Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dla kogo dodatek zmianowy

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671593 postów

Napisano 14 marzec 2009 - 15:32

Komentarz do artykułu: Dla kogo dodatek zmianowy?

#2 Guest_nygus

Guest_nygus
  • Goście

Napisano 14 marzec 2009 - 15:32

Chciałbym sie dowiedziec jaki moge dostac dodatek za prace na trzeciej zmianie w chłodni w firnie produkujacej oldy i garmażerke

#3 Guest_basia3k

Guest_basia3k
  • Goście

Napisano 20 marzec 2009 - 09:34

Czy dodatek zmianowy za porę nocną musi być liczony od minimalnego wynagrodzenia, czy może być od stawki zasadniczej, która w mim zakładzie jest niższa niż minimalne wynagrodzenie. Czy mogę się ubiegać o wyrównanie takiego dodatku, jeśli był liczony od stawki 1100zł.?

#4 Guest_mya

Guest_mya
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 16:11

NIE WIDZE INFORMACJI CZY TEN DODATEK NALEZY DO TYCH OBOWIAZKOWYCH CZY TEZ NIE???

#5 Guest_zmianowy

Guest_zmianowy
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 07:00

pracuje na zmiany ale firma nie płaci zmianowego bo ????? tłumaczeń ma wiele bo zgk to budrzetówka i brak kasy na takie zeczy a my za 1100 zł musimy wyzyc

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 09:35

pracuje na zmiany ale firma nie płaci zmianowego bo ????? tłumaczeń ma wiele bo zgk to budrzetówka i brak kasy na takie zeczy a my za 1100 zł musimy wyzyc

Dodatek "nocny"może być wliczony do minimalnej płacy

#7 Guest_Polak

Guest_Polak
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 20:54

Pracuję na dwie zmiany oficjalnie ale prscowałem na nocki których nigdy nie było oficjalnie ,pracuję ponad 22 lata większość na mrozie mam ponad 50 lat i zarabiam mniej od młodych pracoeników bo nie jestem pracownikiem przyszłościowym młodz traktowani są jak święte owce dla starszych pracowników jest tekst dawaj dawaj bo zaśniecie ( jestem cukrzykiem ) bez prawa do drugiej przerwy

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 23:17

Pracuję na dwie zmiany oficjalnie ale prscowałem na nocki których nigdy nie było oficjalnie ,pracuję ponad 22 lata większość na mrozie mam ponad 50 lat i zarabiam mniej od młodych pracoeników bo nie jestem pracownikiem przyszłościowym młodz traktowani są jak święte owce dla starszych pracowników jest tekst dawaj dawaj bo zaśniecie ( jestem cukrzykiem ) bez prawa do drugiej przerwy

A co nas to kuźwa interesuje?
I jak brzmi twoje pytanie?
To nie kozetka u psychoanalizy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych