Skocz do zawartości

Dobry adwokat do spadku

284 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Franek

Guest_Franek
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 15:00

W kancelarii mecenas Chróścielewskiej byłem w sprawie podziału spadku. Pomogli mi, poszło szybko i sprawnie. Jeśli ktoś szuka prawników, którzy konkretnie i profesjonalnie podchodzą do każdej sprawy to jak najbardziej polecam.

#82 Guest_KasiaW

Guest_KasiaW
  • Goście

Napisano 24 październik 2016 - 16:41

polecam firmę prawniczą www.kcs.org.pl bardzo dobrze przeprowadzili sprawę spadkową, odzywskałem zachowek jestem bardzo zadowolony, mecenas Sawicki to niesamowity profesjonalista

#83 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 07:49

Mnie polecono konsultacje u adwokata Michała Krawczyka. Poszłam na pierwsze spotkanie i tam już zostałam smile.png Mecenas okazał się bardzo rzeczowy, nie określiłabym go miłym, ale na pewno zaangażowanym i ogarniętym. Ma doświadczenie bo on chyba głównie w takich rozwodach, spadkach i innych mam wrażenie robi. Bardzo dobry wybór - ja jestem zadowolona szczególnie po pierwszych rozprawach, które prowadził mega profesjonalnie!

#84 Guest_ristor

Guest_ristor
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 09:48

Sprawy spadkowe wymagają w wielu przypadkach wsparcia fachowca w tym zakresie. Jak walczyłem o zachowek to skorzystałem z usługi prawnika z lubelskiej kancelarii adwokackiej, której ofertę znalazłem na stronie pod adresem sg-kancelaria.pl . Tylko dzięki profesjonalnej pomocy odzyskałem to co mi się prawnie należy!

#85 Guest_Laura

Guest_Laura
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 12:11

Jakiś czas temu odkopałam starą sprawę i stwierdziłam, że czas ustalić nabycie spadku bo im później tym gorzej. Przeciągałam to w czasie bo nie wiedziałam do kogo się zgłosić w tej sprawie. Koleżanka miała podobną sytuację i opowiadała, że trafiła do kancelarii pani mecenas Chróścielewskiej więc poszłam jej śladem. Okazało się, że to była dobra opcja. Dzięki pomocy prawników z tej kancelarii udało mi się sprawę rozwiązać szybko. Bardzo polecam jeśli szukacie konkretnej pomocy.

#86 Guest_kinter

Guest_kinter
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 12:24

W kwestiach spadkowych pomógł mi prawnik z Lex Optimum. Kompleksowa, terminowa obsługa. Sprawa była o tyle trudna, że spadek jaki otrzymałem okazał się być zadłużony...niestety trzeba być ostrożnym jak człowiek zostanie zapisany w testamencie, bo to może oznaczać tylko kłopoty a nie szczęście.

#87 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 11 listopad 2016 - 15:34

Też mogę śmiało polecić Kancelarię Pani Mecenas Chróścielewskiej. Moja siostra zginęła w wypadku samochodowym i mieliśmy problem ze spadkiem po niej - trzeba było wszystko uregulować - więc poszliśmy z tym do prawnika, z polecenia wybraliśmy właśnie tę kancelarię. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług.

#88 Guest_Nowik

Guest_Nowik
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 11:25

Kancelaria Pani Chróścielewskiej będzie na pewno dobrym wyborem. Testamenty, darowizny, spadki to ich konik. Wiem, bo sam korzystałem z ich usług, gdy otrzymałem nieplanowany spadek i nie wiedziałem, jak poradzić sobie ze wszystkimi formalnościami. 

#89 Guest_Irena

Guest_Irena
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 14:32

Skończyłam właśnie sprawę o zachowek. Reprezentowała mnie mecenas Małgorzata Woźniak z kancelarii w Centrum Warszawy. Prowadzi wile spraw o zachowek, spadkowych. profesjonalistka, przewidziała wszystkie chwyty strony przeciwnej, zaproponowała rozwiązanie. Zachowek otrzymałam! tel. 503 662 367. Bardzo dobry rzeczowy kontakt z Panią mecenas.

#90 Maxxx

Maxxx

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 13:31

W sprawach spadkowych najlepszy jest mec. Siwek, dobry prawnik poznan z resztą wpisz sobie w przeglądarce, od razu wyskakuje,

#91 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 15:57

Dołączam do poleceń kancelarii pani adwokat Chróścielewskiej, z której usług korzystałam kilka lat temu i byłam bardzo zadowolona. Spadki to dla nich bułka z masłem :-) Naprawdę warto się do nich udać z każdym tego typu problemem.

#92 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 18:21

polecam jeśli ktoś chce odwołać darowiznę :) ja nawet nie wiedziałam, że to można zrobić i myślałam, że wszystko przepadło. kancelaria pani mecenas chróścielewskiej jest zdecydowanie najlepsza, nie tylko w łodzi!

#93 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 234 postów

Napisano 01 styczeń 2017 - 11:26

Tak w zasadzie w naszym kraju nie brakuje dobrych prawników, wyspecjalizowanych w prawie rodzinnym, czy też zajmujących się sprawami dotyczącymi spadków. Przy czym jeżeli chodzi np. o rozwody wrocław , bez wątpienia warto skorzystać z takiej oferty, jaką posiada Kancelaria Adwokacka Iwony Drewnickiej. Można tam bowiem być pewnym nie tylko ogromnego doświadczenia prawnika, ale także bardzo poważnego podejścia do każdej ze spraw. 

#94 Guest_AlbertMu

Guest_AlbertMu
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 20:28

Witam wszystkich, poszukuje dobrej kancelarii prawniczej w Warszawie, chodzi o podział majątku pomiędzy mną, a moimi dalekimi kuzynami,którzy przypomnieli sobie że należą do rodziny dopiero kiedy na horyzoncie pojawiły się pieniążki i dwa domy. Czy ktoś ma coś godnego polecenia,w miare rozsądnej cenie?

Adwokat Małgorzata Woźniak www.spadkoweprawo.com.pl prowadziła sprawę o zachowek po dziadku. Wszystko poszło dobrze, sprawa prowadzona z przytupem, mecenaska pomysłowa, przebojowa. Nie owija z bawełnę, jak się czegoś nie da zrobić to mówi, że nie. Polecam

#95 Guest_LUBKAK

Guest_LUBKAK
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2017 - 19:57

Właśnie skończyły się moje sprawy spadkowe. Najpierw wystąpiłam o stwierdzenie nabycia spadku, ale to było formalność, potem było zawezwanie do próby ugodowej, a najważniejsze to sprawa o zachowek. Reprezentowała mnie adwokat Małgorzata Woźniak z Warszawy z Centrum. Zachowek otrzymałam taki jak chciała, chociaż nie obyło się bez świadków, opinii biegłych itd. SPrawy trwały niespełna 3 lata.

#96 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 680 postów

Napisano 14 styczeń 2017 - 22:56

Myślę, że tutaj http://adwokat.jgora.pl warto sobie zerknąć. Są tam bowiem namiary na kancelarię, która zajmuje się sprawami spadkowymi. Adwokat Maksymilian Bergtraum specjalizuje się w tego typu sprawach.

#97 Guest_szymon

Guest_szymon
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 13:14

byłem w kancelarii pani mecenas chróścielewskiej kiedy musialem z braćmi podzielic spadek. bardzo fachowo nam pomogli wiec szczerze mogę polecić innym osobom. 

#98 Guest_Zofia Pawłowska

Guest_Zofia Pawłowska
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2017 - 18:07

Niejedną sprawę spadkową w mojej rodzinie już prowadziła kancelaria pani adwokat Chróścielewskiej i zawsze byliśmy zadowoleni z efektów. Mają świetnych prawników, którym można śmiało zaufać w każdej sytuacji. Polecam wszystkim, którzy poszukują dobrych prawników.

#99 Guest_Elżbieta15

Guest_Elżbieta15
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 14:52

Niejedną sprawę spadkową w mojej rodzinie już prowadziła kancelaria pani adwokat Chróścielewskiej i zawsze byliśmy zadowoleni z efektów. Mają świetnych prawników, którym można śmiało zaufać w każdej sytuacji. Polecam wszystkim, którzy poszukują dobrych prawników.

Ja dostałam zachowek po kilku rozprawach od mojego brata. Początkowo radziłam sobie sama, chodziłam tylko na porady do mojej Pani Mecenas, a potem jednak zdecydowała się na to aby mnie reprezentowała przed Sądem, bo brat ze swoją adwokat próbowali mnie zgnębić i przedstawiali same kłamstwa. Po tym co przeszłam wszystkim polecam moją Pani Mecenas Katarzynę Pluta z Warszawy. 

#100 Guest_Harry1

Guest_Harry1
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 23:29

Moimi sprawami spadkowymi rzeczowo zajęła się mecenas Woźniak Małgorzata , kancelaria w Warszawie. Najpierw skutecznie przerwała przedawnienie w zachowku. Potem złożyła pozew, sprawa zakończyła się wypłatą mi zachowku. Polecam tel. 503 662 367

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych