Kategorie
Skocz do zawartości

Specjalista od spadkow Poznań

Gość Dominik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...
Gość Stormynight
M. in. sprawami spadkowymi zajmuje się Marcin Oźminkowski z Poznania. Korzystałam z jego pomocy przy dosyć skomplikowanej sprawie o spadek po dziadku i byłam bardzo zadowolona z jego usług. Nie jest to drogi prawnik, ale za to bardzo skuteczny. Bez problemu można też się z nim skontaktować. Gdyby ktoś był zainteresowany, podaję link do jego strony: www.ozminkowski.pl

M. in. sprawami spadkowymi zajmuje się Marcin Oźminkowski z Poznania. Korzystałam z jego pomocy przy dosyć skomplikowanej sprawie o spadek po dziadku i byłam bardzo zadowolona z jego usług. Nie jest to drogi prawnik, ale za to bardzo skuteczny. Bez problemu można też się z nim skontaktować. Gdyby ktoś był zainteresowany, podaję link do jego strony: www.ozminkowski.pl

spam!!!!!!!!!!

• 2 tygodnie później...
Gość andrzej_poznań9
Polecam Kancelarię Paweł Żywiecki. Adwokat ten jest specjalistą właśnie w sprawach spadkowych. Jeśli korzystać z usług adwokata to takiego, który zna się w danej dziedzinie. U mnie była skomplikowana spadkowa sytuacja po śmierci rodziców, a dzięki pomocy tego adwokata jakoś wybrnęłam z tematu. Skuteczność i profesjonalizm! Polecam!

Polecam Kancelarię Paweł Żywiecki. Adwokat ten jest specjalistą właśnie w sprawach spadkowych. Jeśli korzystać z usług adwokata to takiego, który zna się w danej dziedzinie. U mnie była skomplikowana spadkowa sytuacja po śmierci rodziców, a dzięki pomocy tego adwokata jakoś wybrnęłam z tematu. Skuteczność i profesjonalizm! Polecam!

Tak zdecydowanie potwierdzam. To chyba jeden z najlepszych jak nie najlepszy specjalista od spadków w Poznaniu. Kancelaria ma też z tego co wiem siedzibę na terenie Kościana. Również byłam bardzo zadowolona z pomocy adwokata Pawła Żywieckiego i złego słowa nie mogę powiedzieć. Przed skorzystanie z usług jego kancelarii przeczytałam wszelkie informacje na stronie kancelarii i poczytałam opinie w Internecie. Adwokat ten jest uznany i ma szacunek wśród klientów. Polecam.

Gość andrzej_poznań9
Ja akurat poprzez znajomych dotarłam do kancelarii Pawła Żywieckiego. Koleżance adwokat ten prowadził sprawę rozwodową bardzo trudną i zawiłą. Podejrzewam, że gdybym nie pomoc tak dobrego specjalisty sprawa ciągnęła by się latami. Jednak tak jak mówisz adwokat ten jest również uznany w Poznaniu i całej Wielkopolsce.

• 2 lata później...

nie polecam kancelarii Pawła Żywieckiego. Na etapie porady prawnej spore zaangazowanie i dobry kontakt od p. Pawla. Po wplacie srodkow za sporzadzenie wniosku kontakt stal sie utrudniony, trzeba sie "dobijac", pisac maile, dzwonic, odzewu brak. Zeby uzyskac informacje mozna przyjsc na "spęd z ulicy" i czekac nie wiadomo ile na widzenie. Nie tego oczekuje za spora wplacona kwote za opieke prawna. Mozna odniesc wrazenie, ze klient jest wazny do momentu az zaplaci. Poza tym stawki za uslugi sa wysokie. Na pierwszym spotkaniu raczej nieprzygotowany i improwizacja.

• 1 miesiąc temu...
Gość EmiliaStachowicz

Sytuacja, o której piszesz nie powinna mieć miejsca, przecież adwokat powinien być osobą godną zaufania. Tym bardziej cieszę się,  że tarfiłam na kancelarię Jaśkiewicz&Papierska. Panie adwokat indywidualnie podchodzą do każdej sprawy i w pełni poświęcają swój czas.

• 2 miesiące temu...
Gość Krzysztofkaczmar
Świetny kontakt jest także z adw Marcinem Stachowiakiem z kancelarii Stachowiak i Kościelska z Poznania z Ul. Kramarskiej. Młody i dynamiczny, sprawy prowadzi szybko, jakimś cudem jest nawet wstanie pogonić urzędników do szybszego działania. A to zakrawa na cud. U mnie sprawę spadku załatwił naprawdę wzorowo. Polecam serdecznie.

• 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

A słyszeliście o mecenasie Sangowskim? On prowadzi kancelarię na Taczaka, dość rozpoznawalną w Poznaniu. Myślę, że warto przedzwonić do niego i umówić się na spotkanie, gdzie wszystkiego dokładnie się dowiecie. Polecam szczerze bo wiem jak trudno jest znaleźć dobrego specjalistę.

• 3 tygodnie później...

Ja mogę szczerze polecić kancelarię mecenasa Sangowskieo. Oni zajmują się różnymi dziedzinami prawa, wszystko dokładnie masz wypisane na ich stronie internetowej, ale prawo spadkowe też na pewno wchodzi w grę bo byłam u nich po poradę prawną kiedy okazało się, że przejęcie spadku nie jest wcale rzeczą prostą. Idź do nich osobiście albo przedzwoń i umów się na wizytę. Oni Ci na pewno doradzą.

• 4 tygodnie później...

Pan mecenas Rafał Sangowski prowadził moją sprawę z zakresu postępowania o stwierdzenie nabycia spadku. Jestem bardzo zadowolona z jego usług, wszystko odbyło się szybko i bez żadnych zbędnych problemów. Mogę Wam polecić bo zostałam naprawdę świetnie przyjęta.

• 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak starałem się o odszkodowanie za wypadek w pracy to pomógł mi Szymon Stypuła z kancelarii przy Libelta (jego portal -adwokat-stypula.pl). Fachowy prawnik z ludzkim podejściem. Po pierwsze to czułem się wysłuchany i zrozumiany, prawnik się rzeczywiście zaangażował, choć wcale to z jego punktu widzenia nie była sprawa na której mógłby dużo zarobić.

• 2 miesiące temu...

W Poznaniu znam Stypułę chociażby. U niego parę razy zamawiałem opinie na temat umów i jeszcze źle na jego poradach nie wyszedłem. Duża wiedza, kompetentny i życzliwy człowiek. Jeśli chodzi o cały zakres usług to na stronie adwokat-stypula.pl jest trochę więcej informacji.

Skuteczny jest Szymon Stypuła. Jakiś czas temu prowadził moją sprawę dotyczącą zadośćuczynienia. Ogólnie jest to dość ciężka tematyka z punktu widzenia prawnego bo trudno jest wycenić wartość zadośćuczynienia, bo dotyczy strat niematerialnych. Ale koniec końców dostałem rzeczywiście uczciwe pieniądze które bardzo mi pomogły wrócić do zdrowia po wypadku.

• 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Kadrowiczka

Naszą sprawę spadkową prowadził prawnik adwokat Mateusz Ziębaczewski. Trafiliśmy do niego z polecenia cioci, której też prowadził wcześniej fajnie sprawę. Sprawę adwokat przeprowadził fajnie i bezboleśnie. Myśleliśmy, że będzie wiele rozpraw, a tu taka miła niespodzianka. Było tak jak obiecał. Ceny super jak za to co nam dał pisma, rozmowy i rozprawa

• 2 tygodnie później...

Mi realnie pomógł Władysław Pociej. Wcześniej jak chodziłem po kancelariach to twierdzili że walka z całym szpitalem o odszkodowanie jest bezsensu. Oczywiście nie mówili tego wprost, ale dało się takie przekonanie wyczuć. Dopiero pan Pociej poważnie mnie potraktował i teraz czekam na wypłacenie pieniędzy które zostały dla mnie zasądzone. Polecam, sympatyczny i skuteczny prawnik.

• 4 tygodnie później...

Nie żałuje żadnej złotówki wydanej na usługi pana mecenasa Ziębaczewskiego, dzięki niemu mam satysfakcje wygranej i zakończonej sprawy. Tak cierpliwego i życzliwego człowiekanie miałem dotąd okazji poznać. jak teraz myślę to bardzo dziękuję mecenasowi za poświęcony czas ponad miarę by doprowadzić sprawę do sukcesu. Trafiłem na niego poprzez jego bloga poświęconego prawu spadkowemu  http://prawo-spadkowe.pl/ bo ciekawie pisze, ale bałbym się sam iśc do sądu bez dobrego adwokata lub radcy prawnego w Poznaniu.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...