Skocz do zawartości

Zdjęcie

Długi spadkowe

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671967 postów

Napisano 17 marzec 2009 - 20:36

Komentarz do artykułu: Długi spadkowe

#2 Guest_PAWEL

Guest_PAWEL
  • Goście

Napisano 17 marzec 2009 - 20:36

KILKA LAT TEMU ZMARŁ MUJ BRAT . POSIADAŁ ON KONTO BANKOWE ,NA KTURE PRZEKAZYWANO WYNAGRODZENIA ZA PRACĘ . JA BYŁERM WSPUŁWŁASCICIELEM KONTA. PO JEGO ŚMIERCI DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE MIAŁ DEBET KĄTOWY . CZY JA JESTEM OBCIĄZONY TYM DEBETEM PO JEGO ŚMIERCI . SKORO JA GO NIEZACIĄGŁEM

#3 Guest_qwerty

Guest_qwerty
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 22:34

Witam. Po smierci ojca zostaly dlugi.
Czy dlugi administracyjne (kary, mandaty) przepadaja?
Czy rachunek za pobyt w szpitalu musi byc uregulowany, czy przepada wraz ze smiercia ojca?

Gdzie mozna zalatwic sprawe odnosnie zrzeczenia sie spadku (ojciec nic nie mial, zostawil jedynie mase dlugow)? Jak wyglada procedura? Jakie dkumenty nalezy zlozyc, dostarczyc i gdzie? Czy trzeba zakadac sprawe w sadzie? Czy jezeli ja i brat (najblizsza rodzina zmarlego) zrzekniemy sie spadku (dlugow) to przymus ich uragulowania przechodzi na dalsza rodzine (brat i siostra zmarlego)?

Dziekuje za odpowiedzi.
qwerty

#4 Guest_gosć

Guest_gosć
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 16:32

Moja mama zmarła w 2009 r a w roku 2007 wzięła z banku dwa kredyty i jeszcze karte debetową czy ja musze spłacać te długi i co mam zrobić.Bardzo proszę o pomoc

#5 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 16:28

Witam.Zmarł mój były mąż 4 miesiące temu.Mieszkanie było wspólne. Były mąż miał długi. A teraz okazało się,że odziedziczył spadek po ojcu(działka),który przechodzi na moje dzieci.Błagam o pomoc. Od czego mam się zabrać? Chodzi o to,żeby nie przejąć jego długów. Proszę o pomoc.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 22:30

Witam, na pewno masz problem z ortografią, może zacznij od tego

#7 Guest_pani d

Guest_pani d
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 19:18

jestm.na retse socalnym ktulej mama zmarła 1rok temu nie zasdawił dokumtu bohuwgu ani tatemetu

#8 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 14:03

Witam moja corka dostala zapisane mieskanie notarialnie testament od dziadkow babcia zmarla a dziadek ma dlugi bankowe jest bardzo chory.Obawiam sie ze wszystko spadnie na moja corke ze bedzie musiala splacic dlugi Nie mam pojecia co robic.Prosze mi poradzic.

#9 Guest_Lipskis

Guest_Lipskis
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 20:32

Ja z polecenia skorzystałem z www.jakispadek.pl i powiem wam, że ta wiedza jest cenna dużo czasu i uniknąłem nerwów

#10 Guest_Jerzy

Guest_Jerzy
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 11:15

Lipskis dzięki, własnie do nich dzwoniłem i wszystko omówiłem, prawnik zbył mnie, a jakispadek.pl pomaga od razu. Polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych