Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak złożyć pozew o rozwód

121 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_obelix

Guest_obelix
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 18:17

a co powiedza panie na to za to ja facet jestem traktowany jak szmata?dziwne prawda?musze uwazac gdzie staje ,jak staje co mówie i jak mówie,nioe moge nawet wypic piwa z kolega pod domem na ławce,ostatnio miara sie przebrała ja i moja cala rodzina jestesmy ciagle obrazani i wyzywani choc i ja nie jestem bez winy ale nie moge sie tylko na to wszystko zgadzac.Jestem facetem i mam jaja choc nie wiem czy to nie sa juz wydmuszki)

#42 Guest_suomah

Guest_suomah
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 23:09

obelix- czytalem Twoja wypowiedz i zaczalem sie zastanawiac kiedy to napisalem:). Mam tak samo...

#43 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 20:01

Ja rowniez przezywam to co wy obelix,suomah.Roznica jest tak iz jestem kobieta.moj maz jest despotyczny,mamy razem dziecko,przez szesc lat chodze jak w zegarku,staje na bacznosc kiedy wraca z pracy.te ciage wypominania mi ze nie mam nic i do niczego nie doszlam,tak bardzo mnie rania... wiele razy probowalam porozmiawiac o tym co mnie boli,co bym chciala zmienic,niestety on nawet mnie nie slucha...

#44 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 22:16

A ja przeczytałam komentarz osoby z 29 maja i czułam się tak jakbym sama ten komentarz napisała ... Mam dokładnie tak samo jak Ty i moja miarka się przebrała - CHCE ROZWODU!!!

#45 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 23:28

dobrze ciebie rozumie tez w moim zwiazku maz zneca sie psychicznie, jest ciezko bo mamy dwojke dzieci. dzis zdecydowalam o rozstaniu definitywnym mam tylko nadzieje ze dam rade ze wszystkim

#46 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 10:30

mój mąż jest alkoholikiem .nareszcie dojrzałam.teraz muszę myśleć o sobie i dziecku jutro składam pozew o rozwód.

#47 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 08:09

moja zona klamie mnie w oczy a potem wywoluje u mnie poczucie winy trwa to od kilku lat czy to jest znęcanie sie

#48 Guest_doro

Guest_doro
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 11:48

mój mąż robi podobnie, kłamie w oczy, wypiera się wszystkiego, nawet jeśli mam na kłamstwo dowód to brnie jeszcze zwalając na kogoś innego. Juz nie potrafie sobie z tym radzić. Jesteśmy 10lat po ślubie i niestety mamusia ma zły wpływ na synka. To chyba rodzinne

#49 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 22:57

my jesteśmy 20 lat po slubie szukam jakiejś poradni malzenskiej m w tej chwili mimo wszystko bardzo kocham swoja zone ale sam sobie nie daje rady najlepiej przes internet gdyż przebywamy w angli

#50 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2013 - 12:12

Z MĘRZEM jestem 16 lat kłamie chowa pieniadze pije potrafimy się nie odzywac tygodniami dzieći się wszystkiemu przyglądaja .Kiedyś mnie suchał co do niego mówiłam teraz juz nie .JAK By tego było mało z pracy go za alkchol wyrzućili . Mówił ze się poprawI ale ciągle to samo .J że to moja wina juz nie mam sił.

#51 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 19:45

mój mąż to desperata z urojeniami. Ciągle posądza mnie o zdrady, nie mogę nigdzie wyjść nawet do sklepu bo oskarża mnie o to że idę szukać kochanków. Pije a później mnie bije ostatnio jest jeszcze gorzej bo robi to na oczach dzieci a kiedy stają w mojej obronie mówi cyt "szmaty takie same jak matka".
rani mnie nie tylko fizycznie ale i psychicznie mówi że nic nie robię a to nie prawda tyram w polu jak wół, mam dwoje małych dzieci, zawsze musi być ugotowane i posprzątane. Wstyd się przyznać ale próbowałam popełnić samobójstwo, dziś wiem że nie tędy droga, mam dla kogo żyć. Piszę pozew rozwodowy i myślę że wystarczy mi sił by zacząć żyć na nowo.

#52 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 20:32

a mi po powrocie z norwegi gdzie pracowałem 5 miesiecy z przerwami po wymuszeniu rozmowy co jest grane powiedziałą zakochałam się i bez niego nie jestem w stanie żyć,staż 13 lat i dwoje dzieci 6 i 7 lat.

#53 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 10:49

a ja mam paszport polsatu

#54 Guest_krynia

Guest_krynia
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 19:21

ciezkie zycie jest gdy maz nas podejrzewa o zdrade mysle ze dasz rade dla swoich dzieci warto

#55 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 22:38

pomyślcie sobie za ja nie zdradziłem tylko pisałem sms z dziewczyną i teraz się będę rozwodził wiem przesadziłem ale To wina kobiety ze facet szuka innej pamiętaicie kobiety ze facet to nie maszyna my też potrzebujemy miłych słów u mnie nie było nic zenada SZKODA MI DZIECI A MOJA ZONA TO JAK KAMIEŃ ALE MORZĘ BĘDZIE TERAZ LEPIEJ OBY POZDRO...

#56 Guest_Dominika

Guest_Dominika
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 22:21

A ja jestem w takiej sytuacji że przed ślubem było wszystko dobrze a teraz wszystko się odwróciło zostaje cały czas sama z dzieckiem on ciągle gdzieś sobie chodzi a to na ryby a to do kolegi a to wypić musi podchodzi pod dziecko tylko jak śpi i jak się obudzi to ucieka.. Ja już nie jestem pewna co do tego związku... Nie pomaga mi nic

#57 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 21:51

ja jestem w takiej sytuacji ze nie moge z nikim pogadac bron boze wyjsc jestem zaraz oskarzany o zdrade i nie wiadomo jeszcze o co nie mam juz do tego sil

#58 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 23:32

dominika,mam podobną sytuację.może pogadamy?

#59 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 23:33

dominika mam bardzo podobna sytuacje.nie mam z kim pogadać o tym nawet:(

#60 Guest_Adam44

Guest_Adam44
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 10:52

W takich sytuacjach może pomóc terapia małżeńska, przynajmniej warto spróbować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych