Skocz do zawartości

Dobry adwokat do spadku

263 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 17:53

Z doświadczenia (Warszawa) mogę polecić adwokat Izabellę Woźnicką. Profesjonalizm na bardzo wysokim poziomie.

#62 Guest_Pablikowno

Guest_Pablikowno
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2016 - 16:55

Mecenas Krawczyk. Michał Krawczyk adwokat. za***isty jest! Może nie wypada tak pisać, ale facet ogarnia i daje radę naprawdę. Wymiata mocno w sądzie w trakcie przesłuchania i mowy. Moja rodzina nie wzięła sobie prawnika i źle na tym wyszła. Uczciwy człowiek!

#63 Guest_Nat Osiecka

Guest_Nat Osiecka
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 14:34

Ja dla odmiany polecę kancelarię z Łodzi czyli kancelarię mecenas Chróścielewskiej. Bardzo profesjonalne podejście do każdego klienta indywidualnie. Moją sprawą spadkową zajęli się z najwyższą starannością. Brat już na pewno nie doczepi się do mojej własności ze spadku smile.png

#64 Guest_paweł

Guest_paweł
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 22:45

wszystkim którzy poszukują dobrego prawnika od spadków polecam mojego adwokata panią Magdę Dobrzyńską, miałem bardzo trudną sprawę a ona pomogła mi sprawnie i profesjonalnie. Sprawę wygrałem

#65 Guest_Krzysztoff

Guest_Krzysztoff
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 15:20

Mogę polecić mecenasa Dariusza Staniszewskiego. Miałem spadek po dziadku, dosyć skomplikowany, ponieważ część spadku była już rozdzielona, jako majątek zmarłej kilka lat wcześniej babci, jednak nikt ze względu na dziadka nie ruszał tego mienia. Udało się sprawę rozwikłać (zarówno z urzędami, jak i rodziną) tylko dzieki pomocy mecenasa.

#66 Guest_gumbalerr

Guest_gumbalerr
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 09:56

Pozytywnie się dla mnie rozwiązała sprawa podziału majątku dzięki panu Chmielewskiemu z kancelarii z portalu adwokat-rodzinny.com. Mąż chciał się odegrać i w zasadzie pozbawić mnie wszystkiego, ale na jego nieszczęście miałam dobrego prawnika, który ugrał wszystko co było w mojej sytuacji możliwe do ugrania.

#67 Guest_Sławek

Guest_Sławek
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 10:23

Miałem podobny problem - daleka rodzina nagle okazała się być bardzo bliska kiedy można było dorwać się do spadku. 

Mnie sprawę o podział spadku (mieszkanie po dziadku) prowadził adwokat Tomasz Giziński z Warszawy. Nie miałem nigdy wcześniej doczynienia z adwokatami, kosztowało mnie to wszystko dużo nerwów, ale na mecenasa nie mogę narzekać. Mecenas Giziński zaangażował się sprawę, skutecznie kwestionował wyliczenia przedstawiane przez biegłych i w końcu udało się uzyskać dopłaty na naprawdę rozsądnym poziomie. 

#68 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 19:14

Sprawy spadkowe są z reguły skomplikowane, na mnie czekała posiadłość w Bieszczadach po zmarłym wujku ale uregulowanie wszystkiego zajęło trochę czasu i wymagało współpracy z dobrymi prawnikami. Kancelarię pani mecenas Chróścielewskiej ja też mogę polecić, właśnie dzięki prawnikom z tej kancelarii udało się wszystko rozwiązać i mogę spokojnie cieszyć się pięknym domem w górach :)

#69 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 19:28

Własne doświadczenia pozwalają mi polecić www.adwokat-grzyb.pl - Prowadzi on kancelarię w Bielsku-Białej i według mnie nie ma sobie równych wink.png

#70 Guest_Kryspin

Guest_Kryspin
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 22:04

Zdajecie sobie sprawę, że każdy w tym wątku poleca siebie? Dziękuję za uwagę.

#71 Guest_lena

Guest_lena
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2016 - 13:42

Dorzucam swoje trzy grosze co do kancelarii mecenas Magdaleny Chróścielewskiej - faktycznie bardzo rzetelni ludzie, świetne porady prawne, dobre prowadzenie spraw. Zgłosiłam się do nich z nieuregulowaną sprawą spadkową i wszystko dokładnie mi wytłumaczyli, co dalej mam robić. Uregulowanie jej wcale nie zajęło dużo czasu, chociaż tego się najbardziej obawiałam. :)

#72 Guest_AdA

Guest_AdA
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 09:32

Moją sprawę wzorowo przeprowadziła kancelaria Meritum z Łodzi i mogę ich polecić bez wątpienia do tego typu rzeczy J Mają dobre ceny i są wyjątkowo rzetelni. 

#73 Janek Pus

Janek Pus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 wrzesień 2016 - 10:07

Ja polecam adwokat kamilę morawską - http://km-law.pl Jako prawniczka dobrze ogarnia i jest bardzo komunikatywna. W lot zrozumiała na czym mi zależy i dobrze mi doradziła. kancelarie prowadzi w Warszawie

#74 Guest_Aneczka

Guest_Aneczka
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 14:39

Kancelaria Magdaleny Chróścielewskiej z Łodzi świetnie radzi sobie z takimi sprawami, najlepiej telefonicznie się z nimi kontaktować 666 609 065. Ja sama miałam problem ze spadkiem po znajomej, nie wiedziałam, co dalej robić. Zgłosiłam się do tej kancelarii z polecenia przyjaciółki i bez problemu rozwiązali sytuację. 

#75 Guest_jessy

Guest_jessy
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 08:46

Jeśli chodzi o podział majątku przy rozwodzie to polecam kancelarię na al. Solidarności, a konkretnie pana Chmielewskiego (kontakt jest na adwokat-rodzinny.com). Dobry fachowiec, terminowy i rzetelny. Jak się z nim umawia na konkretny dzień to rzeczywiście jest obecny i zorientowany w sprawie.

#76 Guest_Netter

Guest_Netter
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 18:22

Nie no ludzie - nie ma w Łodzi lepszej kancelarii niż kancelaria mecenas Magdaleny Chróścielewskiej :) Chciałem jakiś czas temu podzielić spadek i znajoma poleciła mi właśnie tę kancelarię. No super naprawdę, zostałem świetnie obsłużony. Ludzie kompetentni, wszystko na najwyższym poziomie. Polecam Wam wszystkim, na sto procent będzie to dobra decyzja.

#77 Guest_Dersss

Guest_Dersss
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 12:39

Przy ostatniej rejestracji spółki to współpracowaliśmy z kancelarią Lex Optimum. Poszło sprawnie, nie mam się do czego przyczepić. Uczciwi, rzetelni, dyspozycyjni. Nie było pytań na które prawnik by nie odpowiedział, a trochę wątpliwości ja osobiście miałem. Duża wiedza i kompetencja.

#78 Guest_Klimek

Guest_Klimek
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 11:18

My z żoną w podobnej sytuacji korzystaliśmy z chwalonej tu kancelarii mecenas Chróścielewskiej. Mieliśmy spadek do przyjęcia ale okazało się, że po drodze jest jeszcze trochę komplikacji. Dzięki nim wszystko udało się załatwić szybko, a przede wszystkim skutecznie. Polecamy.

#79 lenartboski

lenartboski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów
  • LokalizacjaOława

Napisano 12 październik 2016 - 13:33

Mi pomogła kancelaria Czupajło -  http://kancelaria-cz.../prawo-spadkowe. Mama pozostawiła nas z niejasnym podziałem, wszystko udało się rozwiązać.

Pracownik kadrowy firmy, produkującej roboty sprzątające. Maniak nowych technologii i filmografii Tarkowskiego. W wolnych chwilach nadrabiam zaległości w literaturze południowoamerykańskiej, szczególnie w prozie Fuentesa i Vargasa LLosy.

#80 Guest_Monika P

Guest_Monika P
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 06:28

mogę wam polecić super firmę zajmująca się spadkami - to jest krajowe centrum spadku - mają stronę -  www.kcs.org.pl , współpracują z wieloma prawnikami więc sprawa spadkowa nawet jak jest trudna taka jak moja to jest rozpracowywana przez kilka osób co jest bardzo dobrym rozwiązaniem  dobrzy prwnicy od spadków tam pracują, dostałam zachowek i byłam bardzo zadowolona

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych