Skocz do zawartości

Dobry adwokat do spadku

253 odpowiedzi w tym temacie

#201 Guest_Karina

Guest_Karina
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 09:47

Dobry jest adwokat Sławomir Duda. Bardzo profesjonalny i dokładny. 

#202 Guest_Michelle

Guest_Michelle
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 21:07

W Łodzi jedynym rozsądnym wyborem jest kancelaria pani Magdaleny Chróścielewskiej. Na poczatku trochę krzywo patrzyłam na te pozytywne opinie, ale kiedy próbowałam sama kogos znaleźć, trafiłam na spóźnialskich, gburowatych adwokatów albo młodych i niezorientowanych. Dopiero w kancelarii pani Magdaleny znalazłam to, czego szukałam.

#203 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 14:41

A ja właśnie wróciłam z konsultacji u mecenasa Dudy. Zasugerowałam się powyższą opinią i sprawia wrażenie dobrego. Podpisałam mu pełnomocnictwo i zobaczymy jak się sprawa będzie toczyła. Ale dobrze, że jest to forum i że można się jakoś zasugerować, bo tak nie wiedziałabym do kogo mam iść.  

#204 Guest_Cietrzew

Guest_Cietrzew
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 16:01

Osobiście mogę polecić mecenasa Igora Klimkowskiego - to świetny specjalista. Prowadzi własną praktykę w sumie od niedawna, ale ma naprawdę olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Sam byłem jego klientem w sumie dwukrotnie - raz na konsultacji prawnej, a raz Pan Klimkowski reprezentował mnie w sądzie i wtedy to była dłuższa współpraca... Za każdym razem byłem bardzo zadowolony i gdybym jeszcze kiedyś miał iść do prawnika myslę, że znów wróciłbym do Pana mecenasa. Polecam się umówić - można go złapać pod tym numerem 600365228.

#205 Guest_hanulka

Guest_hanulka
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 20:40

Zgadzam się z opinią @Michelle, pani Chróścielewska czuje się jak ryba w wodzie jeśli chodzi o rozwody, jest zresztą z tego znana. Prowadziła rozwód mojej siostry, a u mnie sprawę o alimenty. Bardzo dobrze poradziła sobie w obydwóch przypadkach, bardzo rzeczowa i profesjonalna.

#206 Guest_missy

Guest_missy
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 21:23

Hej dziękuję za polecenia, bardzo pomocne forum. Najbardziej skłaniam się w stronę pani mecenas Chróścielewskiej. Myślę, że w sprawach spadkowych kobieta najlepiej pomoże kobiecie. Jutro będę dzwonić, mam nadzieję że wszystko się ułoży

#207 renata_p22

renata_p22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 23 listopad 2018 - 15:25

Moją sprawę spadkową prowadziła Paulina Siedliska z http://radcapulawy.pl/ i jestem zadowolona. Pomogła mi i szybko rozwiązała sprawę. 

#208 Guest_kropka

Guest_kropka
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 21:22

Również byłam u pani Magdaleny Chróścielewskiej, na razie tylko zasięgnąć porady prawnej. Bardzo rzeczowa osoba, ale przy tym bardzo miła. Poinstruowała mnie, co i jak powinnam zrobić w mojej sprawie. Ze spotkania wyszłam dobrze poinformowana i usatysfakcjonowana odpowiedzią.

#209 Merkanda

Merkanda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 20:31

Jeśli ktoś szuka informacji dotyczących prawa spadkowego, mogę polecić tego bloga: http://spadkowe-prawo.pl/

#210 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 23:09

Ja dzisiaj byłam u Mecenas Katarzyny Pluta, która przyjmuje w centrum Warszawy. Ta Pani zajmuje się sprawami spadkowymi, poleciła mi ją koleżanka. Telefon do Pani Mecenas 501570500. Mnie się bardzo dobrze rozmawiało z Panią Adwokat i zleciłam jej swoją sprawę.

#211 Guest_gondalarz

Guest_gondalarz
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 21:48

Pani mecenas Chróścielewska prowadzi kancelarię na bardzo wysokim poziomie, a sama fantastycznie radzi sobie ze sprawami dotyczącymi prawa spadkowego. Współpraca od samego początku oparta na jasnych warunkach. Wiedziałem czego się spodziewać w każdym kolejnym kroku.

#212 Guest_zszokowany

Guest_zszokowany
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 13:02

Ja dzisiaj byłam u Mecenas Katarzyny Pluta, która przyjmuje w centrum Warszawy. Ta Pani zajmuje się sprawami spadkowymi, poleciła mi ją koleżanka. Telefon do Pani Mecenas 501570500. Mnie się bardzo dobrze rozmawiało z Panią Adwokat i zleciłam jej swoją sprawę.

reklama w  stylu  żal.pl ?

#213 Guest_boboo

Guest_boboo
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 19:01

Polecam mecenas Macierzyńską - zajmuje się na co dzień sprawami spadkowymi. Powiedział mi o niej kolega, któremu pani mecenas tak poprowadziła sprawę. W mojej sprawie wywalczyła wszystko co się dało czyli moja rodzina dziedziczyła spadek i nie musiała go dzielić z nikim innym

#214 Guest_adammos

Guest_adammos
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 23:54

U mnie bardzo dobrze się sprawdza kancelaria pani adwokat  Magdaleny Rduch z Pawłowic. Nie raz, nie dwa korzystałem z usług jej kancelarii i zawsze  z mojej strony pełne zadowolenie bo to po prostu solidna, rzetelna i przede wszystkim skuteczna kancelaria.

#215 Guest_diablik

Guest_diablik
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 21:50

Z wymienianych przez Was prawników kojarzę jedynie mecenas Chróścielewską - była u niej moja znajoma, bardzo zachwalała całość ich współpracy. Jeśli będę potrzebować pomocy prawnej, na pewno będę o niej pamiętać

#216 Guest_tymonkruda

Guest_tymonkruda
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 14:26

polecam Panią Węgrzynowicz-Cichońską z jwc kancelaria z Krakowa 

#217 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 23:56

Tutaj https://zachowek.biz.pl jest blog dotyczący spadku i zachowku, gdzie można się sporo dowiedzieć. Nie trzeba iść od razu do prawnika. Tam znajdziecie odpowiedzi na wiele nurtujących was pytań. Blog prowadzony jest przez prawnika, więc jest tam sporo praktycznych wskazówek. 

#218 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 10:10

Nie myliliście się w kwestii adwokat Chróścielewskiej. Kierowałam się Waszymi opiniami i to była jedna z najlepszych dezycji, jakie podjęłam. 

#219 Guest_Karomir78

Guest_Karomir78
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 11:59

Mecenas Michal Krawczyk - bardzo polecam. Bardzo dobry.

#220 Guest_fedia

Guest_fedia
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 18:13

Zdecydowanie kancelaria Cejrowski, tam znalazłam pomoc w sprawie spadkowej. Duży profesjonalizm i jak się okazało również niezawodność.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych