Skocz do zawartości

Specjalista od spadkow Poznań

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Dominik

Guest_Dominik
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 22:14

Witam szukam dobrego adwokata do prze prowadzenia skomplikowanej sprawy spadkowej z Poznania lub jego okolic.Serdecznie z góry dziękuje za wszelkie sugestie

#2 Guest_spadkobierca

Guest_spadkobierca
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2012 - 20:40

Nie wiem czy jeszcze potrzebujesz ale ja mogę polecić tą kancelarie - www.radcakancelaria.pl - jestem mega zadowolony

#3 Guest_Stormynight

Guest_Stormynight
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 17:41

M. in. sprawami spadkowymi zajmuje się Marcin Oźminkowski z Poznania. Korzystałam z jego pomocy przy dosyć skomplikowanej sprawie o spadek po dziadku i byłam bardzo zadowolona z jego usług. Nie jest to drogi prawnik, ale za to bardzo skuteczny. Bez problemu można też się z nim skontaktować. Gdyby ktoś był zainteresowany, podaję link do jego strony: www.ozminkowski.pl

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 18:48

Nie wiem czy jeszcze potrzebujesz ale ja mogę polecić tą kancelarie - www.radcakancelaria.pl - jestem mega zadowolony

spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!! nie łamać regulaminu forum !!!!!!!!

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 18:49

M. in. sprawami spadkowymi zajmuje się Marcin Oźminkowski z Poznania. Korzystałam z jego pomocy przy dosyć skomplikowanej sprawie o spadek po dziadku i byłam bardzo zadowolona z jego usług. Nie jest to drogi prawnik, ale za to bardzo skuteczny. Bez problemu można też się z nim skontaktować. Gdyby ktoś był zainteresowany, podaję link do jego strony: www.ozminkowski.pl

spam!!!!!!!!!!

#6 Guest_andrzej_poznań9

Guest_andrzej_poznań9
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 01:00

Polecam Kancelarię Paweł Żywiecki. Adwokat ten jest specjalistą właśnie w sprawach spadkowych. Jeśli korzystać z usług adwokata to takiego, który zna się w danej dziedzinie. U mnie była skomplikowana spadkowa sytuacja po śmierci rodziców, a dzięki pomocy tego adwokata jakoś wybrnęłam z tematu. Skuteczność i profesjonalizm! Polecam!

#7 Guest_magda20

Guest_magda20
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 01:05

Polecam Kancelarię Paweł Żywiecki. Adwokat ten jest specjalistą właśnie w sprawach spadkowych. Jeśli korzystać z usług adwokata to takiego, który zna się w danej dziedzinie. U mnie była skomplikowana spadkowa sytuacja po śmierci rodziców, a dzięki pomocy tego adwokata jakoś wybrnęłam z tematu. Skuteczność i profesjonalizm! Polecam!

Tak zdecydowanie potwierdzam. To chyba jeden z najlepszych jak nie najlepszy specjalista od spadków w Poznaniu. Kancelaria ma też z tego co wiem siedzibę na terenie Kościana. Również byłam bardzo zadowolona z pomocy adwokata Pawła Żywieckiego i złego słowa nie mogę powiedzieć. Przed skorzystanie z usług jego kancelarii przeczytałam wszelkie informacje na stronie kancelarii i poczytałam opinie w Internecie. Adwokat ten jest uznany i ma szacunek wśród klientów. Polecam.

#8 Guest_andrzej_poznań9

Guest_andrzej_poznań9
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 08:33

Ja akurat poprzez znajomych dotarłam do kancelarii Pawła Żywieckiego. Koleżance adwokat ten prowadził sprawę rozwodową bardzo trudną i zawiłą. Podejrzewam, że gdybym nie pomoc tak dobrego specjalisty sprawa ciągnęła by się latami. Jednak tak jak mówisz adwokat ten jest również uznany w Poznaniu i całej Wielkopolsce.

#9 Guest_wiknoz

Guest_wiknoz
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2015 - 14:23

nie polecam kancelarii Pawła Żywieckiego. Na etapie porady prawnej spore zaangazowanie i dobry kontakt od p. Pawla. Po wplacie srodkow za sporzadzenie wniosku kontakt stal sie utrudniony, trzeba sie "dobijac", pisac maile, dzwonic, odzewu brak. Zeby uzyskac informacje mozna przyjsc na "spęd z ulicy" i czekac nie wiadomo ile na widzenie. Nie tego oczekuje za spora wplacona kwote za opieke prawna. Mozna odniesc wrazenie, ze klient jest wazny do momentu az zaplaci. Poza tym stawki za uslugi sa wysokie. Na pierwszym spotkaniu raczej nieprzygotowany i improwizacja.

#10 Guest_EmiliaStachowicz

Guest_EmiliaStachowicz
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2015 - 09:13

Sytuacja, o której piszesz nie powinna mieć miejsca, przecież adwokat powinien być osobą godną zaufania. Tym bardziej cieszę się,  że tarfiłam na kancelarię Jaśkiewicz&Papierska. Panie adwokat indywidualnie podchodzą do każdej sprawy i w pełni poświęcają swój czas.

#11 Guest_Krzysztofkaczmar

Guest_Krzysztofkaczmar
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 22:12

Świetny kontakt jest także z adw Marcinem Stachowiakiem z kancelarii Stachowiak i Kościelska z Poznania z Ul. Kramarskiej. Młody i dynamiczny, sprawy prowadzi szybko, jakimś cudem jest nawet wstanie pogonić urzędników do szybszego działania. A to zakrawa na cud. U mnie sprawę spadku załatwił naprawdę wzorowo. Polecam serdecznie.

#12 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 10:14

Sprawdźcie sobie ofertę tej kancelarii http://jp-adwokaci.pl . Z tego co widzę na ich stronie, to zajmują się między innymi sprawami spadkowymi. W necie są dobre opinie na ich temat, więc chyba się sprawdzają. Na pewni warto do nich zajrzeć.

#13 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 22:36

Z tego co się orientuję, to pomoc w sprawach spadkowych oferuje wiele kancelarii. Wystarczy zajrzeć do wyszukiwarki. Warto jednak pamiętać, że sprawa spadkowa odbywa się w miejscu, gdzie znajduje się spadek.

#14 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 21:17

Stawicka & Zych - bardzo dobra kanca, szybko zajmują się sprawą i mają przystępne ceny - przynajmniej tak było z moim zachowkiem

#15 Janka mak

Janka mak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 wrzesień 2016 - 06:57

A słyszeliście o mecenasie Sangowskim? On prowadzi kancelarię na Taczaka, dość rozpoznawalną w Poznaniu. Myślę, że warto przedzwonić do niego i umówić się na spotkanie, gdzie wszystkiego dokładnie się dowiecie. Polecam szczerze bo wiem jak trudno jest znaleźć dobrego specjalistę.

#16 Guest_Hanna

Guest_Hanna
  • Goście

Napisano 16 październik 2016 - 13:46

Ja mogę szczerze polecić kancelarię mecenasa Sangowskieo. Oni zajmują się różnymi dziedzinami prawa, wszystko dokładnie masz wypisane na ich stronie internetowej, ale prawo spadkowe też na pewno wchodzi w grę bo byłam u nich po poradę prawną kiedy okazało się, że przejęcie spadku nie jest wcale rzeczą prostą. Idź do nich osobiście albo przedzwoń i umów się na wizytę. Oni Ci na pewno doradzą.

#17 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 08:31

Pan mecenas Rafał Sangowski prowadził moją sprawę z zakresu postępowania o stwierdzenie nabycia spadku. Jestem bardzo zadowolona z jego usług, wszystko odbyło się szybko i bez żadnych zbędnych problemów. Mogę Wam polecić bo zostałam naprawdę świetnie przyjęta.

#18 Maxxx

Maxxx

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 13:33

W sprawach spadkowych najlepszy jest mec. Siwek, dobry prawnik poznan z resztą wpisz sobie w przeglądarce, od razu wyskakuje,

#19 Guest_kuba

Guest_kuba
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 09:58

Jak starałem się o odszkodowanie za wypadek w pracy to pomógł mi Szymon Stypuła z kancelarii przy Libelta (jego portal -adwokat-stypula.pl). Fachowy prawnik z ludzkim podejściem. Po pierwsze to czułem się wysłuchany i zrozumiany, prawnik się rzeczywiście zaangażował, choć wcale to z jego punktu widzenia nie była sprawa na której mógłby dużo zarobić.

#20 Guest_arturiii

Guest_arturiii
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2017 - 14:50

W Poznaniu znam Stypułę chociażby. U niego parę razy zamawiałem opinie na temat umów i jeszcze źle na jego poradach nie wyszedłem. Duża wiedza, kompetentny i życzliwy człowiek. Jeśli chodzi o cały zakres usług to na stronie adwokat-stypula.pl jest trochę więcej informacji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych