Skocz do zawartości

Dobry adwokat do spadku

252 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2015 - 22:38

Dobry wieczór.

Kilka miesięcy temu spędziłem dużo czasu wybierając adwokata, który poprowadziłby mi sprawę spadkową. Naczytałem się wraz z żoną, narozpytywałem znajomych aż w końcu wybrałem ponoć dobrą i dość drogą kancelarię. Początkowo wybrałem jednego adwokata, ale nie radził sobie ze sprawą, mało się nią interesował, wysyłał tylko aplikanta, zawsze był zajęty i nie bardzo miał dla mnie czas. Zrezygnowałem z niego i poszedłem do adwokata, którego polecił mi inny znajomy. Początkowo się zdziwiłem, bo przyszedł bardzo niepozorny chłopak, nie tak odstawiony ani wyperfumowany a normalnie ubrany, wręcz skromnie. Zdziwiłem się, bo wiem ile trzeba było płacić dla poprzedniego adwokata, a ten potraktował mnie bardzo przyzwoicie, nie żądając aż tyle co poprzedni. Co ważniejsze zawsze miał dla mnie czas, na rozprawy przychodził sam a nie wysyłał jakichś niedoświadczonych aplikantów i bardzo skrupulatnie zajął się moją sprawą. Normalnie nie piszę w internecie, ale po swoim przypadku wiem, że aby znaleźć dobrego prawnika trzeba na to stracić dużo czasu i później mimo tego można się bardzo zdziwić. Z uwagi na to zdecydowałem się napisać, może ktoś tak jak ja będzie szukał jakiegoś przyzwoitego adwokata. Jak chcecie to naprawdę polecam pana Dembowskiego. Jak ktoś zechce skorzystać to ma kancelarię na rogu ulic Solidarności i Jana Pawła II oraz stronę www.skuteczniprawnicy.eu Gorąco polecam, mi bardzo pomógł i bardzo dobrze zajął się moją sprawą.

Piotr S.

#42 krzyseo

krzyseo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 15 czerwiec 2015 - 12:00

Całkowicie zgadzam się z przedmówcą. Dobór prawnika to kluczowa kwestia. Ja polecam kancelarię CSP.

#43 Guest_narrioss

Guest_narrioss
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 09:11

Profesjonalne podejście ma Paweł Budrewicz z kancelarii na ul. Ogrodowej w Wawie. Bardzo kulturalny, sympatyczny człowiek, a przy tym z dużą wiedzą prawną. Polecam zwłaszcza przy podziale majątku – rozwód, albo pary nieformalne.

#44 Guest_Garbysia

Guest_Garbysia
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 16:01

Jak dla mnie w tego typu sprawach dużo zależy od - mówiàc wprost - ogarniecia adwokata. Kolewwzanke rozwodzil adwokat Michal Krawczyk i do niego poszlam z moja sprawa. Mecenas wszystko mi wyglumaczyl i ostatecznie sprawa zakonczyla sie tak jak chcialam. Polecam dalej bo wydaje mi sie, ze jest naprawde dobry. Ma fajny kontakt z klientem, nie jest to takie bezosobowe. 509952452 to nr tel. Do kancelarii.

#45 Guest_TomaszJar

Guest_TomaszJar
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 20:55

Najlepiej przed wyborem prawnika czy to adwokata czy też radcy prawnego sprawdzić opinie na portalu www.wybierzprawnika.com

#46 Guest_fewwa

Guest_fewwa
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 09:43

Jeśli zależy Ci na rzetelnej kancelarii prawnej, która zapewnia jasną sytuację finansową, możesz skorzystać z oferty Nihil Obstat z Warszawy – www.nihil-obstat.pl. Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu trudnych spraw. Adwokaci doskonale radzą sobie z poszukiwaniem majątku dłużnika i windykacją. Dużym plusem jest to, że wiele spraw adwokaci prowadzą na zasadzie „success fee” – klient płaci prowizję od wygranej sprawy.

#47 Guest_Marzena

Guest_Marzena
  • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 12:46

Mi bardzo pomógł mecenas Wiesław Dembowski, ma kancelarię w Warszawie. Miałam naprawdę bardzo wielki problem, bo okazało się, że zaczęli zgłaszać się do mnie wierzyciele mamy, o których nic nie wiedzieliśmy. Chodziłam do różnych kancelarii i żaden adwokat nie chciał podjąć się sprawy bo nie wiedział co z nią zrobić. Dopiero mecenas Dembowski znalazł sposób, za co mu bardzo jestem wdzięczna bo już mam spokój. Jeśli ktoś na prawdę szuka dobrego prawnika to polecam go z całego serca. Nie zdziera, choć trochę trzeba było zapłaćić, ale w porównaniu z tym, co mogło mnie czekać to i tak bardzo mało. Ma stronę w necie skuteczniprawnicy.eu Każdemu życzę powodzenia i dobrego rozwiązania waszych problemów. Marzena.

#48 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 21:48

Polecam adwokat Małgorzatę Woźniak z Warszawy tel. 503 662 367, prowadziła sprawę o zachowek.

#49 Guest_Fioletowa

Guest_Fioletowa
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 14:09

Witam, moją sprawę spadkową przeprowadziła wprawdzie nie adwokat, ale Radca. Dostałam to, co chciałam, mimo, że walka w rodzinie była zażarta i niestety wszyscy się skłócilismy. Przy okazji znaleźli się jej nowi członkowie - stresu co niemiara, chodzenie po urzędach, wyciąganie brudów, zachówki, wydziedziczanie... Pani Mecenas wykazała się nie tylko fachową wiedza, ale i taktem. Nie było ukrytych opłat, pieniędzy pod stołem. Adres kancelarii Szara 14/38, Warszawa. Nie chcę podawać telefonu czy nazwiska bo to trochę brzmi jak reklama, a pani mecenas to osoba, która za naprawdę umiarkowaną opłatą pomogła mi wyjść z takiego okresu życia, do którego już nie chcę wracać. Jeżeli komuś będzie zalezało, to z pewnością po wpisaniu adresu w google namiar znajdzie. Moim zdaniem warto.  

#50 Ilona 4039

Ilona 4039

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 listopad 2015 - 19:22

Polecam Adwokat Katarzynę Pluta, która ma kancelarię w centrum Warszawy. Dzięki niej udało się unieważnić testament, który moja schorowana babcia napisała pod naciskiem ciotki. Numer telefonu do Pani Adwokat 501 570 500.

#51 arturz862

arturz862

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 26 listopad 2015 - 16:07

ja ze swojej strony polecam mecenas Targońską - bardzo miła i obeznana z prawem młoda adwokat :)

PieknojestwTobie.com - serwis o urodzie
TaXpit.pl - biuro rachunkowe
sporportal.pl - serwis o sporcie

#52 Guest_Karina_Stenk

Guest_Karina_Stenk
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 09:30

Polecam adwokata Michala Krawczyk kancelariakp.com. Jest dobry i szybki. Widac, ze ma doswiadczenie i sie zna. Moja sprawe rozgryzl szybko. To co sobie chwale to fakt, ze zawsze byl przygotowanych na rozprawach i wygladal jak adwokat, a nie ktos z przypadku!!!

#53 Guest_Kancelaria Szczepańska

Guest_Kancelaria Szczepańska
  • Goście

Napisano 27 listopad 2015 - 19:25

Witam, chętnie pomożemy, ponieważ nasza kancelaria posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu podobnych spraw. Nasze kancelarie zlokalizowane są na terenie całego kraju. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 753-916-599. Pozdrawiam!

#54 AnnaP-K

AnnaP-K

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 14:54

Ja miałam dość trudną sytuację, bo chodziło o zachowek. Mało sympatycznie było walczyć z własną rodziną o coś, co się należy... Na szczęście koleżanka poleciła mi mecenasa Janusa, wytłumaczył wszystko, powiedział jak rozmawiać z rodziną i poprowadził sprawę tak, że udało się w miarę bezboleśnie uzyskać pieniądze. Zainteresowanym podaję kontakt: 506944654. Może komuś ułatwi to poszukiwania dobrego adwokata.

#55 KamilaB

KamilaB

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 styczeń 2016 - 22:31

Ja znam dobrego adwokata od prawa spadkowego z Wrocławia, mam na myśli pana Jakuba Orłowskiego z kancelarii Orłowski&Mikuliszyn. Bardzo sprawnie rozwiązuje konflikty - w naszym przypadku związane z zasiedzeniem. Z resztą kancelaria specjalizuje się w różnych dziedzinach. Świetny kontakt i naprawdę pełny profesjonalizm.

#56 Guest_BezbezDrak

Guest_BezbezDrak
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 18:14

Polecam tez adwokata Krawczyka. Michal albo Marcin - przyjmujen na opoczynskiej. To mala kancelaria nie zadna jakas tam wielka filia, ale przez to Klient to Kient a nie cyfra czy problem. Ja jestem super zadowolony! Konkretnie rzecZowo, zawsze w terminie i merytorycznie. Duze wrazenie merytoryki!!!!

#57 Guest_klaudia

Guest_klaudia
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 10:24

Może zainteresuje cię oferta kancelarii adwokackiej, którą znajdziesz pod adresem kancelariAdwokacka.pl. Ja zleciłam jej przeprowadzenie podziału majątku i efekt końcowy przerósł moje oczekiwania! Teraz walczymy o podwyższenie alimentów i mam nadzieję, że z takim samym skutkiem jak w poprzedniej sprawie!

#58 Guest_Julita

Guest_Julita
  • Goście

Napisano 21 maj 2016 - 18:18

Witam wszystkich, poszukuje dobrej kancelarii prawniczej w Warszawie, chodzi o podział majątku pomiędzy mną, a moimi dalekimi kuzynami,którzy przypomnieli sobie że należą do rodziny dopiero kiedy na horyzoncie pojawiły się pieniążki i dwa domy. Czy ktoś ma coś godnego polecenia,w miare rozsądnej cenie?

Ja najbardziej polecam portal prawos.pl mozesz tam w swojej lokalizacji znaleźć kilka kancelarii, są opinie, zdjęcia i wszystkie najwazniejsze informacje a co najwazniejsze prawos jest latwe w obsludze. Jesli jednak masz problem wiekszy z odszukaniem adwokata to mozesz zadzwonic do nich na numer ogolny (+48 730-350-825) i ludzie ktorzy tam pracuja na pewno pomogą Ci najlepiej jak potrafia.

#59 Guest_Antek

Guest_Antek
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 13:44

Polecam mecenasa Dariusza Staniszewskiego.

#60 Guest_artyyy

Guest_artyyy
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 14:29

Od roku korzystam z pomocy prawnej kancelarii Audix na Płockiej i jestem zadowolony. W zasadzie zajmują się wszystkim, od tworzenia umów, przez reprezentowanie przed organami, po windykację i obsługę rachunkową. Także w jednym miejscu można liczyć na całościową pomoc dla przedsiębiorstwa od strony prawnej. Kontakt do biura jest na audix.pl.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych