Skocz do zawartości

Prawnik Wrocław

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 11:56

Poszukuję prawnika z Wrocławia mającego doświadczenie w prowadzeniu spraw spadkowych.

#2 Guest_Elka

Guest_Elka
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 11:16

Polecam, kontakt przez www.adiuto.pl - mecenas Ewa pomogła mi przebrnąć przez sprawę spadkową a sprawa była skomplikowana (wielu spadkobierców) i do tego spadek obejmował dom z nieregulowanym stanem prawnym - polecam

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 22:48

Bardzo dziękuję.:-)

#4 Guest_Deges

Guest_Deges
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 10:37

Jeżeli chodzi o dobrego prawnika na dolnym Śląsku, to ja osobiscie mogę polecić ci pana Jakuba Orłowskiego. Jego kancelaria adwokacka to miejsce do którego warto skierować swoje pierwsze kroki.

#5 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2014 - 14:46

Myśle, ze warto wybrać osobę konkretną osobę mającą doświadczenie i wiedzę. http://www.artur-zbroniec.pl/o-nas. Mi ten Pan pomagał przy jednej cywilnej sprawie i bardzo chwalę sobie tą współpracę. Cel osiągnięty w każdym razie, a bez odpowiedniego prawnika bym nie dał sobie rady.

#6 Guest_Petru

Guest_Petru
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 21:46

Faktycznie kontaktowałem sie już Panem Arturem i musze przyznać, że wzbudza zaufoanie nawet przez telefon. Zna się na prawie, czuć to od razu. Fakt jest zdecydowany i cięzko go kontrargumentować, ale chyba o to chodzi w byciu porzadnym prawnikiem ;)

#7 Guest_Linka

Guest_Linka
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 00:24

Wiele razy korzystałam z usług pana mecenasa Jakuba Orłowskiego. To bardzo dobry prawnik. Zawsze miałam z nim bardo dobry kontakt. Jego kancelaria specjalizuje sie w trzech obszarach prawnych: prawo cywilne, prawo handlowe oraz prawo karne. Z resztą jak chcesz to sam sobie zobacz jego stronkę : adwokatorlowskipl

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2014 - 11:39

Ja polecam Pana mecenasa Iwo Klisz. Można się przekonać, że zna się na prawie spadkowym bo prowadzi specjalną stronę gdzie za darmowo tłumaczy co i jak załatwić ze spadkiem w sądzie i u notariusza. Polecam www.zachowek.biz.pl Sprawdźcie sami

#9 Guest_twojeporady.pl

Guest_twojeporady.pl
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2014 - 20:06

a ja polecam portal twojeporady.pl

zespół adwokatów pomoże tanio

#10 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 14:53

Ja polecam Kancelarię pani mec. Lucyny Filas z Wrocławia. Prowadziła sprawę mojego szwagra i naprawdę jest z niej zadowolony. Podaję namiary jeśli będziesz chciał skorzystać www.kancelaria-filas.pl

#11 Guest_www.twojeporady.pl

Guest_www.twojeporady.pl
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 16:35

portal www.twojeporady.pl jest portalem typu online bez wychodzenia z domu, porady są od 29 zł w zależności od przedmiotu sprawy

#12 Guest_antus34

Guest_antus34
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 21:14

Faktycznie kontaktowałem sie już Panem Arturem i musze przyznać, że wzbudza zaufoanie nawet przez telefon. Zna się na prawie, czuć to od razu. Fakt jest zdecydowany i cięzko go kontrargumentować, ale chyba o to chodzi w byciu porzadnym prawnikiem wink.png

I kolejna wygrana sprawa. Ten adwokat wart jest wielu pozytywnych oceń, więc nie dziwi mnie, że tylu ludzi jest zadowolonych ze współpracy z nim. 

#13 Anulcia

Anulcia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 sierpień 2014 - 11:34

Ja polecam Panią adwokat Katarzynę Kamienowską. Moja siostra jest z niej bardzo zadowolona. adwokat-wroclaw.net.pl Świadczy też porady on-line.

#14 Guest_ylacavre

Guest_ylacavre
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 21:16

Podbijam - Pan artur zbroniec smile.png Jesli dobrze liczę jestm już czwartą osoba, która go poleca w tym temacie smile.png

#15 Guest_berret

Guest_berret
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 16:04

Warto się skontaktować w takiej sprawie z Katarzyną Pawłowską. Ona prowadziła rozwód i podział majątku u mnie w rodzinie, a konkretnie mojej siostrze. Wszystko przebiegło bardzo szybko i bez większego bólu. Na stronie kancelaria-pawlowska.pl jest kontakt. Można się umówić mailowo na spotkanie lub telefonicznie.

#16 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 258 postów

Napisano 22 styczeń 2015 - 13:49

http://www.blog-adwo...welborowski.pl/ - blog pana Pawła Borowskiego. Specjalizuje się w prawie cywilnym. Doświadczony prawnik, który nie boi się nawet najtrudniejszych spraw.

Na blogu znajduje się kilka ciekawych wpisów dotyczących zachowania w niektórych prawnych sytuacjach. Warto jest poczytać.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#17 Guest_oreatr67

Guest_oreatr67
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 00:52

Podbijam - Pan artur zbroniec smile.png Jesli dobrze liczę jestm już czwartą osoba, która go poleca w tym temacie smile.png

No to macie kolejną osobe smile.png tylko Artur Zbroniec smile.png

nie ma co sie rozpisywac. wszystko zostalo juz powiedziane smile.png

#18 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 11:20

Musisz koniecznie skontaktować się z p. Martą Olejnik_Hejne. Jest profesjonalna i pomoże każdemu. I co tez wazne, nie zapłacisz dużo smile.png

#19 Guest_majka

Guest_majka
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 10:11

Musisz koniecznie skontaktować się z p. Martą Olejnik_Hejne. Jest profesjonalna i pomoże każdemu. I co tez wazne, nie zapłacisz dużo smile.png

Zgadzam się w 100 %. Współpracowałam z kilkoma prawnikami, ale teraz już zaufałam pani Marcie i nie zamierzam tego zmieniac.

#20 Guest_Józef

Guest_Józef
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 12:42

Witam wszystkich forumowiczów. Polecam serdecznie Panią adwokat Marte Olejnik - Hejne, kompetencja ponad normę, mocno zaangażowana w sprawę klienta i duża wiedza merytoryczna, wiem z doświadczenie bo Pani Marta już 2 nasze sprawy wygrała. Polecam Józef Masztelak 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych