Skocz do zawartości

Dobry adwokat do spadku

253 odpowiedzi w tym temacie

#221 Robuska987

Robuska987

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 luty 2019 - 12:52

a

#222 Guest_Bartykij

Guest_Bartykij
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 11:09

Krawczyk jest faktycznie spoko - ktos go tu polecal. Ja jestem tez zadowolony bo mnie uratowal, doradzil. Facet ma poukladany styl pracy, nie owija w bawelne i nie doi klientow. Szanuje go bo to mega adwokat.

#223 mariuszP77

mariuszP77

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 12 luty 2019 - 01:52

W naszym przypadku dobrze się sprawdził adwokat Łukasz Opaliński z Wrocławia http://www.opalinski.eu/ Mieliśmy trudną sprawę spadkową w rodzinie i dobrze, że trafiliśmy na tego adwokata bo dzięki jego wiedzy i skuteczności działania sprawa rozwiązała się po naszej myśli. To zdecydowanie dobry, solidny adwokat, śmiało mogę doradzić korzystanie z jego usług.

#224 Robuska987

Robuska987

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 luty 2019 - 14:03

Nie mogę się nachwalić dlatego kolejny mój wpis na temat Chróścielewskiej. Ma super pozytywne opinie i na prawdę warta polecenia  :) Podrzucam tel. 666 609 065

#225 Guest_gilemmo

Guest_gilemmo
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 01:02

Co do Chorzowa to sprawdzi się kancelaria to ta pani adwokat Magdaleny Musiał. Bardzo pomocna, fachowa i skuteczna pani adwokat z dobrym podejściem do klientów. Dzięki niej udało się z korzyścią dla nas rozwiązać trudną sprawę spadkową.

#226 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 11:09

Ja zdecydowanie polecam Kancelarię Dariusza Erwina Kotłowskiego, z którym miałem przyjemność współpracować w zeszłym roku. Jego kancelaria znajduje się na ul. Targowej 33 w Warszawie. Trafiłem tam po kilku spotkaniach z konkurencją i muszę przyznać, że mieli najbardziej profesjonalne podejście do mojej sprawy, a nie ukrywam, że zależało mi na czasie. Wyrozumiali, profesjonalni. Na pewno Ci pomogą.

#227 Guest_major

Guest_major
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 12:12

My z kolei korzystaliśmy z usług poznańskiej kancelarii  Winkler.  Bardzo profesjonalna, solidna i rzetelna  kancelaria no i co najważniejsze skuteczna, także śmiało mogę ją doradzić innym, na pewno dobrze sobie poradzą z waszymi sprawami.

#228 monroe96

monroe96

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 16:31

Jeśli chodzi o mnie, to wybrałabym kancelarię adwokacką http://chroscielewsk...scielewski.com/. Wydaje mi się, że rozwodami i spadkami zajmuje się Pani Magdalena. Miałam przyjemność kiedyś z nią rozmawiać przelotnie w sklepie. Oczywiście wiem ,że będę musiała odwiedzić jej kancelarię, by ruszyć sprawę z miejsca, ale już wydała mi się dobrym człowiekiem. Słuchała mnie i nie zbyła, a doradziła w kilku słowach.

#229 radekos

radekos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 24 marzec 2019 - 18:48

Ja z kolei znam   kancelarię z Koszalina http://kancelarie-adwokackie.org/  nie raz dobrze u nas się sprawdzili, także trzymam się ich o lat bo są po prostu profesjonalni, skuteczni w działaniu a  pieniędzy też wielkich u nich nie zostawicie.

#230 Guest_Zuzzanna

Guest_Zuzzanna
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 16:53

Czy mi się zdaje, czy ktoś już pisał o mecenas Chróścielewskiej ? To prawdziwy maestro, jeśli chodzi o sprawy cywilne i rodzinne. Przepraszam, że tak to ujęłam, ale to dzięki niej uwolniłam się od męża sadysty i mogę dziś spokojnie chodzić po świecie. Bardzo się zaangażowała w sprawę i nie pozwoliła, by ktokolwiek mnie oczerniał. To wspaniała kobieta. 

#231 Guest_becooler

Guest_becooler
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 22:22

Ehh..skąd ja to znam.. Całe szczęście zarówno rozprawa, jak i formalności z nią związane mam już za sobą. Po śmierci babci, musieliśmy jakoś dokonać podziału majątku. Nasza rodzina nigdy nie mogła się dogadać, więc skończyło się na sprawie sądowej. Znalazłam Panią Anne Legieć w Internecie, skontaktowałam się z nią i dostałam dokładne informacje co w takiej sytuacji należy robić. Nie wiem jak by sięto wszystko skończyło gdyby nie pomoc kogoś tak profesjonalnego i zorientowanego w temacie. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona z takiego obrotu spraw. Wszystko poszło po mojej myśli. Polecam!!

#232 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 09:19

Ja korzystałam z doradztwa prawnego w  Rödl & Partner - serdecznie polecam

#233 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 10:48

Polecam z całego serca kancelarię z Olesna, z filią w Opolu adwokaciolesno.pl

#234 ania123444

ania123444

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 15 maj 2019 - 21:23

Wiem ze skutecznych adwokatów w swoich działaniach ma ich kancelaria http://snkancelaria.pl/ Ostatnio pomogli mojemu znajomemu ogarnąć spadek w rodzinie,  gdzie było mnóstwo chętnych ale nie każdy był upoważniony do tego.

#235 maciejlik

maciejlik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 maj 2019 - 07:32

Jak Wrocław to kancelaria Iwo Klisz i wspólnicy, miałem rok temu sprawę o dziedziczenie, zachowek i kwestie niegodności dziedziczenia. Sprawdzili się świetnie

#236 maciejlik

maciejlik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 maj 2019 - 07:33

Jak Wrocław to kancelaria Iwo Klisz i wspólnicy, miałem rok temu sprawę o dziedziczenie, zachowek i kwestie niegodności dziedziczenia. Sprawdzili się świetnie

Do tego mają jeszcze oddziały w Gdańsku i Poznaniu od niedawna, więc tam też warto zajrzeć jak ktoś z tamtych okolic. Śmiało polecam

#237 Guest_vissa

Guest_vissa
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 17:44

My mieliśmy dość nieciekawą sprawę ze spadkiem po wujku. Wujek miał straszne długi dlatego każdy zrzekał się spadku. Szkoda tylko że adwokat nie powiedział nam że nasz nieletni syn też musi się zrzec.. W rezultacie jeszcze sądziliśmy się z adwokatem a w tym pomogła nam kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic.

#238 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 13:38

Polecam Panią Adwokat Paulinę Kornacką. Wg mnie bardzo dobry specjalista i fajne podejście do klienta. Czułam, że pani mecenas dobrze zajmuje się moją sprawą. 

#239 Guest_antonina

Guest_antonina
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 20:19

Ja  z kolei mogę doradzić panią adwokat Magdalenę Rduch z Pawłowic. Bardzo fajna, skuteczna pani adwokat z dobrym podejściem do klienta zaangażowaniem z w jego sprawy no i stawki ma zupełnie w porządku.Także trafiliśmy świetnie i sprawa potoczyła się po naszej myśli.

#240 Guest_laura

Guest_laura
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 12:40

Kancelaria Adwokacka Cejrowski, z ich usług korzystałam. Musiałam spadek odrzucić i mi pomogli bez problemu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych