Skocz do zawartości

Dobry adwokat do spadku

146 odpowiedzi w tym temacie

#141 Guest_patimasala

Guest_patimasala
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 11:55

To była jedno z pierwszych miejsc do których skierował mnie Internet,niestety jeśli dla Ciebie pieniądze których oni sobie życzą są rozsądne,to tylko pozazdrościć. Naprawdę zaczynam wątpić czy kogoś znajdę, może jestem jakaś nienormalna, ale ceny w kancelariach są wzięte z kosmosu.Pomóżcie!

No takie usługi nie są tanie bo sama się przekonałam. Też szukałam kancelarii co będzie skuteczna, będze miała dobre opinię i dobrą cenę no i wybór padł na Legaleo. Sprawa już jest zakończona. Pomyślnie dla  mnie, więc w 100% polecam.

#142 kumpel3

kumpel3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2017 - 10:51

Polecam zapoznać się z artykułem na tej stronie http://dziedziczenie.../dziedziczenie/ , pomoże trochę zorientować się w temacie, na pewno znajdziesz coś ciekawego i przydatnego dla twojej sprawy.  

#143 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 247 postów

Napisano 31 październik 2017 - 12:49

Tutaj http://kancelariaea....y-spadkowe.htmlteż takich konkretnych informacji na temat spraw spadkowych można znaleźć. Z doświadczenia wiem, że bez prawnika jest cieżko, no chyba, że we własnym gronie wszystko ustalicie, ale wiadomo, że czasem po prostu się tak nie da.

#144 Guest_Franca

Guest_Franca
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 13:57

Sprawę spadkową w mojej rodzinie prowadziła prawniczka z zespołu pani Magdaleny Chróścielewskiej. Mogę szczerze polecić tę kancelarię. Nie było żadnego problemu z terminami. Wszystko zostało nam jasno wytłumaczone, dzięki czemu załatwiliśmy sprawy bardzo szybko. Za to też jestem bardzo wdzięczna. 

#145 DariuszP

DariuszP

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 22:16

Dobra kancelaria z Jastrzębia Zdroju to kancelaria adwokacja pani Magdaleny Rduch https://adwokatmagda...rduch.pl/ofertaBardzo nam pomogła przy sprawie spadkowej. Dzięki jej wiedzy i umiejętnościom sprawa skończyła się pozytywnie dla nas a łatwa nie była. Wyjątkowo skuteczna pani adwokat.

#146 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 12 listopad 2017 - 17:24

Z prawnikami to już nie jest to co kiedyś.. Pamiętam, że dawniej, gdziekolwiek się nie udałeś mogłeś liczyć na zupełne zaangażowanie w Twoją sprawę i po prostu na taką ludzką chęć pomocy ze strony adwokata. A teraz to gdzie tam. 

Kancelaria Pani Chróścielewskiej to chyba jeden z ostatnich wyjątków - miejsce w którym to klient jest najważniejszy, a prawnicy są gotowi pomóc wszelkimi środkami - nawet jeśli oznacza to zostanie parę godzin dłużej w pracy, gdy zajdzie taka konieczność, czy zrobienie czegoś dodatkowego w domu. Gorąco polecam właśnie Panią Chróścielewską w Łodzi :)

#147 Guest_jolanta trent

Guest_jolanta trent
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:57

To juz sie chyba stalo zasada, ze wszyscy polecaja male kancelarie bo w tych molochach traktuja ludzi bardzo przedmiotowo. Ja zaczelam w duzej w Warszawie, ale adwokat, ktory mial sie zajac moja sprawa poswiecil mi 5 min i tyle go widzialam. Do sadu 2 razy przyszly rozne osoba i zadna nie miala za duzego pojecia co sie dzieje...

Wkurzajace bo tanio nie bylo.

Przenioslam sie do mniejszej gdzie adwokat od a do z mnie poprowadzil i to jest spoko. Ja tego potrzebowalam - moze to naiwne, ale mialam poczucie, ze faktycznie mi pomaga i prowadzi. A moja rodzina to bezinteresownych nie nalezy wiec w sumie to mnie wrecz przed nimi bronil. Ja polecam Michala Krawczyka z Warszawy - dla mnie rewelacja. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych