Skocz do zawartości

Dobry adwokat do spadku

130 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_AnnaMalinka

Guest_AnnaMalinka
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 15:23

Witam wszystkich, poszukuje dobrej kancelarii prawniczej w Warszawie, chodzi o podział majątku pomiędzy mną, a moimi dalekimi kuzynami,którzy przypomnieli sobie że należą do rodziny dopiero kiedy na horyzoncie pojawiły się pieniążki i dwa domy. Czy ktoś ma coś godnego polecenia,w miare rozsądnej cenie?

#2 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 15:32

Cześć,możesz powiedzieć dokładniej o co chodzi?

#3 Guest_WujekDobraRada

Guest_WujekDobraRada
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 15:36

Ja mogę polecić kancelarię Mec.Andrzeja Arendarskiego, moją sprawę załatwili dosyć szybko i sprawnie,no a jeśli chodzi o rozsądną cenę,to pojęcie względne.

#4 Guest_AnnaMalinka

Guest_AnnaMalinka
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 15:37

To była jedno z pierwszych miejsc do których skierował mnie Internet,niestety jeśli dla Ciebie pieniądze których oni sobie życzą są rozsądne,to tylko pozazdrościć. Naprawdę zaczynam wątpić czy kogoś znajdę, może jestem jakaś nienormalna, ale ceny w kancelariach są wzięte z kosmosu.Pomóżcie!

#5 Guest_AnnaMalinka

Guest_AnnaMalinka
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 15:42

Zadzwoniłam i nie mogłam uwierzyć, pomijając fakt tego że przez telefon udzielili mi wszystkich odpowiedzi,których nie byłam w stanie uzyskać twarzą twarz w innym miejscu,to naprawdę cena którą mi zaoferowano jest co najmniej ROZSĄDNA.Zobaczymy co będzie dalej,ale jak na razie jestem super pozytywnie zaskoczona!Wielkie dzięki Arturze!

#6 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 15:44

Nie ma za co,cała przyjemność po mojej stronie ;) Nie sądzę,żeby ich podejście miało się nagle zmienić,także nie masz się czego obawiać. Życzę szczęścia i żebyś dostała to Ci się należy!

#7 Guest_kola_1981

Guest_kola_1981
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 13:48

Wpadłam na to forum szukając warszawskiego prawnika pomocnego przy spadku. Mecenas Bednarczyk przewijał się już też na innych forach. Mam pytanie, czy któreś z Was miało taką sytuację że prosiło mecenasa o jakieś przesuwanie godzin spotkań albo coś? Cięzko mi się czasem wybrać do kancelarii, pracuję na 3 zmiany i trudno mi się wpasować w sztywne godziny 8-16.

#8 Guest_Julia56

Guest_Julia56
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 16:46

U mnie niestety też zapowiada się przykra rozprawa spadkowa.... O tyle dobrze, że nie obchodzą mnie warszawskie ceny. Szukam SPRAWDZONEGO ADWOKATA Z LUBINA ds. spraw spadkowych? Możecie kogoś polecić i to kogoś takiego, żeby nie zbankrutowała?

#9 Guest_Magnolia

Guest_Magnolia
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 00:34

Witajcie, piszę tutaj bo jeszcze do niedawna szukałam w internecie informacji na temat dobrego adwokata który pomoże w sprawie spadku. Fakt faktem, pan Marek Bednarczyk jest chwalony w wielu miejscach w internecie, ale czy tak jest na prawdę? Postanowiłam to sprawdzić i na szczęście się nie nacięłam. Jest to osoba która zna przepisy, wie co robi. Dzięki jego pomocy zdobyłam znaczą część spadku, o który kłóciłam się od kilku lat. Piszę to gdyby ktoś miał takie wątpliwości jak ja wcześniej - to sprawdzony adwokat, którego mogę polecić.

#10 Guest_kola_1981

Guest_kola_1981
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 13:11

Hej ja tez postanowiłam w końcu skorzystac z usług mecenasa Bednarczyka i póki co jestem bardzo zadowolona :) Pan mecenas nagina dla mnie czasoprzestrzeń hehe :) a tak serio - to mecenas traktuje mnie rzeczowo, poważnie i jest na moje szczęście dyspozycyjny.

#11 Guest_verdana

Guest_verdana
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 12:44

Hej ja tez postanowiłam w końcu skorzystac z usług mecenasa Bednarczyka i póki co jestem bardzo zadowolona :) Pan mecenas nagina dla mnie czasoprzestrzeń hehe :) a tak serio - to mecenas traktuje mnie rzeczowo, poważnie i jest na moje szczęście dyspozycyjny.

A jakieś bardziej konkretne namiary na tego adwokata mogę prosic?

#12 Guest_Magnolia

Guest_Magnolia
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2013 - 00:18

Cieszę się że mogłam pomóc osobom niezdecydowanym swoją opinią. Faktycznie, teraz jest tyle 'fachowców' że bardzo trudno jest znaleźć osobę która rzetelnie zajmie się problemem.
Do pana Marka Bednarczyka lepiej zadzwonić i umówić się na spotkanie niż załatwiać sprawę przez internet. Z czasem wizyty rozpocznie się jego pomoc, jest bardzo szybki i konkretny. Przez maila nikt wiele nie zdziała.

#13 Guest_Marylka7070

Guest_Marylka7070
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 13:52

Muszę się zgodzić z przedmówcami: jak są jakieś problemy spadkowe to tylko do mecenasa Bednarczyka. Bardzo profesjonalny, działa od razu a przede wszystkim nie muszę brać wolnego w pracy specjalnie by jechać do kancelarii, bo bez problemu mogę umówić się np. na sobotę jeśli jest taka potrzeba. A jak za taką jakość usług to cena jest świetna. Wszystkie te sprawy, w których w grę wchodzą problemy rodzinne każdy chce szybko zakończyć i zapomnieć, a jeśli chodzi o czas działania to mecenas jest chyba bezkonkurencyjny.

#14 Guest_Bernard

Guest_Bernard
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2013 - 10:02

Ja mogę polecić prawniknonstop.pl - korzystałem z ich usług w innej sprawie i gdy niespodziewanie wyskoczył mi problem z podziałem spadku pomogli mi, także serdecznie polecam.

#15 Guest_Komar

Guest_Komar
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 21:16

Miałem podobnie ;) Zgłoś się do mec. Laskowskiej, na jej stronie jest do niej kontakt i najlepiej zadzwonić i szybko umówić się na spotkanie.

#16 Guest_rita

Guest_rita
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 14:24

Jaki jest koszt pierwszego spotkania z mec. Bednarczykiem ? Też musze walczyć w sądzie o spadek.. szukam dobrego adwokata z normalnymi cenami za usługi. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

#17 Guest_Zergad

Guest_Zergad
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 11:47

Co do dobrego adwokata to ja wybieram pana Jakuba Orłowskiego. Pomógł mi w mojej sprawie o alimenty.

#18 Guest_gośc

Guest_gośc
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2013 - 21:32

Czy w sprawach beznadziejnych z mojego punktu widzenia,tez coś poradzi ,wstyd sie przyznać ale boję się jak dziecko

#19 Guest_Keles

Guest_Keles
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 11:32

Ja mogę polecic wam tego adwokata:
http://adwokatorlowski.pl/

#20 Guest_Radząca

Guest_Radząca
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 20:01

A ja polecam panią mecenas ze Skierniewic - http://izabelarusino....com/kancelaria
jest specjalistą na portalu prawo spadkowe, słyszałam ją też, jak wypowiadała się o sprawach spadkowych w radiowej Jedynce.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych