Skocz do zawartości

Dobry adwokat do spadku

178 odpowiedzi w tym temacie

#161 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 16:12

Witam. ja z własnego doświadczenia mogę polecić świetną kancelarię piotrbanczyk.pl

#162 Guest_Lopopopo

Guest_Lopopopo
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 14:01

Pani Magdalena Chróścielewska jest naprawdę świetna, ale trzeba przyznać, że cała jej kancelaria trzyma wysoki poziom. To zdolni, młodzi fachowcy. Ja umówiłam się do innego prawnika pracującego w kancelarii i przyznam, że z początku byłam pełna obaw, ale szybko okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie, który bardzo solidnie podszedł do swoich obowiązków. Naprawdę nie mogłam mieć zastrzeżeń :)

#163 Guest_Ompadyczny

Guest_Ompadyczny
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 13:28

Z tego co słyszałem w prawie spadkowym specjalizuje się kancelaria Pani Magdaleny CHróścielewskiej. Widzę właśnie, że mają bardzo dużo pozytywnych komentarzy. Osobiście nigdy nie miałem okazji być klientem, ale tata mojego dobrego przyjaciela miał u nich sprawę i też mówił, że jest bardzo zadowolony. Spróbuj się tam umówić - najlepiej z wyprzedzeniem :)

#164 Guest_waterproof

Guest_waterproof
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 18:54

Heh kiedyś też stałem przed wyborem prawnika i na podstawie komentarzy na pewnym forum zdecydowałem się na Panią Magdę Chróścielewską. Nie muszę pewnie mówić, że to była najlepsza decyzja na świecie! Pani Magda to prawniczka z powołania i prawdziwa specjalistka w tym co robi. Nigdy nie spodziewałem się by prawnik mógł mi okazać tyle wsparcia i zrozumienia co ona. Takie osoby jak Pani Chróścielewska przywracają mi wiarę w adwokatów! 

#165 Guest_mariya71

Guest_mariya71
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 16:52

A u ans jest dobra Adwokat Beata Zawadzka – Kowalczyk z Toczewa. Polecam z całego serca, kobieta wie co robi i widać, że z całego serce chce pomóc. Co najważniejsze – moja sprawa zakończyła się sukcesem, była dla mnie bardzo ważna więc cieszę się podwójnie. :)

#166 Guest_Bestia

Guest_Bestia
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 13:36

Tylko nie zrób takiego błędu jak ja i nie zostawiaj tej sprawy byle komu. Myślę, że w kwestii wyboru prawnika bardzo ważne jest by kierować się jego renomą i opiniami jakie krążą na temat jego kancelarii. Wiem, że to często mylne źródło informacji, ale tak właściwie jedyne jakie jest dostępne. Wymieniana tutaj Pani Magdalena Chróścielewska rzeczywiście jest jedną z lepszych prawniczek w Łodzi i ona z pewnością będzie dobrym wyborem. Sam kiedyś byłem klientem i nie miałem żadnych zastrzeżeń. A kto jeszcze...? Sam nie wiem, poszukaj tak jak mówie różnych opinii i na pewno znajdziesz paru dobrych adwokatów do wyboru

#167 PaveloS

PaveloS

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 18:43

Niedawno korzystaliśmy z kancelarii pani Beaty Bieniek http://www.beata-bieniek.pl/i jesteśmy zadowoleni, ze na akurat tę adwokat trafiliśmy bo to bardzo fachowa i skuteczna osoba. Dzięki niej sprawa skończyła się pomyślnie dla nas a nie była wcale prosta. Kancelaria mieści się w Zabrzu przy ulicy  3 Maja.

#168 Guest_Bartosz karny

Guest_Bartosz karny
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2018 - 11:26

No spoko ale wg mnie trzeba sie samemu przekonac a nie slepo wierzyc w to co pisza...ja odbylem 5 spotkan zanim podjalem decyzje. Dwa spotkania - niestety z paniami - to byla masakra. 3 ok - zdecydowalem sie kierujac cena i tym jak ze mna rozmawiali - czy normalnie i konkretnie a nie jakies tam farmazony. Wybralem prawnika michala krawczyka bo byl ok. Po prostu.

#169 Guest_Flecista

Guest_Flecista
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 18:41

Pierwsze nazwisko jakie przyszło mi na myśl to Pani mecenas Chróścielewska - prawdziwa prawniczka z powołania i zarazem osoba o naprawdę wielkim doświadczeniu w zawodzie. Myślę, że będzie bardzo dobrym wyborem, zwlaszcza, że jej kancelaria oferuje chyba najlepszy stosnek jakości do ceny w całej Łodzi. Nigdzie indziej za takie pieniądze nie dostanie się tak wartościowej pomocy prawnej! Polecam poczytać o niej w internecie - kancelaria ma prawie same pozytywne opinie, a to moim zdaniem mówi samo za siebie. 

#170 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 14:48

Najlepsza mecenas od spadków w Łodzi to Magdalena Chróścielewska. Szczerze mogę ją polecić za profesjonalne podejście do mojej sprawy spadkowej. Nie było łatwo - najpierw stwierdzenie nabycia, potem podział, a rodzina całkiem spora... Obawiałem się, że zajmie nam to mnóstwo czasu ale jak widać z dobrym prawnikiem dużo łatwiej przejść przez takie sprawy.

#171 Guest_Bulbazaur

Guest_Bulbazaur
  • Goście

Napisano 13 maj 2018 - 17:02

Proponuje poważnie pomyśleć o Pani Magdalenie Chróścielewskiej - to pracowita, konkretna prawniczka, a dodatkowo posiada olbrzymie doświadczenie właśnie z zakresu prawa spadkowego. Ja miałam okazje być jej klientką, choć akurat w związku z rozwodem, i było naprawdę dobrze. Pani Magda potrafi bardzo dyskretnie i subtelnie działać, a jednocześnie konsekwentnie, szybko posuwać sprawę do przodu, co moim zdaniem jest bardzo cenną umiejętnością 

#172 Guest_MYPOCK

Guest_MYPOCK
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 09:19

Zgadzam się. Właściwie dowolny prawnik z kancelarii Pani mecenas Chróścielewskiej będzie dobrym wyborem, bo oni naprawdę trzymają poziom. Moim zdaniem umówienie się tam będzie z pewnością najlogiczniejszą i najbezpieczniejszą opcją, zwłaszcza dla kogoś kto (tak jak ja) nie zna się zupełnie na prawie, a nie chce się wpakować w jakieś szambo. U Chróścielewskiej po prostu nie ma co pójść nie tak.

#173 Guest_lidka83

Guest_lidka83
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 12:08

Adwokat Beata Zawadzka – Kowalczyk jest naprawdę rewelacyjna, może to do niej warto się udać również w tym wypadku? U nas bardzo przysłużyła się sprawie, pomogła rozwiązać nasze problemy, jestem jej bardzo wdzięczna.

#174 Guest_Fajtłapa

Guest_Fajtłapa
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 12:01

Panią Zawadzką chętnie sprawdzę, bo sporo dobrego o niej słyszałem. A z własnych doświadczeń prawniczych mogę polecić szczerze kancelarie mecenas Chróścielewskiej - nie wiem czy to najskuteczniejsza kancelaria w Łodzi, bo przecież nie dysponuje żadnymi statystykami, ale na pewno można powiedzieć, że jest to kancelaria najbardziej przyjazna klientowi. Nigdzie indziej nie ma kancelarii z tak uprzejmymi i miłymi prawnikami, która jednocześnie świadczylaby usługi na tak wysokim poziomie! Pozdrawiam

#175 Guest_Fajtłapa

Guest_Fajtłapa
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 12:01

Panią Zawadzką chętnie sprawdzę, bo sporo dobrego o niej słyszałem. A z własnych doświadczeń prawniczych mogę polecić szczerze kancelarie mecenas Chróścielewskiej - nie wiem czy to najskuteczniejsza kancelaria w Łodzi, bo przecież nie dysponuje żadnymi statystykami, ale na pewno można powiedzieć, że jest to kancelaria najbardziej przyjazna klientowi. Nigdzie indziej nie ma kancelarii z tak uprzejmymi i miłymi prawnikami, która jednocześnie świadczylaby usługi na tak wysokim poziomie! Pozdrawiam

#176 Guest_Infor

Guest_Infor
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 16:12

Spróbuj u kogoś z kancelarii mec. Chróścielewskiej - oni dobrze znają się na prawie spadkowym. Sam sądziłem się z ich pomocą i właściwie tylko dzięki niezwykłego zaangażowania i doświadczenia prawnika prowadzącego moją sprawę udało mi się wygrać. Kancelaria moim zdaniem po prostu warta odwiedzenia. Polecam

#177 Guest_Julian

Guest_Julian
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 21:34

W samym centrum Łodzi jest kancelaria Pani Chróścielewskiej i oni zajmują się takimi sprawami. Z paru kancelarii w których byłem ta jest tą zdecydowanie najgodniejszą polecenia... i niestety jedyną, która rzeczywiście trzymała wysoki poziom. U Chróścielewskich czułem po prostu, że jestem w dobrych rękach i że nie muszę się niczym martwić. Jak się okazało słusznie, bo sprawę dla mnie wygrali.

#178 Guest_More2

Guest_More2
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 23:58

Dużo dobrego mówi się o kancelarii pani Magdaleny Chróścielewskiej -  bo nie ma w Łodzi lepszych specjalistów od prawa spadowego. Już na poradzie byliśmy zadowoleni że do nich trafiliśmy. Mają indywidualne podejście do kazdej sprawy, co ich wyróżnia. Polecam, warto się do nich wybrać.

#179 Guest_filemon991

Guest_filemon991
  • Goście

Napisano dziś, 12:43

Sprawy spadkowe potrafią ciągnąć się latami - lepiej wybrać kogoś sprawdzonego, a nie starać się oszczędzić na mało znanych adwokatach. Z własnego doświadczenia wiem, że czasami nazwisko znanego adwokata może dużo zrobić Ja korzystałam z usług kancelarii pani Magdaleny Chróścielewskiej, sprawa poszła w tempie ekspresowym i nie miałam żadnych dalszych trudności. Bardzo odpowiedzialni i zaangażowani prawnicy tam pracują.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy