanie mu wyrównane za cały okres pracy ?i jeszcze jedno ja pobierałam rodzinne w Polsce czy to nie będzie przeszkadzało w otrzymaniu rodzinnego w Danii?-bardzo proszę o szybką odpowiedz

#5 Guest_XXX

Guest_XXX
  • Goście

Napisano 27 listopad 2009 - 15:29

aby pobierać rodzinne w Dani nie można ich pobierać w Polsce...jeśli Pani nie pobierała rodzinnego w Polsce to wrócą Pani za rok oraz dostanie Pani bieżące:)

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2009 - 13:17

ja pobierałam zas.rodzinny w polsce,a mężowi mimo to wyrównali w danii.jakąś część potrącili dla polski.tak pisało na wydruku

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 20:17

Mam pytanie Moj maz od trzech lat pracuje w Danii postaralam sie o te wszystkie wymagane dokumenty maz niby dostal wyruwnanie i otrzymywal ten zasilek ale relacje miedzy nami sie popsuly i nie wysyla tych pieniedzy juz nam, czy moge starac sie o to by rodzinne z danii przychodzilo do mnie do polski?

#8 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 16 marzec 2010 - 23:49

maż wrucil po 1.5 roku pracy do polski dostał rodzinne za 2 kwartały a zreszta wypłaty zwlekaja ponad rok do kogo sie zwrucic

#9 Guest_marysia

Guest_marysia
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2010 - 15:44

rodzice są w trakcie rozwodu. ojciec pracuje w Danii. przyznano nam zasiłek rodzinny w Danii. mój ojciec pobiera zasiłek na swoje konto i nie chce nam go wpłacać. podejrzewamy, że wpłaca tylko część. czy moja mama może pobierać zasiłek rodzinny na swoje konto i jak możemy tę sprawę załatwić?

#10 Guest_roksana

Guest_roksana
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 23:07

chce sie rozwiesc z mezem. mieszkamy w danii i pobieramy tu rodzinne czy jak wroce do polski z dziecmi a maz dalej bedzie w danii czy mam prawo do rodzinnego z tego kraju. bardzo pilnie potrzebuje odpowiedzi jesli ktos ja zna niech przysle mi odpowiedz na meila. o to on roxana_18nt@interia.pl

#11 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2011 - 22:42

Zwróc się do Burmistrza na piśmie. Myśmy tak zrobili i zasiłek został po paru dniach wypłacony. Pozdrawiam. Jeśli będziesz mieć jakies pytania służę pomocą. Mój mail malaaami@wp.pl

#12 Guest_magda/s

Guest_magda/s
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2011 - 09:35

a jak to jest jezeli zona jest ubespieczona w krusie czy to bedzie jakis problem////

#13 Guest_monia

Guest_monia
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2012 - 22:47

Chciałam się dowiedzieć ile wynosi rodzin

ne

#14 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 09:45

ja opiekuje sie sparalizowanym poruszajacym na wozku narzeczonym.syn nasz chodzi do szkoly.i nie nalezy mi sie zadne swiadczenie.ani z tyt samotnego wychowywania ani opiekuncze na narzeczonego

#15 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 09:56

ja odnosnie poprzedniego ponizej komentarza czy jest jakas mozliwosc ubiegania sie o opiekuncze lub inne swiadczenie gdyz rente ma smiesznie niska i nie stac nas na nic a potrzebuje on szereg srodkow medycznych bedace srodkami pomocniczymi, srodki zwiazane z gojacymi sie odlezynami do tego oplaty mieszkaniowe i samo zycie.gdzie szukac pomocy

#16 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 16:31

O co chodzi z tym zasiłkiem ???
Jest wysyłany Matce do Polski ??????????
Czy jest wypłacany Ojcu w Danii ???

Nierozumiem.
Czy jest ktoś dobrze zorientowany w temacie ?

#17 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2014 - 18:08

witam mam problem.. moja siostra i jej byly chlopak maja razem dziecko. on pracuje na umowe w Danii .. ona mieszka w polsce. czy istynieje w ogole jakas szansa na jakiekolwiek pieniazki z danii... ?? jej byly chlopak i ojciec dziecka zarazem. nie ma ochoty tego zalatwiac. i ona chce sama i tu tez jest problem. prosze o porade,

#18 Guest_leszek

Guest_leszek
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 22:46

mam pytanko pracuje legalnie w danii posiadam 13 letnia pasierbice czy moge starac sie o rodzinne w danii prosze o pomoc

#19 Guest_ssd

Guest_ssd
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2015 - 10:02

przeciez wszsytko pisze ... masakra

#20 Guest_KC

Guest_KC
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 01:54

Mój chłopak i ja mieszkamy w Dani, ja zaraz zjezdzam do polski i mam pytanie bo my nie mamy ani slubu ani wspólnego meldunku czy nie bedzie problemu jesli chodzi o staranie sie o rodzinne? I pozwolenie na polski samochód? Dodam ze ja za miesiąc rodze i bede w polsce a chłopak w Dani

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych