Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opóźniony lot

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672458 postów

Napisano 17 kwiecień 2009 - 14:46

Komentarz do artykułu: Opóźniony lot

#2 Guest_maki

Guest_maki
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2009 - 14:46

co można zrobić jeśli transport do hotelu był autokarem i spóźnił się on 6 godzi. wyjazd miał być w nocy o 22.00 i cała noc trzeba było czekać na dworcu? jakiego odszkodowania można się domagać.

#3 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 18:29

Składałam sam wniosek do linii, odmówili powołując się na nadzwyczajne okoliczności, znajomy polecił mi aircompensa.com wypełniłam formularz, a oni wnieśli pozew do sądu i wygrali, otrzymałam odszkodowanie, choć już straciłam nadzieję

#4 BlazejWroc

BlazejWroc

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 listopad 2019 - 20:33

Bardzo ciekawy artykuł, poruszający jeden z wielu problemów z jakimi muszą się zmierzyć ludzie wybierający się na urlop jak i podróżnicy. Jeszcze jak mówimy o tych pierwszych to mają co do zaryzykowania bo nie tak łatwo dostać urlop na żadanie, szczególnie w naszych rodzimych firmach. Wszyscy są bardziej nastawieni na produktywność swoich ludzi jednak to temat na inna dyskusję. Trzeba orientować sie trochę bardziej w prawie i tym jak może ono działać na naszą korzyść. To już bez względu czy wykupiliśmy jakieś tam dodatkowe "ubezpieczenia" czy nie. Trochę mnie dziwi dlaczego tak mało osób występuje o odszkodowanie za opóźniony lot gdy w rzeczywistości taka sprawa jest do wygrania z miejsca. Zresztą, zaintersowanych odsyłam do tego artykułu - https://delayfix.com/opozniony-lot

#5 iwonka98

iwonka98

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 marzec 2021 - 16:08

BlazejWroc ma rację - mało kto występuje o odszkodowanie za opóźniony lot. Wiekszość osób boi się starcia z prawnikami gigantów lotniczych.

Jest jednak opcja. Pojawiły się firmy, które specjalizują się w walce z liniami lotniczymi. Ja mogę polecić AirCash4U. Ich strona to: https://aircash4u.pl

Niska prowizja, płacisz dopiero po wygranej. Bardzo dobry kontakt, na maile odpisują praktycznie od razu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych