Skocz do zawartości

Dobry adwokat do spadku

204 odpowiedzi w tym temacie

#201 Guest_Karina

Guest_Karina
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 09:47

Dobry jest adwokat Sławomir Duda. Bardzo profesjonalny i dokładny. 

#202 Guest_Michelle

Guest_Michelle
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 21:07

W Łodzi jedynym rozsądnym wyborem jest kancelaria pani Magdaleny Chróścielewskiej. Na poczatku trochę krzywo patrzyłam na te pozytywne opinie, ale kiedy próbowałam sama kogos znaleźć, trafiłam na spóźnialskich, gburowatych adwokatów albo młodych i niezorientowanych. Dopiero w kancelarii pani Magdaleny znalazłam to, czego szukałam.

#203 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 14:41

A ja właśnie wróciłam z konsultacji u mecenasa Dudy. Zasugerowałam się powyższą opinią i sprawia wrażenie dobrego. Podpisałam mu pełnomocnictwo i zobaczymy jak się sprawa będzie toczyła. Ale dobrze, że jest to forum i że można się jakoś zasugerować, bo tak nie wiedziałabym do kogo mam iść.  

#204 Guest_Cietrzew

Guest_Cietrzew
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 16:01

Osobiście mogę polecić mecenasa Igora Klimkowskiego - to świetny specjalista. Prowadzi własną praktykę w sumie od niedawna, ale ma naprawdę olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Sam byłem jego klientem w sumie dwukrotnie - raz na konsultacji prawnej, a raz Pan Klimkowski reprezentował mnie w sądzie i wtedy to była dłuższa współpraca... Za każdym razem byłem bardzo zadowolony i gdybym jeszcze kiedyś miał iść do prawnika myslę, że znów wróciłbym do Pana mecenasa. Polecam się umówić - można go złapać pod tym numerem 600365228.

#205 Guest_hanulka

Guest_hanulka
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 20:40

Zgadzam się z opinią @Michelle, pani Chróścielewska czuje się jak ryba w wodzie jeśli chodzi o rozwody, jest zresztą z tego znana. Prowadziła rozwód mojej siostry, a u mnie sprawę o alimenty. Bardzo dobrze poradziła sobie w obydwóch przypadkach, bardzo rzeczowa i profesjonalna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych