Skocz do zawartości

Dobry adwokat do spadku

169 odpowiedzi w tym temacie

#141 Guest_patimasala

Guest_patimasala
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 11:55

To była jedno z pierwszych miejsc do których skierował mnie Internet,niestety jeśli dla Ciebie pieniądze których oni sobie życzą są rozsądne,to tylko pozazdrościć. Naprawdę zaczynam wątpić czy kogoś znajdę, może jestem jakaś nienormalna, ale ceny w kancelariach są wzięte z kosmosu.Pomóżcie!

No takie usługi nie są tanie bo sama się przekonałam. Też szukałam kancelarii co będzie skuteczna, będze miała dobre opinię i dobrą cenę no i wybór padł na Legaleo. Sprawa już jest zakończona. Pomyślnie dla  mnie, więc w 100% polecam.

#142 kumpel3

kumpel3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2017 - 10:51

Polecam zapoznać się z artykułem na tej stronie http://dziedziczenie.../dziedziczenie/ , pomoże trochę zorientować się w temacie, na pewno znajdziesz coś ciekawego i przydatnego dla twojej sprawy.  

#143 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 31 październik 2017 - 12:49

Tutaj http://kancelariaea....y-spadkowe.htmlteż takich konkretnych informacji na temat spraw spadkowych można znaleźć. Z doświadczenia wiem, że bez prawnika jest cieżko, no chyba, że we własnym gronie wszystko ustalicie, ale wiadomo, że czasem po prostu się tak nie da.

#144 Guest_Franca

Guest_Franca
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 13:57

Sprawę spadkową w mojej rodzinie prowadziła prawniczka z zespołu pani Magdaleny Chróścielewskiej. Mogę szczerze polecić tę kancelarię. Nie było żadnego problemu z terminami. Wszystko zostało nam jasno wytłumaczone, dzięki czemu załatwiliśmy sprawy bardzo szybko. Za to też jestem bardzo wdzięczna. 

#145 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 22:16

Dobra kancelaria z Jastrzębia Zdroju to kancelaria adwokacja pani Magdaleny Rduch https://adwokatmagda...rduch.pl/ofertaBardzo nam pomogła przy sprawie spadkowej. Dzięki jej wiedzy i umiejętnościom sprawa skończyła się pozytywnie dla nas a łatwa nie była. Wyjątkowo skuteczna pani adwokat.

#146 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 12 listopad 2017 - 17:24

Z prawnikami to już nie jest to co kiedyś.. Pamiętam, że dawniej, gdziekolwiek się nie udałeś mogłeś liczyć na zupełne zaangażowanie w Twoją sprawę i po prostu na taką ludzką chęć pomocy ze strony adwokata. A teraz to gdzie tam. 

Kancelaria Pani Chróścielewskiej to chyba jeden z ostatnich wyjątków - miejsce w którym to klient jest najważniejszy, a prawnicy są gotowi pomóc wszelkimi środkami - nawet jeśli oznacza to zostanie parę godzin dłużej w pracy, gdy zajdzie taka konieczność, czy zrobienie czegoś dodatkowego w domu. Gorąco polecam właśnie Panią Chróścielewską w Łodzi :)

#147 Guest_jolanta trent

Guest_jolanta trent
  • Goście

Napisano 18 listopad 2017 - 08:57

To juz sie chyba stalo zasada, ze wszyscy polecaja male kancelarie bo w tych molochach traktuja ludzi bardzo przedmiotowo. Ja zaczelam w duzej w Warszawie, ale adwokat, ktory mial sie zajac moja sprawa poswiecil mi 5 min i tyle go widzialam. Do sadu 2 razy przyszly rozne osoba i zadna nie miala za duzego pojecia co sie dzieje...

Wkurzajace bo tanio nie bylo.

Przenioslam sie do mniejszej gdzie adwokat od a do z mnie poprowadzil i to jest spoko. Ja tego potrzebowalam - moze to naiwne, ale mialam poczucie, ze faktycznie mi pomaga i prowadzi. A moja rodzina to bezinteresownych nie nalezy wiec w sumie to mnie wrecz przed nimi bronil. Ja polecam Michala Krawczyka z Warszawy - dla mnie rewelacja. 

#148 Guest_Herrington

Guest_Herrington
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 18:26

Dużo się tu mówi o kancelarii Pani Chróścielewskiej i w sumie nic dziwnego. Moim zdaniem najlepsza kancelaria w całej Łodzi. Pomoc sprawna, terminowa i niedroga, przyjazna atmosfera, dobry stosunek ceny do jakości... Długo by wymieniać :) Z mojej strony gorąco polecam.

#149 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 13:25

Moja przyjaciółka niedawno miała taką trudną sprawę sądową i poleciłam jej adwokata  - pana Szymona Dudka z Płońska  http://www.adwokat-plonsk.pl/ To bardzo fachowy i skuteczny prawnik, sprawa  przyjaciółki skończyła się z korzyścią dla niej, bardzo mi dziękowała. Tak więc mam kolejny dowód na skuteczność tego adwokata. 

#150 Guest_Bartnik

Guest_Bartnik
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 16:26

Prawnicy z kancelarii Pani Chróścielewskiej to prawdziwi fachowcy. Wyciągali mnie już z nie jednych opałów i zawsze nasza współpraca świetnie się układała. Bardzo polecam, zwłaszcza jeśli naprawdę zależy wam na skuteczności prawników - ta stoi tutaj na najwyższym poziomie.

#151 Guest_Jabluszkowa

Guest_Jabluszkowa
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2017 - 13:42

Do spadku, podziału majątku i innych spraw rodzinnych bardzo dobra jest pani adwokat Magdalena Grześkowiak . W moim przypadku , dzięki niej odzyskałam od bylego męża to co mi się prawnie należało . 

#152 Guest_Ósemka

Guest_Ósemka
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 20:19

Wybór prawnika to zawsze bardzo trudna decyzja. U mnie padło na kancelarie Pani Chróścielewskiej i byłem bardzo zadowolony. Ogólnie naprawdę polecam, ale najlepiej zrobisz jeśli jeszcze sam poszperasz - żeby podjąć jak najbardziej świadomą decyzje. 

#153 Guest_nick

Guest_nick
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 10:55

Jeżeli chodzi o sprawe spadkowa, to Kancelaria Adwokacka WS LEX jest dobra

#154 Guest_Coldoutside

Guest_Coldoutside
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 18:01

W Łodzi bardzo ciężko o dobrego adwokata z zakresu prawa spadkowego. Może sprawdź kancelarie Pani Chróścielewskiej? Specjalizują się w takich tematach.

#155 Trol

Trol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 20:07

Odpowiedniego prawnika na właściwym miejscu znajdziesz radcaprawny.pro/ Bardzo szybko załatwią Twoją sprawę. Świetni prawnicy i radcy prawni radcaprawny.pro/kancelaria/prawnicy/ Korzystna pomoc. Warto.

#156 Guest_Karolina 827

Guest_Karolina 827
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 23:58

Przyznam szczerze, że ja do sądu bez adwokata to już bym nie poszła. W sprawie spadkowej pomagała mi kancelaria dobryadwokat.org.pl i to był abrdzo dobry ruch. Tak naprawdę sama bym sobie ze sprawą nie poradziła, a dzięki nim poszła po mojej myśli. Warto korzystać z pomocy adwokatów.

#157 Guest_Ola Hudzikowska

Guest_Ola Hudzikowska
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2018 - 19:14

Przy wyborze adwokata zawsze jest ciężko ... niestety .... zwlaszcza jesli w gre wchodzi wygranie sprawy to jz wgl . jeszcze zależy o jaki spadek chodzi . Bo jeśli np zrzeczenie się długów to wtedy nikt nie jest Ci potrzebny do szczescia . Natomiast np .. do podziału majątku , musi być adwokat bo nigdy tak na prawdę niewiaodmo co ta druga strona ukrywa , jakie asy ma w rękawie. Bardzo dobrym adwokatem ,który specjalizuje się w rozwodach m.in . też w prawie rodzinnym , podziałem majątku jest pani adwokat Magdalena Grześkowiak .uczciwa , terminowa . wszytskie rozprawy z jej udziałem zostały wygrane 

#158 Guest_anetaK

Guest_anetaK
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 02:25

Z Zabrza dobra pani adwokat, która bardzo pomogła mi w trudnej sprawę spadkowej to pani Beata Bieniek. Dzięki niej sprawa skończyła się pomyślnie dla mnie, jestem jej bardzo wdzięczna. Pani adwokat to bardzo miła, konkretna osoba no i najważniejsze, ze skuteczna.

#159 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 08:38

Polecam mec. Zbigniewa Małeckiego z ul. Piotrkowskiej - wiedza i sposób jej wykorzystania rewelacyjny. Moja sprawa spadkowa wydawała się być beznadziejną ale mec. znalazł sposób. Polecam na 100%. Piotr

#160 Guest_Mutant81

Guest_Mutant81
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 16:22

Wszystkim którzy naprawdę cenią sobie profesjonalizm, polecam wybrać się do Pani Chróścielewskiej. To naprawdę solidna, kompetentna prawniczka. Przez całe swoje życie chyba jeszcze nigdy nie miałem okazji współpracować z tak sumienną i zaangażowaną osobą :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych