Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Dobry adwokat do spadku

313 odpowiedzi w tym temacie

#301 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 431 postów

Napisano 26 kwiecień 2021 - 19:18

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z kancelarią adwokacką prawa spadkowego z Gdańska Wojciecha Borowika specjalizują się w postępowaniach spadkowych - dobrze doradzają, mają indywidualne podejście do klienta i szukają rozwiązań Zajęli się sprawą spadkową tak, jak trzeba!

#302 Karola48

Karola48

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 14 maj 2021 - 12:55

Nie każdy specjalizuje isę w prawie spadkowym, a tutaj żeby sprawę wygrać trzeba naprawdę kogoś z doświadczeniem w temacie jak np oni https://snkancelaria.pl/spadki/ Wiem że maja sporo wygranych tego typu spraw i ogromne doświadczenie w branży. Warto im zaufać.

#303 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2021 - 11:11

Może podpasuje Ci oferta piotrbanczyk.pl

#304 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2021 - 20:59

Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Wasilewskiego to najlepszy wybór w sprawach spadkowych. Pan mecenas skutecznie reprezentował mnie w bardzo skomplikowanej sprawie i dzięki jego pomocy przebiegła ona pomyślnie dla mnie.

#305 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2021 - 06:38

W przypadku Wawy to odsyłam do adw. Michała Krawczyka. Początkowo też nie wiedziałem jak się za to zabrać i gdzie szukać kogoś ogarniętego ale jak już na nie trafiłem wszystko poszło sprawnie. Podobno byłem tym "złym" w rodzinie więc trochę to wszystko zajęło - najpierw spadek, później zachówek... Koniec końców mecenas przekonał mnie co i jak trzeba zrobić i udało się zamknąć temat pomyślnie. Myślę, że osoba godna zaufania i polecenia.

#306 Guest_Mirka34

Guest_Mirka34
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2021 - 20:13

Mnie pomogli w www.adwokatweuropie.pl, a sprawa była skomplikowana, bo chodzło o spadek po krewnych zagranicą. Polecam, kancelaria działa rzetelnie i - co dla mnie było ważne - szybko.

#307 Guest_Marina

Guest_Marina
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2021 - 11:22

W takich sprawach przydaje mi się kontakt do mecenas Agaty Morawskiej z GDA, jakiś czas temu prowadziła moją sprawę i sprawdziła się perfekcyjnie. A sprawa nie należała do najłatwiejszych, bo wiele spraw się pokomplikowało :-) Na jej stronie można znaleźć dużo informacji na temat jej działań: adwokatmorawska.pl

#308 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2021 - 18:13

Sprawdzona przeze mnie jest adwokat Paulina Kornacka. Tel. do niej bezpośrednio to 538 195 516. Mogę polecić z czystym sumieniem

#309 Sambor88

Sambor88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 20 grudzień 2021 - 11:41

Potwierdzam, że jeśli chodzi o doświadczenie po stronie kancelarii Dominiki Daniluk to w sprawach dotyczących kwestii spadkowych faktycznie można na nią liczyć. Świetna specjalistka z dużym doświadczeniem, jeśli chodzi o takie sprawy to można liczyć na jej pomoc. Dodatkowo indywidualne podejście do tematu i próba zaproponowania rozwiązań, które w danej sprawie przyniosą pozytywne rozstrzygnięcie.

#310 Guest_Ann

Guest_Ann
  • Goście

Napisano 27 luty 2022 - 06:21

Polecam mec. Michała Krawczyka - bardzo przyjazna atmosfera panująca w kancelarii, do tego sprawne załatwianie wszystkich formalności. Pan adwokat i jego prawnicy wyjaśnili mi prostym językiem najbardziej zagmatwane i niezrozumiałe sformułowania związane z przysługującym mi udziałem w spadku. Pełen profesjonalizm.

#311 Guest_Ewelina

Guest_Ewelina
  • Goście

Napisano 26 marzec 2022 - 06:36

Jeśli ktoś szuka dobrego i skutecznego adwokata, znającego się na spadkach (choć słyszałam, że nie tylko) to polecam Pana Michała Krawczyka w 100 procentach. Świetne podejście do klienta. Sprawa załatwiona szybko i pozytywnie.

#312 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 660 postów

Napisano 14 kwiecień 2022 - 12:37

Ze swojej strony zdecydowanie tutaj mogę polecić Wam do sprawdzenia prawo spadkowe Bydgoszcz wyróżnia się doświadczeniem i skutecznością w rozwiazywaniu i wygrywaniu spraw nawet tych naprawdę trudnych. Dlatego Kancelaria Adwokacka Bydgoszcz - Adwokat Roman Wiatrowski w mojej opinii to to odpowiedni kierunek, abyście te spory sprawnie rozwiązali, oczywiście na Waszą korzyść. Nie poddają się i wiedzą jakie korki należy poczynić, pozdrawiam!

#313 forumowy

forumowy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 kwiecień 2022 - 14:21

Najlepszy portal specjalizujący się w tego typu sprawach to bezpłatne porady prawne gdzie znajdują się równiez centrum pomocy z różnych dziedzin prawa.

#314 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2022 - 15:36

Polecam Mecenas Adwokat Paulina Kornacka-Duda. Specjalizuje się w sprawach spadkowych i rodzinnych. Ceniłam sobie, że powierzyłam sprawie specjaliście a nie adwokatowi od wszystkiego. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych