Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak złożyć pozew o rozwód

121 odpowiedzi w tym temacie

#121 Guest_siwa

Guest_siwa
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 19:42

No właśnie z tej kancelarii od Klisz i Wspólnicy mecenas Dziedzic reprezentował mnie w sprawie o rozwód. Myślałam początkowo, żebym sobie sama napisała pozew, ale jak zaczęłam pisać, to kiepsko mi to szło.Te wzory z netu nie są jakoś dobrze opisane i poszłam w końcu do prawnika.Z perspektywy czasu wiem , że to był dobry pomysł, bo o nic nie musiałam się martwić.Prawnik powiedział mi jak rozprawa będzie wyglądała, jakie będą koszty i szanse na uzyskanie rozwodu z orzeczeniem o winie. Także wszystko wiedziałam i nerwy były znacznie mniejsze.

#122 Lena84

Lena84

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 21:39

W internecie znajdziesz dużo różnych wzorów pozwu o rozwód. Z reguły zawierają niezbędne informacje, które możesz wykorzystać sporządzając swój własny pozew rozwodowy. W każdym razie jeżeli chcesz mieć wniosek sporządzony profesjonalnie zwróć się z tym do adwokata. W Rzeszowie jest kancelaria adwokacka, która profesjonalnie zajmuje się sprawami rozwodowymi. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej https://e-adwokat.rz...rozwod-adwokat/ .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy