Skocz do zawartości

Dobry adwokat do spadku

227 odpowiedzi w tym temacie

#221 Robuska987

Robuska987

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 luty 2019 - 12:52

a

#222 Guest_Bartykij

Guest_Bartykij
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 11:09

Krawczyk jest faktycznie spoko - ktos go tu polecal. Ja jestem tez zadowolony bo mnie uratowal, doradzil. Facet ma poukladany styl pracy, nie owija w bawelne i nie doi klientow. Szanuje go bo to mega adwokat.

#223 mariuszP77

mariuszP77

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 12 luty 2019 - 01:52

W naszym przypadku dobrze się sprawdził adwokat Łukasz Opaliński z Wrocławia http://www.opalinski.eu/ Mieliśmy trudną sprawę spadkową w rodzinie i dobrze, że trafiliśmy na tego adwokata bo dzięki jego wiedzy i skuteczności działania sprawa rozwiązała się po naszej myśli. To zdecydowanie dobry, solidny adwokat, śmiało mogę doradzić korzystanie z jego usług.

#224 Robuska987

Robuska987

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 luty 2019 - 14:03

Nie mogę się nachwalić dlatego kolejny mój wpis na temat Chróścielewskiej. Ma super pozytywne opinie i na prawdę warta polecenia  :) Podrzucam tel. 666 609 065

#225 Guest_gilemmo

Guest_gilemmo
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 01:02

Co do Chorzowa to sprawdzi się kancelaria to ta pani adwokat Magdaleny Musiał. Bardzo pomocna, fachowa i skuteczna pani adwokat z dobrym podejściem do klientów. Dzięki niej udało się z korzyścią dla nas rozwiązać trudną sprawę spadkową.

#226 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 11:09

Ja zdecydowanie polecam Kancelarię Dariusza Erwina Kotłowskiego, z którym miałem przyjemność współpracować w zeszłym roku. Jego kancelaria znajduje się na ul. Targowej 33 w Warszawie. Trafiłem tam po kilku spotkaniach z konkurencją i muszę przyznać, że mieli najbardziej profesjonalne podejście do mojej sprawy, a nie ukrywam, że zależało mi na czasie. Wyrozumiali, profesjonalni. Na pewno Ci pomogą.

#227 Guest_major

Guest_major
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 12:12

My z kolei korzystaliśmy z usług poznańskiej kancelarii  Winkler.  Bardzo profesjonalna, solidna i rzetelna  kancelaria no i co najważniejsze skuteczna, także śmiało mogę ją doradzić innym, na pewno dobrze sobie poradzą z waszymi sprawami.

#228 monroe96

monroe96

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano dziś, 16:31

Jeśli chodzi o mnie, to wybrałabym kancelarię adwokacką http://chroscielewsk...scielewski.com/. Wydaje mi się, że rozwodami i spadkami zajmuje się Pani Magdalena. Miałam przyjemność kiedyś z nią rozmawiać przelotnie w sklepie. Oczywiście wiem ,że będę musiała odwiedzić jej kancelarię, by ruszyć sprawę z miejsca, ale już wydała mi się dobrym człowiekiem. Słuchała mnie i nie zbyła, a doradziła w kilku słowach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych