Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Specjalista od spadkow Poznań

77 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Kukumber

Guest_Kukumber
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 13:35

Może spróbuj u Pani Magdy Chróścielewskiej? Prowadzi naprawdę świetną kancelarie, Można iść bez obaw - to najlepsza prawniczka u jakiej kiedykolwiek byłem. Bardzo zależało jej na tym żeby mi pomóc, a pieniądze i czas nie zdawały się być dla niej szczególnie istotne. Przez cały okres naszej współpracy mogłem na nią w stu procentach liczyć. Taki prawdziwy adwokat z powołania :)

#42 KaterinaN

KaterinaN

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 luty 2018 - 10:09

To prawda że adwokat Mateusz Ziębaczewski jest fachowcem od spraw spadkowych na terenie Poznania i Wielkopolski. Sama miałam ostatnio sprawę spadkową po rodzicach i dobrze że do niego trafiłam bo w życiu bym sobie nie dała rady w tych zawiłościach spadkowych potem dzieleniem tego i odpisywaniem do rodziny chcącej zachowki. Dużo też poczytałam na stronie mecenasa http://prawo-spadkowe.pl/ poświęconej tylko  włącznie sprawom spadkowym ale sama bym bała się to robić bo pewnie coś by mi nie wyszło i bym przegrała ją w sądzie ale może wam to coś pomoże i sami to wszystko zrobicie

#43 Franciszek123

Franciszek123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 04 marzec 2018 - 22:08

Nigdy jakoś specjalnie nie interesowałem się prawem i obowiązującymi ustawami, więc nawet nie chciałem się w to zagłębiać, gdy w mojej rodzinie rozpoczęła się procedura spadkowa po dziadkach. Wynająłem adwokata, reprezentowała mnie mec. Agata Koschel (http://koschel-kancelaria.pl/) i świetnie się spisała. Moje oczekiwania zostały w 100% spełnione, więc polecam z pełnym przekonaniem.

#44 Ferens

Ferens

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 marzec 2018 - 18:47

Myślę, że w tym temacie pomoże Ci kancelaria adwokacka poznań. Sam korzystałem kilka razy z ich usług i byłem bardzo zadowolony.

#45 Guest_Ligocki

Guest_Ligocki
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 11:27

Wielkie dziękuje za polecenie adwokata Mateusza Ziębaczewskiego bo wybrałem go kierując się zdrowym rozsądkiem, bo nie chciałem by prowadził moją sprawę ktoś kto się nie zna na sprawach spadkowych i nie zna sądów w Poznaniu.  W mojej ocenie zawsze warto umówić się po prostu na spotkanie z prawnikiem wtedy myślę że już po jego zachowaniu będziecie mogli oceniać na ile mecenas jest profesjonalistą.

#46 Guest_Pater

Guest_Pater
  • Goście

Napisano 05 maj 2018 - 12:22

Nam też prowadził Ziębaczewski sprawę o stwierdzenie nabycia spadku a potem o podział spadku i wszystko przebiegło bardzo szybko. Pisma sam napisał i wysłał nam tylko do akceptacji ale nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do nich. Potem w sądzie się spotkaliśmy i sąd zakończył sprawę tak jak obiecał na poradzi prawnej mecenas. Chyba jest lubiany w sądzie mam takie wrażenie bo sędzia był bardzo miły wobec niego jakby się znali

#47 Guest_Adam7

Guest_Adam7
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 21:27

Walczyłem o spadek po dziadku z kuzynem, z którym wcześniej nie widziałem się przez lata. Niestety, ale sami nie mogliśmy się dogadać i potrzebna była interwencja prawnika. Znajomy polecił mi wówczas kancelarię koschel-kancelaria.pl, na którą się zdecydowałem i był to świetny wybór, bo majątek udało się podzielić, moim zdaniem, bardzo sprawiedliwie.

#48 qlavy

qlavy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 15:18

Polecam zapoznać się z ofertą kancelarii http://kancelarialib...rozwody-spadki/. Tak, jak to opisane w wyżej zamieszczonym załączniku, zajmują się również spadkami. Może będą w stanie pomóc również w tej sprawie. Ja jedynie dodam, że do tej kancelarii mam pełne zaufanie. Pomogła nam już niejednokrotnie, wykazując się pełnym zaangażowaniem w sprawę.

#49 Guest_Duma

Guest_Duma
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 08:38

Potwierdzam że adwokat Ziębaczewski to specjalista z spadków w Poznaniu. Miałam problem z kolejnością dziedziczenia i potencjalnym zachowek a w internecie  nie mogłem znaleśc odpowiedzi konkretnej. Na poradzie prawnej powiedziałem jemu co i jak i on od razu wytłumczył mi, że nie mam czego  się bać i możemy iść do sądu po zachowek. Na szczęście druga strona wystraszyłą się pisma mecenasa i zapłaciła bez sądu zahowek

#50 Guest_Elka

Guest_Elka
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 11:33

Dobry specjalistą od spraw rodzinnych jest mec Nawrocki. Prowadził moją sprawę spadkową i jestem zadowolona. Świetnie się orientuje w zawiłościach prawnych i co i jak należny zrobić. Do tego jest terminowy i kontaktowy. Polecam 

#51 Guest_KamilaPOZ

Guest_KamilaPOZ
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 15:00

Mieliśmy z mężem problem ze spadkiem, który tak de facto nam się należał. Dzięki pomocy Pani Adwokat Patrycji Bartoszewicz z Poznania udało się o niego zawalczyć i finalnie został nam przyznany.

#52 Guest_Kamil B.

Guest_Kamil B.
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 12:52

Prawnicy z Kancelarii Adwokackiej Dr. Dariusza Erwina Kotłowskiego pomogli mi wygrać sprawę spadkową a ona do łatwych nie należała. Napisano apelację i dopatrzono się błędów popełnionych w poprzednim postępowaniu. Nadano nowy bieg sprawie dzięki czemu cały proces zakończył się dla mnie pozytywnie. Polecam a, jeszcze dodam że kontakt z mecenasem był bardzo dobry, bezproblemowy o każdej porze.

#53 Guest_Witek

Guest_Witek
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 19:52

Sam miałem ostatnio sprawę w sądzie na facebooku mam znajomego który jest asystentem sędziego w Poznaniu. Poprosiłem go by zapytał sędziów kto jest dobry w sprawa spadkowych w Poznaniu i do kogo by poszli jakby sami mieli problem. Podobno wskazywali kliku prawnikóe ale zawsze wśród nich padał adwokat Ziębaczewski. Poczytałem na jego temat i wszedłem na jego bloga w temacie prawa spadkowego na którym jest móstwo opracować. Po poradzię musze powiedzieć że ma głowę do tego i widać że zna wyroki sądów w podobnych sprawach. Szczerze to polecam również sam.

#54 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 13:26

Kiedy przekazywałem nieruchomość dzieciom musiałem kilka spraw spadkowych załatwić. Załatwialiśmy w taki sposób, żebym miał prawo mieszkać do końca życia w mieszkaniu i żeby nikt mnie nie mógł w międzyczasie wywalić ;) Procedury dziedziczenia wskazywała kancelaria https://grzybkowskiguzek.pl i jestem zadowolony ze współpracy, bo o kilku rzeczach nie wiedziałem. Dużo można optymalizować.

#55 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 691 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 20:14

Warto zerknąć sobie tutaj https://zachowek.biz.pl na blog prowadzony przez prawnika, gdzie są bardzo praktyczne informacje na temat spadku i zachowku. Można się sporo dowiedzieć. Jak widać, nie zawsze trzeba iść do prawnika. Takie miejsca są bardzo praktyczne. Znajdziecie tam wiele praktycznych wskazówek. 

#56 redaktorzyna

redaktorzyna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 14:17

Nie mam w zwyczaju polecać kogokolwiek ale tutaj zrobię wyjątek za profesjonalizm. Jak macie problem to poszukajcie rozwiązania na blogu Mateusza Ziębaczwskiego , który ma kancelarię właśnie w Poznaniu. http://prawo-spadkowe.pl/ Jak nie znajdziecie odpowiedzi to możecie iśc do niego albo innego prawnika bo może to nie jest taka oczywista i łatwa sprawa.

#57 Guest_Weronika236

Guest_Weronika236
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 11:47

Tylko Kancelaria Adwokacka Dariusza Erwina Kotłowskiego. Świetne podejście do mojej sprawy, bardzo dobrze wypominam współpracę

#58 maciejlik

maciejlik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 maj 2019 - 07:27

Ja ze swoją sprawą wybrałem się do kancelarii Iwo Klisz i wspólnicy, pierwsze wrażenie zrobili na mnie bardzo dobre. Nawet lektura ich blogów wskazuje że znają się na rzeczy

#59 maciejlik

maciejlik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 maj 2019 - 07:29

Zresztą jeżeli ktoś potrzebuje więcej szczegółów to niech się odezwie do mnie, mam z nimi więcej doświadczenia przez korzystanie z wrocławskiego oddziału

#60 HanOlejniczak

HanOlejniczak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 maj 2019 - 10:16

Szczerze polecam mecenasa Ziębaczewskiego bo byłam na konsultacji i to co tu piszą jest w pełni prawdziwe. Zna się na prawie spadkowym sypie wyrokami i dał mi też komentarze do artykułów  o podział spadku majątkowego i zachowku. Potwierdzam fachowość poważne podejście i profesjonalizm

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych