Skocz do zawartości

Specjalista od spadkow Poznań

64 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_dawid44

Guest_dawid44
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2017 - 13:42

Skuteczny jest Szymon Stypuła. Jakiś czas temu prowadził moją sprawę dotyczącą zadośćuczynienia. Ogólnie jest to dość ciężka tematyka z punktu widzenia prawnego bo trudno jest wycenić wartość zadośćuczynienia, bo dotyczy strat niematerialnych. Ale koniec końców dostałem rzeczywiście uczciwe pieniądze które bardzo mi pomogły wrócić do zdrowia po wypadku.

#22 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 14:19

Polecam radcow z kancelarii prof. Paluszkiewicz. Prowadzila mi sprawe o zachowek p. Mec. Joanna Weber i jestem bardzo zadowolona. Na pewno mozna znalezc namiary na stronie.

#23 Guest_Kadrowiczka

Guest_Kadrowiczka
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 15:25

Naszą sprawę spadkową prowadził prawnik adwokat Mateusz Ziębaczewski. Trafiliśmy do niego z polecenia cioci, której też prowadził wcześniej fajnie sprawę. Sprawę adwokat przeprowadził fajnie i bezboleśnie. Myśleliśmy, że będzie wiele rozpraw, a tu taka miła niespodzianka. Było tak jak obiecał. Ceny super jak za to co nam dał pisma, rozmowy i rozprawa

#24 Guest_Arturr

Guest_Arturr
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 14:28

Mi realnie pomógł Władysław Pociej. Wcześniej jak chodziłem po kancelariach to twierdzili że walka z całym szpitalem o odszkodowanie jest bezsensu. Oczywiście nie mówili tego wprost, ale dało się takie przekonanie wyczuć. Dopiero pan Pociej poważnie mnie potraktował i teraz czekam na wypłacenie pieniędzy które zostały dla mnie zasądzone. Polecam, sympatyczny i skuteczny prawnik.

#25 Ksiegarzkarol

Ksiegarzkarol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 17:53

Nie żałuje żadnej złotówki wydanej na usługi pana mecenasa Ziębaczewskiego, dzięki niemu mam satysfakcje wygranej i zakończonej sprawy. Tak cierpliwego i życzliwego człowiekanie miałem dotąd okazji poznać. jak teraz myślę to bardzo dziękuję mecenasowi za poświęcony czas ponad miarę by doprowadzić sprawę do sukcesu. Trafiłem na niego poprzez jego bloga poświęconego prawu spadkowemu  http://prawo-spadkowe.pl/ bo ciekawie pisze, ale bałbym się sam iśc do sądu bez dobrego adwokata lub radcy prawnego w Poznaniu.

#26 PilkarzMessi

PilkarzMessi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 16:29

Dużo pozytywnych rzecz nasłuchałam się ostatnio w pracy od 2 kolegów którym prawnik Marcin Grochocki prowadzi sprawę, więc może warto do niego uderzyć i poprosić o poradę prawną. Widać, że chłopaki są zadowoleni z prowadzonych spraw i nawet podśmiechują się, bo mydli oczy przeciwnikom :)

#27 Guest_Publikus

Guest_Publikus
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 11:12

mnie ze skomplikowanej sprawy spadkowej wyciągnął prawnik Marcin Król z kancelarii w Poznaniu. Mogę go polecić bo jest solidy i naprawdę przejmuje się sprawą. Osobiście jestem mu wdzięczny za pomoc i za energię którą włożył w sprawę. Nie jest wykańczająco drogi.

#28 tomber

tomber

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 12:58

Ciężko mi polecić konkretną osobę, nie miałem okazji korzystać z usług jakieś kancelarii, natomiast mogę podesłać artykuł http://dziedziczenie.../dziedziczenie/, jest dużo przydatnych informacji dotyczących spraw spadkowych, dziedziczenie i t d 

#29 Binczycka

Binczycka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 13:57

Jeżeli szukacie kogoś dociekliwego i walecznego do samego końca aż wygra sprawę to Ziębaczewski jest dla was. Ostatecznie po działaniach Pana mecenasa w Poznańskim sądzie rejonowym moja sprawa nabrała innego obrotu i zakończyła się wygraną, bo od początku spadek nam się należał. No i jest dyspozycyjny, cierpliwy i zawsze mogłam na niego liczyć Polecam też jego bloga http://prawo-spadkowe.pl/bo cześć z jego opracowań w płatnych gazetach się pojawia. Dla mnie rewelacja

#30 Guest_Widen

Guest_Widen
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 10:16

Osobiście polecam adwokata Witolda Janusa, który bardzo pomógł mi, kiedy znalazłem się w dołku. Mecenas po zgłoszeniu się do sprawy uczestniczył we wszystkich sprawach osobiście i wykazał się dużą brawurą wykazując sprzeczności w zeznaniach poszczególnych świadków. Udało mi się wyjść z tego obronną ręką.

#31 Guest_Maryla

Guest_Maryla
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 21:46

W Poznaniu działa kancelaria adwokata Wojciecha Chrożby i tam udajcie  się jeżeli chcecie poprowadzić sprawę spadkową o zachowek czy dział spadku, b o takie sprawy on prowadził w mojej rodzinie, bo nie mogliśmy się dogadać.Wiele osób ich zna i bardzo chwali.

#32 Olga Mat

Olga Mat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 10:45

Jeśli w grę wchodzą sprawy związane z likwidacją przedsiębiorstwa i sukcesją w firmach to polecam Kancelarię Norek i Wspólnicy z Poznania http://www.norekwspolnicy.pl

#33 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów

Napisano 06 październik 2017 - 10:38

Takich specjalistów od spadków można znaleźć w kancelarii https://grzybkowskiguzek.pl/- prowadzili wiele moich spraw i każdą wygrali (mają trzydziestoletnie doświadczenie, a ono w branży prawniczej jest niezbędne).

#34 Guest_Lekarzyna

Guest_Lekarzyna
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 00:20

Na sprawach spadkowych dobrze zna się adwokat Mateusz Ziębaczewski  tak jak piszą inni wyżej. On na tym swoim blogu zrobił taki poradnik dla laików jak dochodzić swoich praw przed sądem i spadkobiercami jak nie chcą współdziałać z nami. Złoty człowiek po prostu

#35 Guest_ReniaKim

Guest_ReniaKim
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 19:54

Nasza spr w prowadził radca prawny z Warszawy mecenas Tomczyk. To  dobry specjalista od spadków wiec jak cos to do niego idźcie, bo on prowadzi sprawy na terenie całej polski U nas dzielil spadek bo babci i udało się zakończyć ugodą

#36 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 17:54

Polecam panią mecenas Edytę Wojciechowską z Poznania. Mojemu parterowi prowadziła sprawę o zachowek po ojcu, była to trudnią sprawa, ale ją wygrali, mój przyjaciel był super zadowolony.   

#37 Guest_Charles

Guest_Charles
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2017 - 11:30

Jestem po pierwszym spotkaniu w kancelarii u adwokata Ziębaczewskiego i rzeczywiście wszystko wskazuje na to że to był świetny wybór. Dziekuje za polecenie będę Was informować jak przebiega moja sprawa, a już w kancelarii zwrócono mi uwagę na wiele rzeczy których nie wiedziałam w naszej sprawie spadkowej

#38 annk

annk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 11:46

Powiem wam, że czasem lepiej jest przejechać się poza miasto, bo ceny usług są niższe, a jakość lepsza bez dwóch zdań i można się normalnie dogadać. Tu mogę polecić radcę http://www.niklasslodzinka.pl/ która właśnie ma szeroki zakres usług i prowadzi sprawy tak od A do Z, więc to dobre i praktyczne rozwiązanie, aby z takich usług skorzystać. U mnie – spadek po babci. 

#39 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 14:22

Ja Ci polecam kancelarie Pani mec. Chróścielewskiej - to w Łodzi, ale moim zdaniem naprawdę warto się tam wybrać. Nawet z Poznania. Jakość usług i profesjonalne podejście do klienta w pełni rekompensują te przejechane kilometry :) Mieć takich prawników jak Ci którzy tam pracują to prawdziwe szczęście.

#40 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2018 - 15:33

Nie wiem czy ktoś już nie wspominał o tej kancelarii, ale osobiście polecam Panią Mecenas Chróścielewską. Naprawdę ciężko znaleźć drugiego tak dobrego prawnika. Pani Mecenas była bardzo skuteczna i kompetentna. Widać, że bardzo starannie przygotowała się do mojej sprawy i poświęciła mi mnóstwo czasu i uwagi, dzięki czemu mogłem wszystko dokładnie z nią ustalić. Pójście tam było jedną z lepszych moich decyzji i naprawdę pomoc jaką otrzymałem, warta była wszelkich pieniędzy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych