Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Dobry adwokat do spadku

304 odpowiedzi w tym temacie

#301 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów

Napisano 26 kwiecień 2021 - 19:18

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z kancelarią adwokacką prawa spadkowego z Gdańska Wojciecha Borowika specjalizują się w postępowaniach spadkowych - dobrze doradzają, mają indywidualne podejście do klienta i szukają rozwiązań Zajęli się sprawą spadkową tak, jak trzeba!

#302 Karola48

Karola48

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 14 maj 2021 - 12:55

Nie każdy specjalizuje isę w prawie spadkowym, a tutaj żeby sprawę wygrać trzeba naprawdę kogoś z doświadczeniem w temacie jak np oni https://snkancelaria.pl/spadki/ Wiem że maja sporo wygranych tego typu spraw i ogromne doświadczenie w branży. Warto im zaufać.

#303 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2021 - 11:11

Może podpasuje Ci oferta piotrbanczyk.pl

#304 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2021 - 20:59

Kancelaria Adwokacka Adwokata Kamila Wasilewskiego to najlepszy wybór w sprawach spadkowych. Pan mecenas skutecznie reprezentował mnie w bardzo skomplikowanej sprawie i dzięki jego pomocy przebiegła ona pomyślnie dla mnie.

#305 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2021 - 06:38

W przypadku Wawy to odsyłam do adw. Michała Krawczyka. Początkowo też nie wiedziałem jak się za to zabrać i gdzie szukać kogoś ogarniętego ale jak już na nie trafiłem wszystko poszło sprawnie. Podobno byłem tym "złym" w rodzinie więc trochę to wszystko zajęło - najpierw spadek, później zachówek... Koniec końców mecenas przekonał mnie co i jak trzeba zrobić i udało się zamknąć temat pomyślnie. Myślę, że osoba godna zaufania i polecenia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych